1
Concordia
Batin 45'

Asa am trait Hermannstadt - Concordia 2-1

De la ora 14:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul Hermannstadt - Concordia Chiajna din etapa a 17-a in Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video.

15:54

83'

Gradinaru isi pierde rabdarea si suteaza peste poarta.

65'

Sut peste poarta trimis de Gorobsov din marginea careului.

64'

Schimbare la Hermannstadt: Rusu intra in locul lui Blanaru.

61'

Lovitura de cap trimisa de Stoica si portarul Caparco respinge in extremis. Mingea ajunge la Dandea care suteaza peste poarta.

55'

Blanaru scapa cu fata la poarta, unghiul e unul inchis si mingea se duce pe langa.

46'

Faza discutabila in careul gazdelor si un penalty refuzat celor de la Concordia in debutul partii secunde.

45'

Gol Batin!

Lovitura de la 11 metri transformata de Batin cu un sut pe jos.

43'

Mazarache cade in careul gazdelor usor tras de mana in duel cu Company Vives. Penalty acordat Concordiei!

27'

Gol Dandea!

Hermannstadt isi dubleaza avantajul dupa o faza fixa. Centrare din dreapta si Dandea plaseaza lovitura de cap pentru 2-0.

22'

Actiune promitatoare a lui Blanaru. Patrunde cu mingea in careu, dar nu obtine nici macar un corner la duelul cu Leca.

4'

Gol Petrescu!

Hermannstadt deschide scorul prin Petrescu. Patrundere in careu si un sut pe jos.