1
CFR Cluj
Omrani 79'

Asa am trait Hermannstadt - CFR Cluj

De la 19:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul Hermannstadt - CFR Cluj din etapa a 18-a in Liga 1.

20:56

85'

Gol Petrescu!

Hermannstadt egaleaza prin Petrisor Petrescu din penalty. 1-1 in nocturna de la Sibiu pe un gazon impecabil.

82'

Sibienii obtin lovitura de la 11 metri la sutul lui Busu blocat cu mana de Pascanu.

82'

Stoica de la gazde aproape de un autogol la o minge pasata de Omrani spre Traore. Portarul Figueiredo a reusit sa respinga.

79'

Gol Omrani!

CFR Cluj deschide scorul prin Omrani. Pasa de la Rondon, preluare pe piept in careu si sut pe coltul scurt.

68'

Luchin iese accidentat de la gazde si in locul lui intra Rimane.

Petrescu este coborat fundas dreapta.

67'

Ocazie ratata de CFR Cluj la sutul lui Hoban care se duce peste poarta.

19:53

Pauza pe arena din Sibiu.

41'

Bus intra in locul lui Debeljuh la Hermannstadt.

31'

Oaspetii solicita penalty la caderea lui Traore in duel cu Luchin. Nu se acorda.