2
0
FC Voluntari

Asa am trait Gaz Metan - Voluntari 2-0

Etapa a 16-a, prima din 2021, a debutat marti cu meciul Gaz Metan Medias - FC Voluntari. Partida a fost live text in aceasta pagina cu incepere de la ora 17:00.

18:51

Ovidiu Hațegan fluiera finalul meciului.

90'

Ion Gheorghe trimite pe poarta. Retine portarul Pleșca.

73'

Gol Ze Manuel!

Dubla reușită de Ze Manuel. Sut din interiorul careului după o faza confuza.

70'

Gaz Metan deschide scorul prin Ze Manuel. Sut din interiorul careului la coltul lung.

46'

17:46

Pauza la Mediaș.

39'

Achim reia pe poarta, dar execuția jucătorului de la Voluntari e slaba.

34'

Armas se opune golului la voleiul lui Chamed din centrul careului.

33'

Mailat surprins în offside.

28'

Lovitura libera pentru gazde rămasă fără rezultat. Chamed a trimis în careu, de unde a respins apărarea ilfovenilor.

18'

Eroare comisia de Achim, mingea ajunge la Valente. Șut pe lângă poarta oaspeților.