0
0
Astra Giurgiu

Asa am trait Gaz Metan - Astra

Am transmis de la 18:30 live text in aceasta pagina meciul dintre Gaz Metan Medias si Astra Giurgiu din etapa a 11-a din Liga 1 Betano. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

20:32

20:23

Final de meci.

80'

Actiune impetuoasa a gazdelor cu Bic in prim plan. Acesta este contrat puternic si rezulta un corner pentru gazde.

67'

Curtean intra in locul lui Danci la Gaz Metan.

56'

Momente de dominare din partea gazdelor si Iliev respinge in corner sutul lui Bic.

51'

Danci reia peste poarta, dupa ce tot el sutase in zid dintr-o lovitura libera.

47'

Giurgiuvenii solicita un hent in careul advers la sutul lui Moise.

46'

S-a reluat meciul de la Medias in aceleasi efective.

19:19

Pauza in meciul de la Medias.

43'

Marquinhos executa cu pamantul o lovitura libera. Prinde Greab fara emotii.

42'

Reluare cu capul pe poarta din partea lui Lokaj. De la margine se ridica fanionul pentru un offside mare.

41'

Moise il pune la incercare pe Greab cu un sut din 16 metri. Portarul mediesenilor pune o mana si respinge.

39'

Stan primeste cartonasul galben.

28'

Abang reia peste poarta din sase metri. O mare ocazie pentru Astra.

21'

Greab retine sutul lui Moise din marginea careului dupa o faza fixa a giurgiuvenilor.

14'

Ocazie uriasa ratata de Gaz Metan prin varful Lokaj. Acesta incearca un lob si trimite alaturi.

12'

Corner al gazdelor, primul in acest meci, ramane fara rezultat.

10'

Prima ocazie a meciului apartine oaspetilor la patrunderea lui Moise. Sut al acestuia peste poarta la o actiune de contraatac.