1
Sepsi
Karanovic 27'

Asa am trait FCSB - Sepsi

De la 21:00 am transmis live text meciul FCSB - Sepsi Sf.Gheorghe, partida din etapa a 15-a in Liga 1.

22:52

90'

Man scapa singur in careu si trimite in bara!

90'

Inca o sansa de gol ratata de Coman.

88'

Coman scapa singur spre poarta si incearca un lob peste Niczuly. Acesta blocheaza cu o mana.

75'

Sut al lui Pantiru pe langa poarta dupa o actiune personala.

60'

Gol Tanase!

FCSB trece la conducere dupa o faza fabuloasa finalizata de Tanase cu o reluare din prima la mingea intoarsa de Coman.

56'

Gol Gnohere!

FCSB restabileste egalitatea prin Gnohere dintr-o lovitura de la 11 metri.

46'

22:03

Man in locul lui Popa la FCSB.

21:48

Pauza pe Arena Nationala.

40'

Gnohere trimite peste poarta lui Niczuly dupa o actiune prelungita de atac a gazdelor.

31'

Hora scos la incalzire pe margine.

27'

Gol Karanovic!

Sepsi deschide scorul prin Karanovic. Reluare din sase metri dupa o centrare din lovitura libera si o minge balbaita de gazde.

17'

Inca o sansa mare de gol irosita de Coman. Mingea trimisa pe jos se scurge agonizant in afara terenului.

15'

Sansa de gol si pentru Sepsi la reluarea lui Karanovic din fata portii. Singur singurel in sase metri jucatorul lui Sepsi.

11'

Ratare monumentala a lui Coman singur cu portarul dupa o actiune superba reusita de Pantiru.