2
0
Universitatea Craiova

Asa am trait FCSB - Craiova

De la 20:00 am transmis duminica seara meciul FCSB - Craiova din etapa a 22-a, ultima partida a anului in Liga 1.

21:56

Final de partida si de an in Liga 1.

82'

Zakaric trimite pe langa poarta dintr-o lovitura libera. Bosniacul aproape de primul gol la Craiova.

79'

Mare sansa de gol ratata de Craiova prin Ivan. Sutul acestuia din actiune trece putin pe langa poarta.

65'

Inca o sansa irosita de Craiova. Barbut a trimis mult peste poarta.

54'

Centrare in careul stelist pentru Ivan. Reluare cu capul peste poarta din partea acestuia.

51'

Centrare a lui Cretu in careul oltenilor. Faza ramane fara rezultat.

46'

20:50

Pauza pe Arena Nationala.

45'

Tanase rateaza incredibil de la 11 metri. Sut peste poarta de la punctul cu var.

45'

Lovitura de la 11 metri obtinuta de Coman.

45'

Gol Coman!

FCSB continua sa atace si Coman majoreaza avantajul ros-albastrilor. Totul a pornit de la o eroare comisa de Balasa, fostul stelist pierzand mingea in preajma propriului careu.

40'

Gol Man!

Deschidere de scor pe Arena Nationala. FCSB are 1-0 dupa o cursa senzationala a lui Man si o finalizare de mare efect.

30'

Minge in careu pentru Mihaila. Iese Balgradean si blocheaza in extremis.

23'

Centrare a lui Barbut de pe dreapta. Respinge Cretu in corner.

20'

Cicaldau il opreste pe Filip prin fault.

19'

Vatajelu suteaza pe langa poarta dupa o actiune personala.

15'

Inca o intrerupere. De aceasta data Bancu se accidenteaza si nici el nu mai poate continua.

12'

Tanase cade in careul advers, dar de la margine se ridica fanionul de la margine.

10'

Soiledis nu mai poate continua si in locul sau intra Filip.

4'

Inca o intrerupere. Soiledis acuza o accidentare in contact cu Mihaila.

3'

Partida e reluata.

2'

Meciul este intrerupt dupa doar 2 minute din cauza petardelor aruncate de suporteri in teren. Florinel Coman face semn suporterilor de la FCSB sa se opreasca.