1
Gaz Metan Medias
Trif 77'

Asa am trait Dinamo - Gaz Metan 1-1

Etapa a 16-a din Liga 1 Betano a debutat, vineri seara, cu meciul dintre Dinamo si Gaz Metan Medias. Apasati aici pentru live video

22:23

Final de partida. Dinamo smulge in extremis un punct.

90'

Gol Salomao!

Dinamo egaleaza la ultima faza printr-un sut al lui Salomao din alergare. O minge din 16 metri care se duce in poarta.

86'

Cartonas rosu !

Dinamo termina meciul in inferioritate numerica. Mihai Popescu e eliminat pentru un fault asupra lui Trif.

77'

Gol Trif!

Gaz Metan da lovitura in Stefan cel Mare prin Trif. Sut plasat din interiorul careului.

75'

Fofana rateaza ocazia meciului de pana acum. Sut din unghi si Penedo respinge in bara inainte de a retine.

70'

Montini aproape de gol la o minge trimisa de Cooper din afara careului.

68'

Popa trimite primul sut pe spatiul portii pentru Dinamo. Un sut din unghi si Plesca respinge in corner.

47'

Fernandes suteaza din afara careului. Mingea il loveste pe Fortes si iese afara.

46'

Incepe repriza secunda. Italianul Montini a intrat in locul lui Moldoveanu.

21:18

Iulian Calin pune capat meciului. Dinamo termina repriza fara sut pe poarta tras.

37'

Un hent clar in careul lui Dinamo. Se acorda insa lovitura libera de la marginea careului.

27'

Pereira loveste periculos cu capul si mingea ocoleste de putin poarta.

25'

Centrare din dreapta si Fortes reia cu exteriorul pe poarta.

23'

Mihai Popescu reia cu capul peste poarta dupa o centrare din corner.

22'

Penalty solicitat de dinamovisti la caderea lui Popa in duel cu Marius Constantin.

19'

Penedo retine lovitura de cap a lui Marius Constantin dupa o centrare din lovitura libera.

6'

Prima sansa apartine oaspetilor la sutul lui Fortes. Respinge Katsikas in corner.