2
0
Gaz Metan

Asa am trait CSU Craiova - Gaz Metan Medias 1-0

Am transmis in aceasta pagina, live text vineri seara de la ora 21:00, meciul dintre CSU Craiova si Gaz Metan Medias. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

86'

Gol Burlacu!

Intrat de putine minute in locul lui Baluta, tanarul Burlacu marcheaza primul sau gol in Liga 1 cu o reluare din cativa metri la pasa lui Dimitrov.

63'

Gustavo ajunge in pozitie de finalizare singur cu Plesca in careul oaspetilor, dar portarul Gazului se opune golului.

60'

Plesca intervine decisiv la sutul lui Dimitrov dupa un contraatac fulger al oltenilor.

57'

Mitrita scapa singur spre poarta si alege pasa in spate in detrimentul unui sut decisiv. Intervine Khubutia si nu mult a lipsit sa-si trimita mingea in propria poarta.

56'

Gol Gustavo!

Baluta il serveste ideal in centrul careului pe Gustavo si brazilianul deschide scorul cu un sut pe mijlocul portii.

48'

Baluta preia in careu, intoarce un adversar si suteaza in forta peste poarta.

46'

Start de repriza secunda.

21:47

Pauza la Severin.

41'

Olaru scapa spre poarta oltenilor dupa o pasa foarte buna oferita de Popovici. Apare Ferreira si il blocheaza in momentul sutului pe jucatorul Gazului.

37'

Pentru a doua oara in acest meci se ridica fanionul eronat la Popovici.

35'

Mitrita intra tare asupra lui Surugiu si incaseaza galbenul.

20'

Ocazie mare ratata de olteni prin Gustavo. Acesta reia pe langa poarta din pozitie favorabila la centrarea lui Bancu.

15'

Plesca respinge cu piciorul sutul lui Bancu la prima bara.

14'

Mitic avertizat si el pentru executarea loviturii libere fara sa accepte fluierul arbitrului.