1
0
ACS Poli Timisoara

Asa am trait CSM Poli Iasi - ACS Poli Timisoara 1-0

Am transmis in aceasta pagina meciul dintre CSM Poli Iasi si ACS Poli Timisoara din etapa a 3-a din playout.

19:54

83'

Croitoru suteaza mult peste poarta o minge la care Pedro n-a reusit sa ajunga intr-o prima instanta.

81'

Golubovic primeste o pasa excelenta din partea lui Stefanescu si ramane singur cu Straton, insa atacantul gazdelor nu reuseste sa reia decisiv.

80'

Bole surprins in pozitie afara din joc.

78'

Lovitura libera a timisorenilor care se duce pe langa poarta. Neagu a executat complet gresit spre dezamagirea celor de pe banca tehnica.

64'

Cartonas rosu !

Doar un minut s-au bucurat banatenii de superioritate numerica. Soljic il faulteaza pe Stefanescu in postura de ultim aparator si este eliminat.

62'

Cartonas rosu Tiganasu!

Echilibrul numeric este rupt dupa ce Tiganasu i-a dat peste picioare lui Barbut si vede al doilea galben.

60'

Cristea suteaza din lovitura libera. Mingea este retinuta de Straton.

58'

Bole obtine lovitura libera la 25 metri de poarta timisoreana, pozitie centrala.

57'

Soljic rateaza egalarea cu un vole din 16 metri blocat in extremis de Grahovac.

54'

Incredibila ratare a gazdelor la lovitura de cap a lui Cristea. Fara marcaj in sase metri, Cristea trimite pe langa poarta.

51'

Cartonas galben Straut!

Avertisment pentru jucatorul Timisoarei.

49'

Cristea ajunge in pozitie de finalizare si loveste gresit mingea. Aceasta trece pe langa poarta.

46'

Gol Bole!

Bole deschide scorul cu un sut din 6 metri dintr-o centrare a lui Stefanescu.

46'

S-a reluat meciul din Copou.

18:48

Se fluiera finalul primei reprize.

45'

Barbut patrunde in jumatatea adversa pe contraatac si scoate cartonasul galben pentru Tiganasu.

43'

Bole trimite in bara un balon respins in fata de portarul Straton la reluarea cu capul a lui Golubovic. Cea mai mare ocazie de gol de pana acum.

25'

Fucek rateaza cea mai mare ocazie a oaspetilor dupa o patrundere in careu. Sutul acestuia este respins in corner de Grahovac.