1
Dunarea Calarasi
Keyta 44'

Asa am trait Concordia - Dunarea Calarasi 1-1

Etapa a 10-a din Liga 1 Betano se incheie luni cu doua partide. Prima dintre acestea, de la ora 18:00, le aduce fata in fata pe Concordia Chiajna si Dunarea Calarasi. Apasati aici pentru live video

90'

Sandru suteaza pe langa poarta dintr-o lovitura libera.

90'

Patru minute de prelungire.

89'

Sansa de gol ratata de Concordia prin Batin. Sutul acestuia dn 7-8 metri s-a dus putin peste poarta.

60'

Gol Prepelita!

Concordia egaleaza printr-o executie a lui Prepelita din centrul careului. Straton a respins o centrare din corner pana in picioarele fostului stelist.

50'

Deaconu suteaza periculos pe poarta din afara careului. Retine Straton in doi timpi.

46'

18:49

Pauza.

44'

Gol Keyta!

Dunarea Calarasi deschide scorul prin Keyta din lovitura de la 11 metri.

43'

Mediop e agatat in careu si se dicteaza lovitura de la 11 metri.

42'

Primul galben al meciului vazut de Puscas. Intrare de Rosu asupra lui Gradinaru.

34'

Deaconu suteaza in zidul oaspetilor dintr-o lovitura libera. Puscas cade secerat si e nevoie de echipa medicala pe teren.

30'

Lovitura libera pentru Concordia. Deaconu centreaza in careu si Puscas respinge cu capul in corner.