Cel mai interesant duel al zilei in Liga 1 le-a adus fata in fata pe CFR Cluj si Viitorul.

Chitu intra in locul lui Matei la Viitorul.

Paun suteaza pe langa poarta dupa o actiune solida a gazdelor.

82'

Schimbare la gazde: George Țucudean îl inlocuiește pe Damjan Djokovic.

72'

Faza de la coltul terenului ramane fara rezultat. Tabela arata in continuare 0-0.

71'

Actiune prelungita de atac a gazdelor incheiata in cele din urma cu o minge in corner.

61'

Lovitura libera a gazdelor executata de Ciprian Deac ramane fara rezultat.

60'

Artean il opreste pe Omrani cu un fault grosolan la 25 metri de propria poarta.

46'

Start de repriza secunda.

20:49

Pauza in Gruia.

45'

Viitorul periculoasa dupa inca o faza fixa. Mladen aproapa sa trimita periculos spre poarta.

41'

Ghita intervine decisiv in fata lui Costache. Doar corner pentru CFR.

37'

Centrare din lovitura libera si Rivaldinho reia cu capul pe langa poarta.

30'

Ce sansa de gol pentru Viitorul! Iancu scutura plasa cu un sut de la distanta care se duce in transversala.

25'

Centrare din stanga livrata de Camora, mingea ii vine perfect pe cap lui Deac. Reluarea acestuia e blocata de Cabuz.

15'

Dan Petrescu il schimba pe Dodi cu Omrani.

5'

CFR Cluj rateaza deschiderea scorului prin Bordeianu dupa o respingere gresita a portarului Cabuz.