1
Sepsi
Vasvari 48'

Asa am trait CFR Cluj - Sepsi 3-1

Faza playoff a campionatului a debutat, sambata seara, cu meciul CFR Cluj - Sepsi Sf.Gheorghe, echipe care s-au mai intalnit si in urma cu o saptamana in ultima etapa a sezonului regular.
Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul

22:12

90'

Gol Deac!

Gol din lovitura de la 11 metri marcat de Ciprian Deac si CFR Cluj nu mai poate scapa victoria.

90'

Cartonas rosu !

Mensah este eliminat pentru faultul in careu la Omrani.

90'

Omrani e agatat in careu si obtine lovitura de la 11 metri.

73'

Velev suteaza pe langa poarta lui Arlauskis.

70'

Culio primeste al doilea galben si este eliminat. Argentinianul a mai fost eliminat si in sezonul regular la Iasi.

60'

Djokovic intervine tare asupra lui Flores si se alege cu un galben.

59'

Tandia intra in careul gazdelor si trimite in plasa laterala. Prima reactie a celor de la Sepsi.

57'

Gol Djokovic!

CFR Cluj revine la conducere prin reusita lui Djokovic. Reluare cu capul din centrarea lui Deac din lovitura libera.