Asa am trait CFR Cluj - Craiova 0-0

Derby-ul etapei a 10-a s-a disputat Gruia intre CFR Cluj si U Craiova, doua echipe cu pretentii la titlul de campioana in Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video

22:56

90'

Ionita rateaza ultima ocazie a meciului dupa o patrundere personala in careul oltenilor. Finalizare cu sut pe langa poarta.

84'

Mitrita rateaza lovitura de la 11 metri cu un sut care se duce mult peste poarta.

82'

Penalty pentru Craiova la un hent comis de Camora in duel pentru balon cu Martic.

80'

Sansa de gol ratata de Craiova la sutul lui Bancu din interiorul careului. Mingea s-a dus peste poarta.

78'

Minge pentru Koljic in careul CFR-ului. Acesta suteaza in blocajul lui Djokovic.

76'

Patrundere a lui Martic pe dreapta in careul gazdelor. Sut in plasa laterala.

72'

Ocazie pentru CFR la o reluare a lui Tucudean din sase metri. Portarul Pigliacelli a respins in fata o centrare din dreapta.

66'

Mitrita centreaza periculos in careul gazdelor dintr-o lovitura libera.

54'

Cicaldau avertizat.

50'

Pigliacelli respinge sutul lui Tucudean. Ocazie pentru CFR Cluj.

37'

Briceag primeste cartonasul galben pentru o intrare cu talpa asupra lui Manea.

32'

Centrare din dreapta in careul gazdelor, iese Arlauskis si respinge cu emotii.

16'

Martic ameninta poarta CFR-ului cu un sut din marginea careului. Craiova ramane in presiune si Mitrita e aproape de gol dupa depasirea lui Manea.

12'

Craiova replica prin Bancu. Sut in forta din afara careului, respinge Arlauskis in corner.