2
2
Sepsi Sf.Gheorghe
Simonovski 61' Petrovikj 42'

Asa am trait Botosani - Sepsi Sf.Gheorghe 2-2. Gazdele in inferioritate numerica

De la ora 18:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul FC Botosani - Sepsi Sf.Gheorghe din etapa a 6-a din playout. Apasati aici pentru live video

19:51

90'

Gol Tincu!

Tincu egaleaza la ultima faza a meciului cu o lovitura de cap in urma unui corner.

90'

Coltescu arata cel de-al zecelea cartonas galben in acest meci. Roman, ultimul avertizat.

86'

Golubovic apare la prima bara si reia cu capul alaturi dintr-o centrare de la coltul terenului.

81'

Morutan aruncat in lupta la Botosani in locul lui Rodriguez.

78'

Golofca vede cartonasul galben, la fel Golubovic si Viera.

72'

Hadnagy intra in locul lui Simonovski.

67'

Simonovski il faulteaza de galben pe Golofca. Gazdele solicita eliminarea macedoneanului, insa Coltescu are alta opinie.

67'

Faza controversata in careul oaspetilor. S-a cerut acolo un hent, faza continua.

66'

Cartonas galben Petrovikj!

Avertisment pentru un fault la centrul terenului.

64'

Acelasi Fulop suteaza peste poarta.

64'

Fulop obtine lovitura libera in marginea careului gazdelor.

62'

Avertisment incasat de Obsivac pentru un fault in marginea terenului.

61'

Gol Simonovski!

Simonovski o aduce pe Sepsi in avantaj cu o super executie din marginea careului la vinclu.

60'

Filipe de Oliveira incaseaza un galben pentru un fault la Burca.

49'

Fulop executa in forta si mingea se duce peste zidul botosenenilor.

48'

Cartonas rosu !

Plamada vede al doilea galben si automat este eliminat. Un fault in marginea careului asupra lui Fulop.

46'

18:47

Sebastian Coltescu fluiera finalul reprizei.

45'

Rodriguez incearca poarta celor de la Sepsi cu o executie interesanta. Mingea trece peste.

42'

Gol Petrovikj!

Sepsi Sf.Gheorghe egaleaza prin Petrovikj dintr-o pasa a lui Rodriguez.

40'

Reluare slaba cu capul a lui Simonovski spre poarta gazdelor dupa o recentrare.

35'

Simonovski este avertizat pentru un fault in atac.

26'

Faza de penalty in careul gazdelor. Burca se impiedica de balon si apoi il doboara pe Simonovski, atacantul macedonean al lui Sepsi.

25'

Oaida suteaza spre poarta celor de la Sepsi. Mingea se duce peste.

18'

Gol Plamada!

Botosaniul deschide scorul prin Plamada. Reluare in poarta cu sansa pentru fundasul gazdelor.

17'

Kuku il pierde din marcaj pe Golofca si il opreste pe acesta prin fault in marginea propriului careu.

14'

Plamada vede primul cartonas galben pentru o interventie la centrul terenului asupra lui Istvan Fulop.

2'

Inceput alert de partida cu doua ocazii la poarta gazdelor in urma unor faze fixe.