3
CFR Cluj
Djokovic 79' Deac 50' Balde 3'

Asa am trait Astra - CFR Cluj 2-3

Am transmis in aceasta pagina meciul Astra - CFR Cluj din etapa a 12-a. Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

22:25

90'

Gol Ionita!

Ionita reduce din diferenta in al doilea din cele trei minute suplimentare ale acestei partide.

79'

Gol Djokovic!

Djokovic inscrie cu un sut pe jos din afara careului. O minge la care Iliev n-a avut nicio reactie.

73'

Gol Manea (ag)!

Astra reduce din diferenta in urma unui autogol al lui Manea. Acesta a deviat in poarta sutul lui Moise.

72'

Prima faza care il are in prim plan pe Ionita. Sutul acestuia din 20 metri se duce peste poarta.

53'

Abang intra in locul lui Le Tallec. Dupa un inceput bun de sezon, atacantul francez a intrat intr-un con de umbra.

50'

Gol Deac!

Deac face 2-0 pe contraatac cu un sut din interiorul careului la o pasa oferita de Balde.

46'

21:18

Pauza la Giurgiu.

45'

Sansa uriasa de gol ratata de Astra la centrarea lui Belu si reluarea nefericita cu umarul a lui Marquinhos. Mingea s-a dus in transversala, Arlauskis fiind batut.

41'

Galben incasat si de Marquinhos.

36'

Cei de la Astra aduc in premiera mingea in careul CFR-ului cu o centrare inalta. Se fluiera fault in atac la saritura lui Belu.

34'

Balde rateaz sansa dublei cu o reluare din 9-10 metri la o centrare a lui Deac din flancul drept.

33'

Galben primit de Le Tallec pentru proteste.

27'

Manea centreaza periculos in fata portii si putin a lipsit ca Balde sa reia spre poarta.

16'

CFR-ul recupereaza rapid mingea si Hoban incearca sutul de la distanta. O incercare esuata.

15'

Minge inalta pentru urcarea lui Peteleu in careul Astrei. Acesta recentreaza in fata portii. Resping giurgiuvenii.

11'

Pasa a lui Culio pentru Deac. Intervine Bejan si respinge in afara terenului.

3'

Gol Balde!

Balde scapa singur cu portarul dupa pasa lui Nistor si deschide scorul cu un sut plasat.