0
0
Sepsi

ASA am trait ACS Poli Timisoara - Sepsi Sf.Gheorghe 0-0

Etapa a 10-a din Liga 1 Betano a continuat, sambata, cu meciul ACS Poli Timisoara - Sepsi Sf.Gheorghe (18:00). Click pentru streaming live
INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).

90'

La ultima faza a meciului Damian il intinde pe Curileac cu un sut din unghi.

89'

Feher se opune golului la sutul lui Seroni, dupa ce intr-o prima faza Mailat recuperase in extremis in partea stanga in duel cu Burlacu.

86'

Munteanu suteaza peste poarta dintr-o lovitura libera obtinuta de Curjuric la duelul cu Ghinga.

83'

Seroni patrunde ca un tanc si suteaz in forta peste poarta.

76'

Munteanu suteaza peste poarta dupa o actiune personala.

74'

Mailat cade in careul advers la un duel cu Burlacu. Nu se acorda nimic.

72'

Nikolic scapa singur spre poarta timisoreana si este blocat in extremis de portarul Curileac.

59'

Cretu ia galbenul pentru o simulare in coltul terenului pe faza ofensiva.

57'

Vasvari trimite incredibil pe langa poarta dupa o centrare din dreapta. Sansa mare de gol a gazdelor.

46'

Se reia jocul de la Timisoara.

19:06

Ciucur intra la Timisoara in locul lui Bianconi. De asemenea, Curjuric intra in locul lui Soljic.

18:50

Pauza la Timisoara dupa o prima repriza saraca in faze de poarta.

44'

Oros vede galbenul pentru un fault asupra lui Munteanu.

38'

Excelenta pasa lui Vasvari pentru Bianconi, insa acesta se dovedeste extrem de lent si pierde duelul cu Feher.

36'

Cretu cade in careul advers la un duel cu Dumbrava. Nu se acorda nimic.

31'

Corner pentru Timisoara ramas fara rezultat dupa faultul in atac semnalizat la Canu.

25'

Minge pentru Nikolic in careul Timisoarei, insa atacantul muntenegrean nu reuseste sa controleze mingea dintr-o pozitie dificila.

12'

Joc pe contre si Birnoi il testeaza pe Feher cu un sut la coltul scurt. Corner pentru Poli.