1
FC Botosani
Roman 56'

Asa am trait ACS Poli Timisoara - FC Botosani 1-1

Liga 1 Betano a revenit in actualitate, vineri seara cu meciul dintre ACS Poli Timisoara si FC Botosani, doua echipe cu aspiratii la un loc in playoff. Click aici pentru live stream video legal.

19:51

Final de meci la Timisoara.

87'

Burca vede galben pentru fault la Draghici.

86'

Ocazie aparuta de nicaieri la poarta Timisoarei. Bordeianu suteaza in forta de la peste 25 metri si mingea loveste stalpul din stanga al portii banatene.

82'

Botosaniul este echipa mai prezenta in joc si Bordeianu trimite peste poarta.

81'

Cretu intervine decisiv in fata lui Morutan si ii sufla acestuia mingea chair in momentul sutului.

78'

Dubla ocazie pentru Botosani. Chitosca suteaza in Curileac la prima atingere de balon, apoi Tirnovan suteaza pe langa poarta.

78'

Chitosca intra in locul lui Roman.

71'

Doman intra in locul lui Melinte, accidentat.

56'

Tirnovan intra in locul lui Popa la Botosani.

56'

Gol Roman!

Botosaniul egaleaza printr-un sut impecabil trimis de Roman dintr-o lovitura libera.

46'

S-a reluat meciul. Nicio modificare la pauza.

18:47

Horatiu Fesnic fluiera finalul primei reprize.

27'

Soljic primeste cel dintai cartonas galben al meciului.

25'

Ciucur suteaza pe langa poarta.

23'

Gol Birnoi!

Birnoi deschide scorul cu o scarita de efect peste portarul advers. Apararea Botosaniului s-a pacalit crezand ca e offside.