CSMS Iasi

CSM Poli Iasi incheie fara infrangere cantonamentul din Antalya

Sursă foto: politehnicaiasi.ro

Echipa CSM Poli Iasi a incheiat fara infrangere seria celor cinci partide amicale disputate in Turcia.

Echipa pregatita de Eugen Neagoe a castigat, miercuri, meciul sustinut contra bulgarilor de la Dunav Ruse, cu 2-1.

Golurile iesenilor au fost marcate de Bole (min.52) si Vasile Gheorghe (min.80) cu o executie spectaculoasa, anunta site-ul oficial al clubului.

Neagoe a trimis in teren urmatoarea formula de echipa:

Grahovac - Bosoi, Frasinescu, Mihalache, Tiganasu - Ciucur, V.Gheorghe, Rauta, Stefanescu - Bole, Cristea.

In minutul 59, Golubovici i-a luat locul lui Ciucur, iar in minutul 75, Voicu, Ciuca si Sato au intrat in locul jucatorilor Bosoi, Rauta si Stefanescu.

CSM Poli Iasi a obtinut trei victorii si doua remize in cantonamentul din Antalya. Toate meciurile amicale sunt aici.