0
0
Vitoria Guimaraes

Asa am trait FCSB - Vitoria Guimaraes

Am transmis live text in aceasta pagina, joi seara, de la 21:30, meciul tur dintre FCSB si Vitoria Guimaraes din playoff-ul Europa League.

23:26

90'

Will Poha suteaza peste poarta noastra. Una dintre putinele actiuni ofensive ale oaspetilor in aceasta repriza.

80'

Ovidiu Popescu incearca sutul de la distanta si mingea trece putin pe langa poarta lui Guimaraes.

67'

Pintilii ii lasa locul in teren lui Oaida.

62'

Prima schimbare la oaspeti: Will Poha intra in locul lui Almeida.

60'

Gnohere intra in locul lui Vina.

58'

Tapsoba reia cu capul pe langa poarta lui Balgradean.

57'

Pintilii vede al treilea galben din tabara ros-albastrilor.

54'

Popa cauta coltul scurt cu un sut din actiune. Doar corner pentru FCSB.

52'

Tanase opreste un contraatac al oaspetilor cu pretul unui galben.

50'

Bruno Duarte reia cu capul pe langa poarta din marcajul lui Planic.

46'

Fluier de start in partea secunda.

22:36

Popa intra in locul lui Roman din debutul partii secunde.

22:19

Pauza la Giurgiu dupa o prima repriza dominata de FCSB.

41'

Pintilii il lasa pe Coman singur cu portarul si acesta trage slab in bratele portarului. Incredibila ocazie.

40'

Vina suteaza de la distanta si mingea e deviata de Coman. Intervine portarul Douglas Jesus.

30'

Combinatie rapida intre Pantiru si Coman, acesta intoarce in careu, dar acolo nu se afla niciun coechipier.

22'

Coman reia din prima si mingea se duce in bara! Cea mai mare ocazie de pana acum.

17'

Cretu vede si el cartonasul galben pentru o intrare din spate asupra lui Davidson.

15'

Al Musrati vede primul cartonas galben al meciului pentru o talpa pusa pe tibia lui Tanase.

9'

Primele emotii la poarta FCSB dupa o actiune rapida a oaspetilor. Davidson a sutat pe langa poarta.

8'

Soiledis acuza o accidentare la spate si meciul este intrerupt.

7'

Coman obtine lovitura de la colt din pasa lui Pantiru.

3'

Planic marcheaza cu o lovitura de cap, dar reusita este anulata pentru o pozitie de offside.