2
FCSB
Radaslavescu 47' Radunovic 22'

Asa am trait UTA - FCSB

Am transmis live text in aceasta pagina meciul UTA - FCSB din Grupa B a Cupei Romaniei Betano.

22:58

Final de partida. Dica se cearta cu arbitrul si e calmat cu greu. In cele din urma se retrage la vestiare.

90'

Gol Postolachi!

UTA egaleaza prin Postolachi. Sut din interiorul careului din pasa lui Cascini.

90'

Octavian Popescu vede al doilea galben si FCSB ajunge la trei jucatori eliminati! Final nebun de partida la Arad.

90'

FCSB mai pierde un jucator. Este eliminat si Radunovic pentru un fault asupra lui Dobrescu. A fost al doilea galben pentru fundasul stanga al ros-albastrilor.

90'

Meciul e prelungit cu 5 minute.

88'

Chindris este eliminat pentru aplauze ironice. Acesta se afla pe banca de rezerve si este obligat sa plece la vestiare.

83'

Bouhenna vede al doilea cartonas galben pentru o tragere de timp ridicola si este eliminat. FCSB va juca in inferioritate numerica finalul meciului de la Arad.

81'

Dumiter sterge mingea centrata de Popescu dintr0 lovitura libera. Intervine Balauru si retine.

78'

Lovitura libera pentru FCSB. Octavian Popescu suteaza slab pe langa poarta.

74'

Oaida a intrat la FCSB in locul lui Nikolov.

62'

Sut se arunca in calea mingii trimise de Stahl. UTA cauta egalarea si preseaza tot mai puternic.

50'

Erico da Silva incearca sutul de la distanta. Mingea trece putin pe langa poarta.

47'

Gol Radaslavescu!

FCSB trece la conducere prin reusita lui Radaslavescu. Un voleu spectaculos din 16 metri.

46'

S-a reluat partida.

21:47

Pauza la Arad. 1-1 dupa primele 45 de minute.

45'

Keseru reia cu capul in bratale lui Vlad dupa o centrare din lovitura libera.

22'

Gol Radunovic!

FCSB egaleaza din penalty prin Radunovic. Sut imparabil de la punctul cu var.

19'

Miculescu e faultat in careu. Intervine VAR-ul si centralul Cojocaru dicteaza lovitura de la 11 metri pentru FCSB.

16'

Miculescu reia slab cu capul spre poarta fostei echipe.

8'

Gol Pop!

UTA deschide scorul prin sutul lui Pop deviat in propria poarta de Boboc.

1'

Start de partida al Arad.

21:00

UTA: Balauru - Dobrescu, Benga, Erico, Hoxhallari - Anton, Batha - Pop, Jobello, Stahl - Keşeru.

FCSB: Vlad - Boboc, Haruţ, Bouhenna, Radunovic - Radaslavescu, Şut, Nikolov - Miculescu, Stoica, Oct.Popescu.