0
0
FC U Craiova 1948

Dinamo si FC U Craiova 1948 au remizat fara goluri in Cupa Romaniei

Echipele Dinamo Bucuresti (Liga 2) si FC U Craiova 1948 au terminat la egalitate, scor 0-0, intr-un meci disputat la Giurgiu in prima etapa din faza grupelor in Cupa Romaniei Betano.

Programul complet al meciurilor din faza grupelor in Cupa Romaniei Betano.

22:58

Final de partida. 0-0 intre Dinamo si FCU 1948 in prima etapa din faza grupelor in Cupa Romaniei.

88'

Gurau retine sutul lui Rosu din afara careului.

80'

Rosu trimite pe poarta din afara careului. Scorul ramane 0-0.

78'

Buhaescu se demarca in marginea careului si suteaza pe poarta. Retine portarul Gurau.

76'

Serban suteaza putin pe langa poarta oaspetilor.

69'

Actiune promitatoare a dinamovistilor pana la un punct. Buhaescu a trimis pe langa un sut care s-a vrut centrare.

67'

Sidibe primeste un cadou in marginea careului advers si trimite mult peste poarta.

65'

Ocazie pentru Dinamo la patrunderea lui Serban. Acesta centreaza in fata portii si Bani rateaza intalnirea cu balonul.

64'

Bauza patrunde si cade in careul lui Dinamo. Se acorda doar corner pentru FCU.

62'

Iglesias in locul lui Ghezali la Dinamo. Intra si Bani in locul lui Borcea.

61'

Ghezali cade in careul oltenilor. Jocul continua cu o repunere din 6 metri a oaspetilor.

60'

Ocazie pentru FCU la sutul lui Huyghebaert din marginea careului. Respinge in corner portarul dinamovist.

57'

Ghezali (Dinamo) si Duarte (FCU) sunt avertizati cu galben.

46'

A inceput repriza secunda.

21:50

Pauza in meciul de la Giurgiu. 0-0 dupa primele 45 de minute.

44'

Duarte respinge de pe linia portii lovitura de cap a lui Buhaescu din sase metri.

42'

O noua sansa pentru olteni la sutul lui Bauza din interiorul careului. Mingea nu prinde poarta.

41'

Ocazie pentru FCU la reluarea cu capul a lui Paramatti din interiorul careului. Mingea a trecut peste poarta dinamovista.