3
West Ham
Fornals 66' 40' Mubama 56'

Asa am trait FCSB - West Ham

Joi seara, de la 22:00, am transmis live text aici meciul FCSB - West Ham, ultima partida din grupele Conference League. FCSB nu are nicio sansa la calificare, iar West Ham a venit la Bucuresti cu punctaj maxim dupa primele cinci meciuri.

23:50

69'

Ogbonna aproape de gol. Tarnovanu a respins cu o mana in corner.

66'

Gol Fornals!

West Ham se desprinde la 0-3 si mai e timp pentru o diferenta chiar mai mare.

62'

Radaslavescu rateaza cea mai mare ocazie a FCSB in acest meci. Sut pe langa poarta dupa o actiune a lui Stoica in dreapta.

59'

Rusu intra in locul lui Compagno. Intra si Coman in locul lui Tavi Popescu.

58'

Tarnovanu limiteaza proportiile scorului. Cei de la West Ham continua sa forteze. FCSB e in degringolada.

56'

Gol Mubama!

Centrare in fata portii si Mubama inscrie cu o lovitura de cap. Mingea a fost deviata cu capul de Dawa.

46'

A inceput repriza secunda.

22:47

West Ham intra in avantaj la cabine (1-0).

45'

Sansa de gol ratata de FCSB prin Edjouma. Acesta s-a trezit cu mingea la picior si a finalizat lamentabil.

45'

Corner pentru West Ham, mingea e deviata de Bouhenna si Pantea respinge de pe linia portii.

42'

Oaida patrunde in careu si trimite direct in bratele portarului Areola.

40'

West Ham deschide scorul prin Fornals dupa o actiune rapida pornita din propria jumatate. O faza suspecta de offside!

39'

Bouhenna intervine decisiv in fata lui Fornals. Acesta ar fi ramas singur cu portarul in sase metri.

35'

Pantea urca in ofensiva si obtine lovitura de la colt dupa interventia lui Scarles (16 ani).

35'

Tarnovanu respinge cu un reflex fabulos reluarea lui Downes din sase metri dupa o centrare de manual oferita de Fornals.

33'

Pasa gresita in atac si cei de la West Ham scapa pe un contraatac in superioritate numerica. Fornals greseste o pasa simpla si FCSB scapa cu fata curata.

22'

Dubla parada din partea lui Tarnovanu. Acesta respinge intr-o prima faza reluarea lui Mubama, dupa care blocheaza si sutul lui Fornals.

14'

Lovitura libera pentru FCSB. Radunovic centreaza din flancul stang. Mingea respinsa de londonezi ajunge la Tavi Popescu si acesta reia peste poarta.