5
Silkeborg
Jorgensen 71' 69' Tengstedt 63' Klynge 17' Kusk 13'

Asa am trait FCSB - Silkeborg

Asa am trait live text in aceasta pagina, joi seara de la 22:00, meciul dintre FCSB si Silkeborg.

23:47

Final de partida. S-a incheiat chinul pentru FCSB.

78'

Silkeborg aproape de golul sase pe contraatac.

71'

Gol Jorgensen!

Se face 0-5! Jorgensen inscrie cu un sut din interiorul careului. Tarnovanu izbucneste in lacrimi!

69'

Silkeborg inscrie golul patru si suntem aproape de rezultatul din tur.

67'

Gol perfect valabil refuzat celor de la FCSB. Mingea a depasit linia portii, dar arbitrul de linie n-a vazut si ramane 0-3.

63'

Gol Tengstedt!

Silkeborg majoreaza avantajul la 0-3 prin reusita lui Tengstedt, jucator intrat dupa pauza in locul lui Kusk.

49'

Tarnovanu respinge sutul lui Helenius din afara careului.

47'

Bouhenna gafeaza incredibil si Helenius trimite pe langa poarta singur cu Tarnovanu.

46'

FCSB incepe cu o sansa mare de gol ratata de Miculescu. Respinge portarul in lateral.

46'

Start de repriza secunda. Radaslavescu in locul lui Oaida.

22:45

Pauza pe Arena Nationala. Silkeborg intra cu 2-0 la cabine.

40'

Inca un sut pe poarta. Edjouma n-a reusit sa trimita decat pe centrul portii.

39'

Octavian Popescu suteaza din afara careului. Retine portarul in doi timpi.

39'

Edjouma suteaza peste poarta dupa o actiune prelungita de atac.

32'

Cretu vede cartonasul galben.

18'

Continua ofensiva celor de la Silkeborg. Kusk suteaza putin pe langa poarta.

17'

Gol Klynge!

Se ingroasa gluma pe Arena Nationala. Silkeborg marcheaza golul doi dupa o faza de la coltul terenului. Tarnovanu iese gresit din poarta si Klynge e credit ca marcator.

15'

Eroare comisa de Harut, mingea ajunge la Jorgensen si acesta rateza de putin golul de 0-2.

13'

Gol Kusk!

Silkeborg deschide scorul pe Arena Nationala. Kusk apare intre fundasii de la FCSB si marcheaza dupa ce l-a depasit pe Tarnovanu.