1
Randers
Kamara 41'

Asa am trait CFR Cluj - Randers

Am transmis live text in aceasta pagina meciul CFR Cluj - Randers din etapa a doua in grupele Conference League.

21:37

83'

Centrarea lui Stefan din flancul stang duce mingea pe transversala portii lui Randers.

74'

Bordeianu centreaza in careu si Cestor trimite cu capul peste poarta. CFR domina jocul in aceste momente.

67'

Gol Petrila!

CFR Cluj egaleaza scorul prin Petrila dupa o faza rapida. Acesta e lasat singur cu portarul si-l executa pe Carlgren.

65'

Bara transversala o salveza pe CFR la reluarea lui Kehinde.

60'

Sutul lui Bordeianu de la distanta aduce un corner pentru CFR.

56'

Bordeianu suteaza in blocajul unui adversar.

55'

Kamara castiga duelul aerian la o centrare in sase metri si reia peste poarta. Cristiano lovit de atacantul oaspetilor.

51'

Deac trimite balonul pentru urcarea lui Manea. Acesta nu reuseste sa castige duelul aerian.

51'

Lovitura libera pentru CFR din flancul stang.

46'

Bordeianu intra in locul lui Rodriguez.

20:31

Randers intra in avantaj la cabine.

41'

Gol Kamara!

Centrare din corner, Boateng il scapa din marcaj pe Kamara si jucatorul din Sierra Leone marcheaza cu capul pentru 0-1.

37'

Prima sansa de gol pentru CFR dupa un corner. Burca se inalta si trimite peste poarta. Dan Petrescu isi pune mainile in cap. Stie ca echipa sa a ratat o mare ocazie.

34'

Manea respinge din fata portii mingea trimisa de Odey. Balonul ar fi iesit totusi afara.

26'

Deac trimite direct in bratele portarului suedez de la Randers.

25'

Lovitura libera pentru CFR Cluj in jumatatea adversa de teren.

22'

Inca o sansa pentru Randers. Minge scoasa in marginea caruelui pentru sutul lui Kamara. Sansa pentru CFR la aceasta faza.

13'

Cei de la CFR nu reusesc pana acum sa se apropie de poarta adversa.

11'

Randers aduce 4-5 jucatori in jumatatea CFR-ului pe faza de atac a campioanei Romaniei.

10'

Bundgaard patrunde in stanga si suteaza in plasa laterala.

3'

Randers are prima ocazie a meciului dupa o recuperare in jumatatea adversa. Sutul lui Bundgaard a fost blocat de Cristiano.