1
0
Ballkani

Asa am trait CFR Cluj - Ballkani

Am transmis live text meciul CFR Cluj - Ballkani din ultima etapa a grupelor Conference League.

21:38

Final de partida. CFR Cluj castiga si se califica in primavara europeana a Conference League.

90'

Petrila vede cartonasul galben pentru tragere de timp.

90'

CFR termina meciul in ofensiva. Braun obtine un out de margine la trecerea timpului.

90'

Meciul din Gruia e prelungit cu 5 minute.

75'

Continua presiunea celor de la Ballkani si Korenica trage pe poarta. Interventie sigura din partea lui Scuffet.

67'

Scuffet respinge sutul lui Kuc de la distanta. Ballkani domina jocul in aceste momente. Este primul corner al oaspetilor si doar al treilea al meciului.

66'

Deac ii lasa locul lui Petrila. Suporterii il aplauda in pofida penalty-ului ratat in prima repriza.

61'

Muhar vede cartonasul galben pentru un fault din spate la centrul terenului.

60'

Portarul lui Ballkani respinge reluarea lui Burca. Sansa mare de 2-0 pentru CFR.

48'

Kuc se resimte dupa o intrare a lui Boateng din spate.

45'

A inceput partea secunda.

20:33

Arbitrul german pune capat primei reprize. 1-0 pentru CFR, cu un penalty ratat de Ciprian Deac.

44'

Malele reia periculos spre poarta. A fost insa offside.

41'

Deac faulteaza la centrul terenului si se alege cu un galben.

35'

Incredibil! Deac rateaza si a doua oara Ramane 1-0 pentru CFR.

33'

Portarul apara sutul lui Deac din 11 metri, dar arbitrul decide ca lovitura trebuie sa se repete. Mai multi jucatori ai oaspetilor au intrat in careu.

32'

Penalty pentru CFR Cluj obținut de Malele.

31'

Yeboah aproape sa scape singur cu portarul. E blocat in ultimul moment.

30'

Acțiune periculoasa a oaspeților. Mingea centrata in fata portii este respinsa in out de margine de catre Deac.