1
Astana
Murtazayev 4'

Asa am trait CFR Cluj - Astana

Campioana CFR Cluj a incercat si reusit, miercuri seara, sa intoarca rezultatul negativ din turul dublei cu Astana (0-1) pentru un loc = in turul 2 preliminar din Liga Campionilor.

22:54

Final de partida. CFR Cluj se califica in turul 2 preliminar din Liga Campionilor.

90'

Interventie fabuloasa a lui Arlauskis la o lovitura de cap din sase metri.

80'

Inca un corner pentru CFR Cluj. Al zecelea in acest meci. Campioana Romaniei cauta sa inchida meciul cu un eventual gol patru.

76'

Nu se poate asa ceva. Omrani aproape de golul de 4-1 din centrarea lui Deac.

74'

Gol Omrani!

Omrani deviaza cu calcaiul din pasa lui Rondon si o duce pe CFR Cluj la scor de calificare.

55'

Ce ocazie rateaza Djokovic din mijlocul careului. Rondon scoate pe sut si croatul reia peste poarta. CFR Cluj se joaca cu ocaziile.

52'

Inca o sansa de gol ratata de CFR dupa o faza de la coltul terenului. Portarul celor de la Astana incepe sa traga de timp.

49'

Djokovic aproape de gol cu o lovitura de cap. Portarul celor de la Astana scoate peste poarta.