PDA

View Full Version : SITE-uri UTILE ORICARUI PARIOR ADEVARAT



Pages : 1 [2]

loretripp
22nd April 2007, 20:06
http://www.myp2p.eu/
Ok,acest site este pt toate meciurile de fotbal din ziua respectiva,inclusiv cele din Ro(pt cei de "afara").Tot ce trebuie e sa faceti download la SopCast(stanga mijlok in pagina),apoi alegeti ziua respectiva(Weekdays,Saturday,Sunday) pt a viziona meciurile.Daca aveti o conexiune cat de cat ok,sigur merge fara probleme.Succes!

mihai006
14th May 2007, 16:21
www.online-betting-guide.co.uk

Are o sectiune a tipsterilor unde va puteti tine riguros evidenta pariurilor. Practic se aleg meciul si pariul respectiv (cota este data pe site, iar miza se alege de tipster), iar site-ul va calculeaza si arhiveaza automat profitul/pierderea, cu diverse statistici (ROI, strike rate etc). Sint vreo 2500 tipsteri inscrisi, eu deocamdata sint in primii 8%, dar am avut noroc si am cont de putin timp :)

Lover
25th May 2007, 20:39
ai revenit maestre?

cand mi`a zis cineva...am incercat si eu , sa vad ce escroc mai e si asta...si ce vad.

un rahat de omuletz, care ( in 90% din cazuri) pune niste "ponturi" pe mail, dupa ce se termina meciurile. si zice ca a castigat 5 din 5...
...
mai da si inainte meciuri, de exemplu tin minte cand a fost national - steaua
a trimis pe mail asa
national - steaua 2 + inca un meci...cota la fel de mica, undeva pe la 1.15-1.2
apoi a trimis rezultatul inapoi si a scris asa

National - steaua 2 ( -1 )
cota 1.7 ( aprox )
la fel si la celalalt meci...

apoi ce sa mai zic, cand da cate un pont gresit...nu mai trimite msg inapoi cu rezultatul, doar cand le nimereste.



chiar in timp ce scriam asta imi verificam mailu, bineinteles, a trimis un mail cu niste rezultate castigatoare...dar la care n`a trimis mail inainte, cu aceste meciuri.

Astea cica ar fi ponturile lui...care nu le`a trimis niciodata.

Danish soccer

FC Nordsjaelland v Randers
Premium Pick: FC Nordsjaelland 1.93
4-2 WIN

10000 GBP betted, 19300.00 GBP returned (won)

Swiss soccer

Zurich (-1) - Grasshopers
Premium Pick: Zurich (-1) 1.81
2-0 WIN

10000 GBP betted, 18100.00 GBP returned (won)

Sion (-1) - Lucerne
Premium Pick: Sion (-1) 1.88
2-0 WIN

10000 GBP betted, 17800.00 GBP returned (won)

Aarau - St. Gallen
Premium Pick: St. Gallen (+0.5) 2.65
1-1 WIN

10000 GBP betted, 26500.00 GBP returned (won)

100% WINNING PREMIUM PICKS again !

Total RETURN on investment (won): 19300.00 GBP + 18100.00 GBP +
+ 18800.00 GBP + 26500 GBP = 82700.00 GBP with only 99 GBP investment !

You can still take advantage of the mindblowing offer for joining the
Premium Picks for new clients, only before May 29th !



CU CATEVA ZILE INAINTE...la fel, un mail cu niste rezultate...care cica ar fi ponturile lui :
WEDNESDAY = 4 WINS and 1 DRAW.

Romanian Soccer
Ceahlaul Piatra Neamt (+0.5) vs Dinamo Bucharest
Premium Pick: Ceahlaul Piatra Neamt (+0.5) 1.98

2-2 WON

National Bucharest (+0.5) vs Rapid Bucharest
Pick: National Bucharest (+0.5) 1.92

4-0 WON

Pandurii Tg. Jiu vs FC Arges Pitesti (+1)
Pick: FC Arges Pitesti (+1) 1.91

2-1 DRAW

Politehnica Timisoara vs Vaslui (+0.5)
Pick: Vaslui (+0.5) 1.94

2-2 WON

Universitatea Craiova (-0.5) vs UTA Arad
Pick: Universitatea Craiova (-0.5) 1.77

2-1 WON

if 10 000 GBP played on each Premium Pick, the Return would be

19 800.00 GBP +
19 200.00 GBP
10 000.00 GBP
19 400.00 GBP
17 700.00 GBP =
------------ --------- ------
86 100.00 GBP


ceva foarte important, el zice ca este englez...dar cica..da in fiecare saptaman ponturi din LIGA I ...si niciodata din Anglia.
Oare de ce ?

bun...v-am avertizat...nu va lasati pacaliti :D

Celso
25th May 2007, 20:47
imi trimite si mie mereu mailuri din alea da`l dreaq...:ras-plans:...al dreaq cand mai trimite din alea bonus si nu ii ies...nu le mai scrie in mailul cu rezultate:D

Lover
25th May 2007, 22:23
imi trimite si mie mereu mailuri din alea da`l dreaq...:ras-plans:...al dreaq cand mai trimite din alea bonus si nu ii ies...nu le mai scrie in mailul cu rezultate:D

asta spuneam si eu... :ras-plans: Jeg de om :)

kaka4milan
25th May 2007, 23:28
:P n-are unsubscribe?

costeaa
26th May 2007, 12:30
si pentru azi ce a dat?

bebesabie
26th May 2007, 13:01
Nu cumva e si semaKa implicat pe acolo ? :D.... lasati vrajeala pt ca nimic nu e gratis in lumea asta .

kaka4milan
26th May 2007, 14:07
si din 99 lire faci 82700 intr-o zi??? WTF...

Lover
26th May 2007, 14:57
si din 99 lire faci 82700 intr-o zi??? WTF...

nu`l mai bagati in seama...e prost.

bai lingaule, arata-mi si mie unde a dat mailu cu ponturile alea inainte... ca si eu m`am abonat ca prostu` , si nu vad mailu` :sleep:


Nu cumva e si semaKa implicat pe acolo ? :D.... lasati vrajeala pt ca nimic nu e gratis in lumea asta .

asta spuneam si eu, mai mult ca sigur e roman...mai mult de jumatate din ponturile lui sunt din Romania...

mysteryo87
26th May 2007, 15:33
mai daca le da cu o zi inainte de ce nu postezi si tu cu o zi inainte nu a doua zi??

Elvis81
26th May 2007, 15:39
Lover e complet penibil, vorbeste de rau fara discriminare pe toata lumea care nu e rapidista. El nu stie engleza si de aceea nu intelege ca ponturile sunt gratuite si le da cu 10-12 ore inainte de meci si ies in 90-95% din cazuri.





Uite rezultatele din ultimul newsletter (ponturile le daduse GRATUIT cu o zi inainte):



99 GBP investment - 82700 GBP return in 1 DAY. Asian Handicap Exposed.






Good morning boys,


Two days in a row, 100% wins ! All 9 Premium picks won !
Not a single losing pick in the last two days !

This raises the number of perfect winning days (days when all Premium Picks won)
to 148 perfect winning days !


You can also join the other 31 new Premium clients which joined the moneytrain
in the last 10 days. Simply visit www.busterwins.com


Many of you wanted more information about Asian Handicaps.

Asian Handicaps are the way that soccer bets are placed at bookmakers in
most parts of the world, and it is increasingly becoming more and more
po****r, because it leaves only 2 possible outcomes from a soccer
game. So here it is:

http://en.wikipedia.org/wiki/Asian_handicap



Thursday, May 24th Premium Picks results:

Note: GBP is Great Britan Pound, national currency of our country.
To see all equivalents in other currencies go to www.xe.com


Danish soccer

FC Nordsjaelland v Randers
Premium Pick: FC Nordsjaelland 1.93
4-2 WIN

10000 GBP betted, 19300.00 GBP returned (won)


Swiss soccer

Zurich (-1) - Grasshopers
Premium Pick: Zurich (-1) 1.81
2-0 WIN

10000 GBP betted, 18100.00 GBP returned (won)


Sion (-1) - Lucerne
Premium Pick: Sion (-1) 1.88
2-0 WIN

10000 GBP betted, 17800.00 GBP returned (won)


Aarau - St. Gallen
Premium Pick: St. Gallen (+0.5) 2.65
1-1 WIN

10000 GBP betted, 26500.00 GBP returned (won)


100% WINNING PREMIUM PICKS again !

Total RETURN on investment (won): 19300.00 GBP + 18100.00 GBP +
+ 18800.00 GBP + 26500 GBP = 82700.00 GBP with only 99 GBP investment !













. Sincer sa fiu,eu cred ca ori m-am prostit peste masura ori e o abureala demna de cartea recordurilor!Din cate ai zis tu acolo investitia a fost de 40.000GBP nu de 99:confused: erau 4 meciuri pe care zice el ca a pariat cate 10.000 lire.In concluzie, a prins o cota de 2 si ceva(nu cred ca impresioneaza pe nimeni).Cat despre faptul ca zici ca e gratis,de ce nu mi-ai raspuns la intrebarea de pe celalat thread unde ziceai ca vrei sa cumperi ponturile astea gratis?
Oricum parerea mea este ca o persoana careia ii ies 90-95% din pronosticuri in nici un caz nu are nevoie sa fie tipster.Cel putin eu daca as castiga zeci de mii de lire chiar m-ar durea in pl si nu m-as obosi sa dau ponturi...poate asa 4fun in nici un caz pe bani!

Lover
26th May 2007, 16:02
normal ca are 700...daca-si face reclama... fiecare e curios. nu ai de unde sa stii dinainte la ce porcarie te abonezi...daca stiam... :D

oricum...e unul care dupa ce se termina meciurile iti trimite un mail cu asa zisele predictii ale lui...
cateodata trimite un mail cu 2-3 meciuri, si daca le pierde nu mai trimite mail inapoi.
oricum, are aprox 60%, aia cu 90% e pura vrajeala... + ca acum o saptaman a dat 2 ponturi cu cote de 1.15 ... ca si universal :ras-plans:

Elvis81
26th May 2007, 16:14
www.busterwins.com are si ponturi platite, dar cele mai multe sunt gratuite.

au iesit cam 90% castigatoare.

s-a lansat acum mai bine de un an si are peste 700 de abonati. Credeti ca veneau atatia daca nu era bun?

dar romanii sunt prin firea lor cartitori si cauta ceva rau in fiecare lucru...

Eu am mai spus si pe alt thread ca sunt de acord cu ponturile platite insa la bugetul meu...:( insa unui tipster care se lauda cu 90% ponturi castigatoare nu i-as da prea mare atentie.Apropo de procentaj si eu am avut in decurs de 2 saptamani procentaj de 100%:ok: am jucat la astra 2 bilete cu cota de 5 si le-am prins pe amandoua.

PS nu e corect ceea ce faci tu:no: scrii mare ca e GRATUIT iar dupa aia zici ca de fapt se mai si platesc.Asta e ca ofertele alea cu steluta:groggy:

DR. LITTO
26th May 2007, 16:22
da stiu ... ditamai pontul ca bate Steaua la Jiul :D ....

Lover
27th May 2007, 14:34
da? da-mi si mie mailurile alea...in care a dat ponturile alea gratuite...
sa-ti spun ceva... asta e praf :sleep:

si eu am primit mailu cu national - steaua 2 ...mare pont ce sa zic.
si cand am primit raspuns cu rezultatul, zicea ca a dat asa national - steaua 2 (-1) escroc.
cand nu nimereste, nu mai trimite mailurile inapoi, cu rezultatul :ras-plans:

iuli
27th May 2007, 15:31
cristi, taci in plm de terminat ce esti...mai lasa-ne cu buste asta ca e praf.
tu esti ala mai mult ca sigur, sau un prieten de-al lui. ala e roman sigur.

in fine...s-a mai facut in trecut reclama in trecut la buster asta...stiu ca s-au inscris atunci cativa si a dat in seara aia inter la handicap. avea acasa. A batut doar la un gol diferenta, a doua zi nu mai era la el pe site.
Asa ca fa pasi mai repede de aici

Elvis81
27th May 2007, 15:40
Am intrat si eu pe site-ul ala sa vad ce e si am patit ceva f interesant...am inceput sa ma inscriu si am dat adresa de yahoo si mai jos pe pagina de pe site mi-a aparut si adresa de pe fastmail.:shocked: Foarte ciudat pt ca nu aveau de unde sa-mi stie adresa aia.Nu mai incerc sa ma inscriu ca nu se stie ce chestii mai patesc:angry:

Prome
27th May 2007, 16:36
da mai terminati ba cu asta asa pot sa zic si io am ca am zis n ponturi bune dupa o zi (ponturi pe care am cerut bani si pe care nu le-am trimis la toti)

sa fim seriosi ce dracu...

si pikurile acestea pe final de sezon ma lasa rece pur si simplu

ce dracu echipe care trebuiesc sa bata sa ia campionatu etc
mare expert ce o fi asta :|

iuli
27th May 2007, 17:53
drogata e mama ta ma ;)

Lover
27th May 2007, 18:04
drogata e mama ta ma ;)

drogata era cand l`a nascut pe el...dupa ce vad eu aici.

iuli
4th June 2007, 01:48
uita-te sa iti amintesti cine a zis drogat prima oara...
tot tu iei ban pt trolling. Si lasa-ma cu brad asta al tau, ca sunt cativa de pe ols inscrisi si nu primesc nici un pont; cum vine asta?

Celso
4th June 2007, 12:58
da`ti mah BAN lui asta pt reclama....mamamaa:headbang:

Kainsashiki
4th June 2007, 13:37
domnul administrator... acest limbaj este in conformitate cu regulile forumului si sustinut de catre admini?

puneti-l pe prima pagina eventual...

auzi mah, ai postat o data, gata, nu mai postezi si a doua oara. pur si simplu nu ne pasa de buster ala.

tot dai copy paste cu ponturile lui, am primit si eu mailul ala, dar prin minutul 60-70 cand lucrurile erau deja clare!

Vraciul
4th June 2007, 15:24
bai cristi, ai facut reclama de nu stiu cate ori la chestia aia. cine vrea intra, cine nu, nu. dar lasa-ne tata cu insistentele astea ale tale. daca vrei sa te faci remarcat da-ne ponturile tale si nu ale altuia. posteaza un bilet, da-i si tu o predictie.
pe buna dreptate "te injura" lumea.

apropo de primitul mesajelor de la busterpizdis ala. de multe ori au venit a doua zi.... asa ca nu mai insista.

PS: roaga-l tu pe ala sa deschida un thread aici pe "bilete" sau deschide chiar tu cu predictiile lui si pe cuvantul meu de onoare, daca are mai mult de 75% predictii corecte, evident dintr-un numar cat mai mare de meciuri jucate si cote frumoase... o sa cumpar si eu de la el.
demonstreaza.........

Elvis81
4th June 2007, 16:51
are dreptate Vraciul..la procentaj de 75% cred ca mai multi de pe ols ar cumpara de la el...da predictiile aici si dupa aia vei putea "sa razi tu la urma":ok: eu personal imi voi cere scuze public pt ca nu am crezut,dar pana atunci....

Prome
4th June 2007, 16:59
Diablo stii foarte foarte bine ca nu e adevarat

am eu un limbaj care incita probabil, si nu provoaca sentimente placute printre voi,
dar ponturile gratuite toata lumea inclusiv eu le primim cu 8-10 ore inainte de inceputul meciului

daca minti, te minti pe tine, si degeaba

frate esti tu ala?

eu m-am inscris de nu stiu cat timp si nici un pont nu am primit pana acu

la altii le trimite a doua zi . si ponturi dastea ieftine pe final de campionat mersi nu doresc..

sa inceapa din nou campionatele, sa mai dea un pont din tenis un pont din baschet pe cote >1.50 si eu sincer ma voi abona la el

pana acum numai abureala

Lover
4th June 2007, 17:22
da...
a trimis cruzeiro(+1) in min 14, cand deja conduceau cu 0-1 :ras-plans: ( tocmai am verificat )

sport recifer- flamengo . 2 la handicap +0.5 , trimis la fel , in momentul in care au primit penalty, in min 13 :))

si singurul trimis inainte de meci...parana +0, pierdut
LOL esti penibil cristianus :ras-plans: PENBIBIL de JEGOS :)))

aa PS : am gresit...ala e timpu cET de la mail...deci le-a trimis in min 75, cand deja lucrurile erau foarte clare...:))

Kainsashiki
4th June 2007, 17:59
Diablo stii foarte foarte bine ca nu e adevarat

dar ponturile gratuite toata lumea inclusiv eu le primim cu 8-10 ore inainte de inceputul meciului

daca minti, te minti pe tine, si degeaba

frate, aseara canda mi-a aparut pe mail ca am primit mail de la el am intrat pentru ca ma gandeam ca mi-a trimis duminica ponturi cu preliminariile euro 2008 care se disputasera sambata.

si am vazut ca-s din brazilia, am intrat pe livescore si era min 64 cam asa la fiecare meci.

TaciAcolo
4th June 2007, 19:03
se vede clar ca confunzi timpul GMT-1 timpul Londrei la care le-a trimis cu timpul Romaniei care este GMT +2

a trimis la ora 19 ora Romaniei, pentru meciuri care incepeau la ora 22 ora Romaniei, respectiv ora 00:10 ora Romaniei.

oricum nu ma asteptam sa stiti chestii de bun simt, cum ar fi ca Anglia are alt fus orar decat Romania... :yes: :yes: :yes: :yes:

du-te ba frate tare in plm cu ponturile lu` ala ...cum a zis si vraciu ..scrie aici ep forum cateva sa vedem ...asa ca las-o draqu moale

Vraciul
4th June 2007, 19:04
bai omule, daca multi dintre noi spun ca ala a trimis multe mailuri dupa ce au inceput meciurile sau chiar si dupa ce s-au terminat, inseamna ca suntem toti tampiti?

ai citit postul meu din pagina precedenta?
deschide tu un thread cu ponturile lui dar sa fie afisate inainte de a incepe meciurile. asta pentru ca vad ca tii mortis sa il scoti basma curata pe el. si cu asta basta.

Nole17
4th June 2007, 19:17
se vede clar ca confunzi timpul GMT-1 timpul Londrei la care le-a trimis cu timpul Romaniei care este GMT +2

a trimis la ora 19 ora Romaniei, pentru meciuri care incepeau la ora 22 ora Romaniei, respectiv ora 00:10 ora Romaniei.

oricum nu ma asteptam sa stiti chestii de bun simt, cum ar fi ca Anglia are alt fus orar decat Romania... :yes: :yes: :yes: :yes:

:lol: Si eu mam inregistrat acolo si am primit ponturile tot dupa ce incepau meciurile sau multe dintre ele chiar a 2-a zi (multe e gresit spus ca pana acuma in 3 sapt am primit 6 ponturi) :shocked: , singurul pont primit inainte de a incepe a fost din Norvegia 2 si pe ala la ratat, deci oameni buni Buster vinde rahat pe bat, nu va costa decat 10 min sa va inregistrati si veti primi zilnic ponturile castigatoare ale lui de luna trecuta :). Cristi59 singurul lcuru pe care lai facut de cand ai venit pe aici a fost sa faci reclama la buster sau mai nou cica il cheama brad (am o vaga impresie ca in toamna il chema Semaka, poate o fi popnar de isi schimba numele in fiecare an) :lol:, in rest ai incercat sa ne mai explici ca betfair ar fi casa de pariuri, si altceva nu am vazut de la tine, macar un bilet castigator aratane si noua :D (cred ca am cerut prea mult)

Lover
4th June 2007, 20:25
Domnule Idiot Cristi,

mailurile au ora CET , adica cu o ora in spatele nostru. meciurile care incepeau la ora 22 ora romaniei, au fost trimise la 22:14 CET , adica 23:14 ora ROMANIEI .
Intelegi ?

Cu respect pentru idiot,
Idiots Hater

Prome
4th June 2007, 21:43
CET nu este GMT cristi ;)

Lover
4th June 2007, 22:40
CET nu este GMT cristi ;)

mai greseste si el...si idiotii sunt oameni ;)

Elvis81
4th June 2007, 23:03
mile viola la ce mai facea reclama? un site care iti da contra sumei de 10$ rezultatele meciurilor de ieri?:happy :happy :happy :happy :happy :happy

TaciAcolo
5th June 2007, 13:58
care sunt meciurile
iti zic si eu 5 meciuri pt miercuri:happy

Celso
5th June 2007, 14:08
probabil Romania-Slovenia 1 si Bulgaria - Belarus 1:D

ori niste handicapuri la meciurile astea...din alea cu -1

Elvis81
5th June 2007, 14:10
Tu stii cum faci Cristi? bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla ww.busterwins.com bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla ww.busterwins.com..bla bla bla ww.busterwins.com....bla bla bla si tot asa pana scrii de 10mii de ori busterwins! Cum draq sa nu enervezi lumea pe aici?..

Ps ponturile pe azi sunt cumva Spania si franta?:happy :happy :happy

iuli
5th June 2007, 14:11
zi ma meciurile dak tot il lauzi pe asta...

Elvis81
5th June 2007, 14:13
care sunt meciurile
iti zic si eu 5 meciuri pt miercuri:happy

eu zic 7 : romania scotia spania franta anglia suedia si grecia

cumparati ponturi de la mine daca imi ies 85%?:happy :happy :happy

Kainsashiki
5th June 2007, 14:37
zi ma meciurile dak tot il lauzi pe asta...

Suedia - Feroe , fara nici o caterinca.

iuli
5th June 2007, 14:46
Faroe Islands vs Scotland
Free Pick: FAROE ISLANDS (+2.5)AH 1.87

Sweden vs Iceland
Free Pick: SWEDEN (-1.5)AH 1.91

Hai ca am aflat, deci astea sunt.
Pariurile sunt bune, cred ca ies, dar cotele sunt umflate rau de tot. Feroe are +2.25 la cota aia si Suedia la -1.75 acea cota

Lover
5th June 2007, 17:29
bai...eu cred ca-i cristi
tocmai de`aia a dat astea cu 2 zile inainte...
incep sa cred ca`i cristi buster ala...am ajuns deja la 80% ...inca putin si sunt sigur :D

Elvis81
5th June 2007, 19:46
hai sa organizam un turneu de pariuri........cristi=buster sau nu?...eu as da cota de 1.1 ca nu e acceasi persoana;) ;) ;) ;) ;) cine se baga?

Lover
5th June 2007, 21:11
hai sa organizam un turneu de pariuri........cristi=buster sau nu?...eu as da cota de 1.1 ca nu e acceasi persoana;) ;) ;) ;) ;) cine se baga?

si cum propui sa verificam? :thinkso:

Elvis81
5th June 2007, 22:33
:) il credem pe cuvant!:) ;)

kaka4milan
5th June 2007, 23:52
cum le garanteaza? daca imi aduc aminte, in "two for the money", cand a garantat meciul, a insemnat ca plateste mizele depuse in caz ca nu iese :sleep:

Universal
6th June 2007, 00:00
Nici un meci nu este SIGUR.

Un om cu minte asa ar trebui sa se gandeasca.


Vreti exemple:

Islanda-Liechtenstein

Sigur, ha?

fanatic88
6th June 2007, 00:00
Faroe Islands vs Scotland
Free Pick: FAROE ISLANDS (+2.5)AH 1.87

Sweden vs Iceland
Free Pick: SWEDEN (-1.5)AH 1.91

astea le-am primit eu

Lover
6th June 2007, 00:03
mare lucru...si eu am pus sambata feroe - italia 1 ( +3 1/2) si au batut doar la un gol...lejer. dar nu in fiecare zi e sarbatoare pentru bucatarii insulari :D asa ca nu se stie ...

fanatic88
6th June 2007, 00:06
nu inteleg ce-i cu agitatia asta pt 2 ponturi pt care cik el garanteaza ...da ce joaca el in meciurile alea sau imi da banii inapoi daca bag pe ce zice el?

iuli
6th June 2007, 01:31
Guys, one thing i want to say :D

DONE !!! cristi59 is in red :drak:

Elvis81
7th June 2007, 01:30
eu zic 7 : romania scotia spania franta anglia suedia si grecia

cumparati ponturi de la mine daca imi ies 85%?:happy :happy :happy

Astept clienti!:lol: 7 meciuri....procentaj de 100% :happy sunt mai tare ca buster sau cristi!:happy cine s-ar mai fi gandit sa puna meciurile astea?:P ce v-ati face fara mine?.......:evil: :happy :happy

iuli
7th June 2007, 01:33
Wow, ce tare esti, 7 din 7 intr-o zi, doar ma gandesc intr-o luna, ca ajungi la vreo 50 reusite si doar 2-3 pierdute...

Cat ceri pe viitoarele ponturi?

Elvis81
7th June 2007, 01:41
10% din profit adica vreo 20 centi /luna:happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

iuli
7th June 2007, 01:47
hmm, interesanta oferta, ma mai gandesc. Un raspuns iti voi da in cateva zile

mircea2
7th June 2007, 02:15
Faroe Islands vs Scotland
Free Pick: FAROE ISLANDS (+2.5)AH 1.87

Sweden vs Iceland
Free Pick: SWEDEN (-1.5)AH 1.91

Hai ca am aflat, deci astea sunt.
Pariurile sunt bune

deci i-au iesit amandoua la baiatul asta. unde da ponturile astea?

cote bune si se vede ca se stie.

Elvis81
7th June 2007, 02:53
Ce chestie!...........cum a fost cristi bannat a mai aparut cineva care il apreciaza pe buster...:shocked: mi-am adus aminte de versurile celor de la parazitii: "am dubla personalitate si o dezvolt pe-a treia":happy :happy poate mi se pare....:evil: :evil: :evil:

Nole17
7th June 2007, 08:00
nu era rau daca ne spunea si unde gasesti insulele feroe +2.5 la cota de 1.87 ??

Vraciul
7th June 2007, 08:41
pai mircea2 are userul facut ieri:happy

doryn_tataye
10th October 2007, 19:15
cum se numeste site-ul acela, unde potzi vedea meciuri live cu ajutorul unor mici programele instalate...stie cineva? va roooog! :)

graziani05
10th October 2007, 21:01
www.myp2p.eu

doryn_tataye
10th October 2007, 21:06
www.myp2p.eu

astaaaaaaaaaaa eraaa, merci frumos :cheer:

graziani05
10th October 2007, 21:08
cu placere

Vraciul
17th October 2007, 15:07
dati-mi si mie un site pt euro 2008 cu statistici complete: cartonase, cornere, suturi pe poarta, posesie, etc.

graziani05
17th October 2007, 18:25
Vraciu--->>>
http://soccernet.espn.go.com/scoreboard?league=uefa.euroq&cc=5739
vezi ca arata meciurile care se joaca live azi....dar este un calendar in stanga sus.....te uiti pe el si vezi ca datile in care s-a jucat is subliniate....dai click pe ele si vezi meciurile din ziua respectiva....dupa aia alegi un meci de exemplu si dai pe report....si ai toate statisticile acolo....

Vraciul
17th October 2007, 21:02
mercic mane. incerc sa gasesc ceva interesant pe acolo.

graziani05
17th October 2007, 23:10
cu placere...oricand:P

derlis
6th November 2007, 15:09
www.bettingmonster.net - predictii din fotbal (gen prosoccer)

kROSR
10th November 2007, 19:38
un site cu majoritatea meciurilor live de handball unde gasesc si eu ?



10x celso

Celso
10th November 2007, 20:11
http://www.goalwire.com/default.aspx?sport=4
http://ttv.tv2.dk/index.php?side=263
http://handball.scorespro.com/

Andrei_23
27th December 2007, 10:48
nu-mi mai merge flashscore.ro , nu stiu ce are , de 2 saptamani nu merge , m-am obisnuit cu el chiar daca nu-i cel mai rapid

voua va merge ?

bebesabie
27th December 2007, 14:58
merge fara probleme

relansat
27th December 2007, 17:50
parfum de site :D
super interfata :kiss:

Andrei_23
27th December 2007, 20:05
vorbesti serios sau zici la misto ?
chiar daca e lent si nu da chiar toate rezultatele mie imi place cel mai mult

Geografu
27th December 2007, 20:08
Si mie imi merge amice si nu numai azi.Mi-a mers si zilele trecute ! Intr-adevar e un site bunicel doar viteza de reactie poate fi considerata un defect in comparatie cu alte site-uri ! :ok:

relansat
27th December 2007, 20:50
Vorbesc foarte serios, la mine conteaza foarte mult cum se misca, in sensu` in care e facut site`ul, mai mult decat actualizarea scorului care e, sa nu uitam, un factor la fel de important ... imi place cum arata si ma simt ok cand stau pe`acol`, am si neshte amintiri faine, cu alte cuvinte nu ma pot desparti de el :D

tchibos
28th December 2007, 15:45
stiti vreun site unde sa vad o statistica cu minutele in care sunt marcate golurile de toate echipele?

ashky3
28th December 2007, 17:52
www.gamebookers.com intra la statistici fotbal si apoi selectezi liga si ekipa ;).spor la treaba.:ok:

tchibos
28th December 2007, 19:58
ok mersi.. ceva mai avansat ca sa pot vedea si in ultimile 5 meciuri exista?

cotix123
8th January 2008, 17:09
www.sport-games-predictions-pro.com

Andrei_23
14th January 2008, 22:39
va merge pariloto.ro ? mie nu-mi mai intra de 2 zile , si nu pot vedea lista meciurilor

raz
16th January 2008, 13:24
Un site de unde puteti lua un programel foarte fain:

http://newvision.soccer.statistics.googlepages.com/

Are o gramada de statistici despre tot felul de chestii si e gratis.

Prome
16th January 2008, 14:06
Multumim de program este chiar ok :D

over1
30th January 2008, 12:28
foarte ok programul

over1
30th January 2008, 12:39
www.justwinbets.com - unul dintre putinele bloguri (din cat am cautat eu) care ofera tips-uri aproape 100% corecte. Foarte tare. Acopera toate sporturile. Articolele sunt foarte usor de urmarit si pus in practica.

stefanello
30th January 2008, 21:26
Pare reclama :))

stelika2000
4th February 2008, 23:37
Salut baieti. Ma tineti minte? Dupa aproape 1 an am revenit la forum. Un mare ajutor pt orice parior adevarat este site-ul www.zoustos.com. Sa stati mult si sa explorati toate punctele lui. Mai ales oddscreator. Bafta.

Iliesh
5th February 2008, 00:46
da de unde schimbam limba ?

Geografu
5th February 2008, 12:30
Aceeasi intreabre o am si eu....:rolleyes::)

stelika2000
5th February 2008, 15:40
Stirile din pacate sunt in greaca. Dar la statistici cred ca toti se pot descurca.

brunetu
5th February 2008, 18:03
mdea ma descurc la statistici...atzi vazut la romania la clasament..e inca sezonul din 2005-2006 cand steaua era pe primul loc:rosu:...hmm imi place ca se actualizeaza siteul zilnic:drak:

brunetu
25th February 2008, 19:51
salut..imi poate da cineva un site unde pot vedea statistici de ex..cate scoruri de 0-0 au fost intrun anume campionat sau asa ceva?multumesc anticipat

max805
11th March 2008, 18:52
www.h2hstats.com

predictii, statistici, tendinte

fotbal si hockey

thunder91
27th October 2008, 20:52
http://pro-soccer-stats.no-ip.org/

Clasamente si rezultate

Mutugoal
31st October 2008, 04:04
http://www.bstat.eu inca un site interesant

clasamentul ultimelor 10 meciuri ... rezultatele precedentelor 5 meciuri dintre echipele pe care le selectezi .. clasament home.. clasament away ... clasament overall .. procentaje pt 1 X 2 .. under , over...FOARTE INTERESANT SI UTIL !! incercati`l !!

trejo
7th April 2009, 12:18
Ca parior cu vechi state am cautat permanent situri care sa ofere rezultate in timp real,pana acum cred ca cel mai bun ar fi live scores-ul asta:http://scores.weebly.com daca stiti si altele bune postati opinia voastra.:ok:

Lover
7th April 2009, 18:48
xscores.com imi place pentru ca e simplu si are tot ce-i trebuie.

Hopshio
7th April 2009, 18:56
sunt pentru xscores....e cel mai bun:D..pacat ca nu are rezultate din handbal volei..dar la fotbal e f bun

Elvis81
7th April 2009, 19:00
Tot pe xscores ma uit si eu,insa cand am doar un meci il caut in oferta de pariuri live de la bwin sau bet 365 si il urmaresc acolo.

Celso
7th April 2009, 19:02
glumiti?

http://www.livescore.in/ro/ :ok:

si pt comparatii cote si livescore care e tot ca ala de mai sus

http://www.oddsportal.com/

Hopshio
7th April 2009, 19:56
mai e bun futbol24.com...e mai bun ca xscores dar e doar din fotbal

Cipri
7th April 2009, 22:07
www.xscores.com :)

trejo
8th April 2009, 14:24
:ok:Am mai gasit si eu unul care are scoruri live si un canal italian de sport.http://italia-sport-tv.blogspot.com/

andrei costel
3rd September 2009, 20:07
salut pariorule zimi si mie un site unde pot gasi sa vad cine joaca si cine nu joaca

salut te rog dami si mie un sait unde pot starea echiprlor si ce jucatori joaca si nu joaca

Hopshio
3rd September 2009, 20:35
da-ti ban si pleaca de aici.ro

Celso
3rd September 2009, 20:35
incearca www.goal.com ...te duci la ce campionat vrei ...si se mai posteaza si echipele cu 1 zi 2 inainte de meci

mari_gasol
3rd September 2009, 23:53
iti multumesc

a.n.d.r.e.i.
4th September 2009, 00:05
pariorilor imi spuneti si mie niste saituri care sami arate starea echipei si starea jucatorilor si cine joaca si nu joaca

mai stiti saituri cum este online sport casa mai vorbesc cu alti pariori si sa le mai cer niste saituri

Lover
4th September 2009, 13:28
http://www.dexonline.ro/
http://www.abecedar.com/

derlis
12th March 2010, 11:51
www.mojo1x2.com (http://www.mojo1x2.com)- predictii sportive insotite de probabilitati pentru fotbal, tenis si hockey

stefanello
12th March 2010, 16:17
www.mojo1x2.com (http://www.mojo1x2.com)- predictii sportive insotite de probabilitati pentru fotbal, tenis si hockey

Nu explica ce insemna chestiile colorate...unde explica ce e value, ce cota ar trebui sa fie?

resita
17th October 2011, 16:04
mi-am reinstalat windows-ul si mi-am pierdut link-urile salvate

um nevoie de un sait cu suspendatii si cu accidentatii pt. fiecare echipa

resita
18th October 2011, 09:50
um nevoie de un sait cu suspendatii si cu accidentatii pt. fiecare echipa

nimeni? :(

Celso
18th October 2011, 11:19
www.soccerway.com ...dar nu o sa gasesti la toate campionatele

resita
18th October 2011, 12:44
www.soccerway.com ...dar nu o sa gasesti la toate campionatele

asta nu, era un sait italian parca, mama lui ca nu ma las pana nu-l gasesc

Celso
18th October 2011, 13:00
cauta pe google BETRADAR ....nush ce se intampla, pun linkul aici dar e inactiv

incearca-l si pe asta, are la Injuries daca dai pe partida.

resita
18th October 2011, 13:36
mi-am recuperat o parte din link-uri:
http://www.football-lineups.com/injuries/
http://forum.bettingadvice.com/showthread.php?t=56885

secarsuwor
25th April 2015, 10:06
http://tebak303.com
http://dewalive.com
http://chip88.asia

betxpert
11th January 2016, 19:40
http://tipsxpert.com
http://betxpert.co.uk

Bafta

bento
11th June 2018, 15:41
https://www.soccerway.com
https://www.livesoccer.com
https://www.olbg.com
si cu siguranta www.goal.com

soniaoprisan98
18th October 2018, 18:59
Recomand site-ul jocsloturi.ro pentru bonusurile avantajoase la cazinouri licentiate. Iti poti revendica bonusul de bun venit aici: https://jocsloturi.ro/top-casino/. Daca alegi un bonus de 100% in limita a 800 RON, prima suma depusa se dubleaza si poti paria de doua ori mai mult.

Hingherul
18th October 2018, 19:03
I-auzi, Lordule! Manca-t-as săptarii tai! :))

relansat
12th December 2018, 21:33
Salutari de la Iasi. Totul bine? :)

delaparis
12th December 2018, 21:36
Eu cand va spun ca forumul se relanseaza ... :D

relansat
12th December 2018, 22:01
Momentan minez bitcoin, dar ne auzim la primavara :D :drak: :lol:

soniaoprisan98
14th January 2019, 16:33
Multumesc pentru recomandari, sunt foarte utile! Pe langa site-urile de pronosticuri, as vrea sa stiu si cateva site-uri care ofera bonusuri de bun venit. Stiu un singur site cu bonusuri mari, Joc Sloturi (https://jocsloturi.ro/). Imi poti recomanda mai multe site-uri?

Carlos Morris
24th December 2020, 22:33
Vreau să vă împărtășesc site https://www.jocuri-casino.biz/ , eu sunt doar blocat pe program, și cred că toți jucătorii sunt încântați. Nu participi doar la promoții și la diferite tombole, ci ca și cum ai intra într-o altă lume. Jocurile licențiate și retragerea instantanee a banilor adaugă doar entuziasm.

Greenjenni
25th February 2021, 18:39
Vă mulČ›umesc pentru informaČ›ii, dar cred că pariurile nu sunt o modalitate foarte bună de a face bani. Nu cred că ar trebui să speraČ›i pentru noroc toată viaČ›a Č™i să câČ™tigaČ›i bani, sperând că echipa va câČ™tiga sau va pierde. Nu Č™tiČ›i niciodată rezultatul final Č™i singurul lucru care depinde de dvs. este cât de norocos sunteČ›i. Prefer mai mult munca normală în care totul este fix Č™i cu siguranČ›ă Č™tiČ›i că veČ›i fi plătit la sfârČ™itul lunii.TotuČ™i îmi place să joc https://book-of-ra-free.com/ro uneori, când mă obosesc de la locul de muncă Č™i trebuie să mă relaxez, dar este doar un hobby, mă ajută să mă relaxez.

marialober22
19th March 2021, 16:10
Are you looking to Buy Bet365.it Verified Account?

https://betaccountseller.yolasite.com
https://sites.google.com/view/wendykmiller34