30
33
CSM Bucuresti

Asa am trait Krim - CSM Bucuresti in Liga Campionilor

De la ora 16:00 am transmis live text in aceasta pagina partida dintre Krim Mercator Ljubljana si CSM Bucuresti din etapa a 5-a a Ligii Campionilor.

17:26

CSM Bucuresti castiga fara emotii aceasta ultima partida disputaa in deplasare in grupele preliminare din Champions League.

50'

A doua aruncare de la 7 metri ratata de Stanko in acest meci.

50'

Neagu duce CSM-ul la cea mai mare diferenta din acest meci (23-28).

46'

Banko reduce din diferenta dupa ce Gullden fusese eliminata cu usurinta.

45'

Curea scapa pe contraatac singura cu portarul si marcheaza fara ezitare (21-25).

45'

CSM se desprinde pe tabela dupa al patrulea gol la rand (21-24).

40'

Hagman isi deschide unghiul dar nici de aceasta data nu gaseste poarta.

39'

Neagu ia jocul pe cont propriu si inscrie cu o aruncare de la 10 metri.

37'

Gullden inscrie de pe semicerc, Ungureanu apara cu piciorul, dar ratam desprinderea prin Hagman. Ramane 20-21.

35'

CSM revine la conducerea meciuluir (18-19).

34'

Stanko inscrie pe contraatac pentru 18-17. Krim conduce in premiera in acest meci.

32'

Krim egaleaza din aruncare de la 7 metri, dupa ce Hagman ratase primul atac al reprizei pentru CSM.

30'

Neagu arunca in bara si Krim marcheaza pe contraatac. Neagu rateaza din nou la ultima faza si CSM intra la cabine cu un singur gol avantaj (16-17).

23'

Krim strange scorul la un gol dupa a patra reusita a lui Omoregie.

22'

De aceasta data Neagu arunca pe langa poarta in criza de timp.

21'

Aruncare de la 7 metri

Neagu face 14-11 dupa transformarea primei aruncari de la 7 metri a campioanei Romaniei.

18'

Din nou trei goluri avantaj pentru CSM (9-12).

18'

A doua eliminare la CSM in aceasta repriza, iar Krim arunca in transversala.

13'

CSM se desprinde din nou pe tabela dupa reusitele lui Frafjord si Neagu (6-8).

12'

Neagu inscrie cu o aruncare marca inregistrata (5-6). Krim revine rapid si restabileste egalitatea.