28
24
CSM Bucuresti

CSM Bucuresti pierde in deplasare cu Gyor

CSM Bucuresti a pierdut la patru goluri diferenta meciul cu Gyor disputat in deplasare in grupele Ligii Campionilor, scor 28-24, dupa ce gazdele au dominat autoritar partida si au avut chiar sapte goluri la un moment dat. Apasati aici pentru live video.

21:31

Se termina meciul, 28-24, dupa un gol marcat de Neagu.

55'

Aruncare de la 7 metri

Gullden rateaza prima aruncare de la 7 metri pentru CSM in acest meci. In poarta Gyorului intrase rezerva Kiss.

49'

Neagu arunca in vinclu de la aproximativ 10 metri (24-19).

47'

Se rupe jocul si Gyor se desprinde pentru prima data la sapte goluri (24-17).

45'

Gullden marcheaza dupa o patrundere individuala pe zona centrala.

41'

Neagu arunca din poarta in poarta si mingea loveste bara!

40'

Broch eliminata dupa un fault la Neagu. Mai avea putin si o dezbraca pe aceasta.

39'

Mehmedovic eliminata doua minute pentru un fault in aparare. Ne salveaza Grubisic la aruncarea lui Gorbicz.

36'

Incredibila dubla ratare comisa de Frafjord singura cu portarita adversa! Gyor inscrie pe un contraatac in faza a doua (18-13).

35'

Doua goluri rapide marcate de CSM dupa timeout. Scorul se strange la 16-13.

34'

Scorul capata proportii dupa ce Gorbicz transforma o noua aruncare de la 7 metri.

33'

Neagu arunca pe coltul lung, respinge portarita Gyorului.

33'

Eliminare 2 minute

Tomori eliminata pentru un fault la Frafjord.

32'

Gorbicz inscrie cu podeaua pentru 14-11.

32'

Tomori obtine aruncarea de la 7 metri. Ungureanu reusise sa apere.

31'

Grimsbo apara aruncarea Cristinei Neagu. Ramane 13-11 pentru Gyor.

31'

Se reia jocul cu CSM in posesie.

0'

Gresim o pasa simpla in atac, Gorbicz recupereaza si inscrie pe contraatac. Doua goluri primite de CSM in inferioritate numerica (16-11).

20:39

Pauza in meciul de la Gyor.

19'

Primul gol marcat de Gullden cu o aruncare de la sold (6-5).

18'

Neagu rateaza singura cu portarita adversa, dupa care Gyor marcheaza pe contraatac (6-4).