Pandurii Tg. Jiu16/12/2014 17:07

Clubul Pandurii Tg.Jiu a anuntat, marti, preluarea echipei de catre Edi Iordanescu, fiul selectionerului Anghel Iordanescu.

Comentează
Pandurii Tg. Jiu08/12/2014 13:25

In mod oficial antrenorul Petre Grigoras s-a despartit de clubul Pandurii Tg.Jiu, iar echipa va fi condusa de un interimar la partida de Cupa Ligii cu Otelul Galati.

Comentează
Pandurii Tg. Jiu07/12/2014 12:27

Pentru antrenorul Petre Grigoras meciul castigat pe teren propriu cu Rapid in etapa a 17-a, scor 2-0, a fost si ultimul pe banca tehnica a gorjenilor.

pandurii-rapid 2-0
Comentează
Liga 106/12/2014 19:56

La doar cateva zile dupa eliminarea suferita in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, echipa Pandurii Tg.Jiu s-a revansat in fata propriilor suporteri cu o victorie de adio in ultima etapa a campionatului.

csms iasi - pandurii 3-0
Comentează
Liga 129/11/2014 11:08

Petre Grigoras, antrenorul echipei Pandurii Tg.Jiu, a declarat in urma infrangerii de la Iasi ca a trait una dintre cele mai mari umilinte din cariera de tehnician.

Comentează
Pandurii Tg. Jiu25/11/2014 18:55

Steaua urmareste transferul atacantului Mihai Roman de la Pandurii Tg.Jiu in pauza competitionala din iarna, insa Petre Grigoras, antrenorul gorjenilor, nici nu vrea sa auda de un transfer la suma vehiculata in prezent.

Comentează
Liga 109/10/2014 13:31

Echipa de fotbal Pandurii Tg.Jiu va avea in viitorul apropiat un stadion modern ridicat cu sprijinul Consiliului Judetean Gorj si Ministerului Dezvoltarii.

u cluj-pandurii 2-0
Comentează
Liga 104/10/2014 20:27

Echipa Universitatea Cluj s-a impus, sambata seara, pe teren propriu, in partida cu Pandurii Tg.Jiu din etapa a 10-a din Liga 1, scor 2-0 (1-0).

Comentează
Liga 110/09/2014 17:25

Formatia Pandurii Tg.Jiu l-a oprit in lot pe fundasul sloven Nejc Mavlja, jucator aflat in probe in cantonamentul gorjenilor de la Curtea de Arges.

Comentează
Liga 131/08/2014 16:12

Echipa gorjeana Pandurii Tg.Jiu si-a intarit ofensiva prin aducerea unui atacant croat in varsta de 25 ani.