90'
FC Voluntari
Papazoglu 54'

Asa am trait Universitatea Craiova - Voluntari

Am transmis live text meciul Universitatea Craiova - FC Voluntari din etapa a 21-a in Liga 1.

89'

Gol Balasa!

Craiova puncteaza prin Balasa cu o lovitura de cap dupa un corner.

77'

Matel incearca sutul de la distanta si mingea se duce aproape de poarta.

74'

Gol Cicaldau!

Craiova egaleaza prin Cicaldau dintr-o lovitura libera. Mingea e respinsa de Ramniceanu in bara si de acolo aceasta ajunge in poarta.

57'

Roman in locul lui Zakaric, in continuare un jucator enigmatic pentru Craiova.

54'

Gol Papazoglu!

Voluntari da lovitura in Banie prin Papazoglu. Prima reusita a atacantului elen la Voluntari.

43'

Rimniceanu retine sutul lui Cicaldau. Primul sut pe poarta pentru Craiova in acest meci.

40'

Voluntariul ramane periculoasa si Papazoglu rateaza de putin tinta.

38'

Popescu blocheaza capul lui Vlad din sase metri, dupa care Costin trimite mult peste poarta. Sansa uriasa ratata de oaspeti si se aud primele semne de nemultumire din partea fanilor olteni.

29'

Laidouni inalta zmeul din 16 metri dupa o faza pozitionala de atac a oaspetilor.

28'

Ivan suteaza pe langa poarta. Acesta a intrat in teren aducand multa energie echipei sale.

24'

Ivan intra in locul lui Nitu.

17'

Laidouni trimite pe poarta si Popescu retine cu ceva emotii.

15'

Oaspetii aproape de gol prin Vlad cu un sut din lovitura libera. Mingea s-a dus putin peste poarta.