0
0
Astra

Asa am trait Sepsi - Astra 0-0

Am transmis in aceasta pagina, live text, meciul dintre Sepsi Sf.Gheorghe si Astra Giurgiu din etapa a 14-a a Ligii 1 Betano. Apasati aici pentru live stream video legal.

20:13

82'

Ultima schimbare la Astra, cu Marquinhos in locul lui Ionita.

81'

Herea reia cu capul pe langa poarta Astrei. O noua sansa de gol pentru gazde, Sepsi dominand jocul in aceste minute de final.

72'

Corner pentru Sepsi si Damian rateaza cu capul din interiorul careului mic. Inca o sansa de gol irosita de gazde.

72'

Cea mai mare ocazie a meciului este ratata de Nikolic. Un voleu din marginea careului care il intinde pe portarul Iliev.

69'

Pana la executarea loviturii libere iese Hadnagy si intra Cl.Herea.

68'

Ionita obtine lovitura libera in marginea careului celor de la Sepsi.

66'

Moise ii lasa locul in teren lui Nyuiadzi la Astra. Un togolez de 26 ani imprumutat de giurgiuveni de la Zalgiris Vilnius.

62'

Centrare catre Abang si acesta se ciocneste violent de portarul gazdelor Miron.

61'

Schimbare si la gazde: Dima intra in locul lui Grecu.

60'

Camerunezul Abang intra in locul lui Le Tallec. Nici in acest meci francezul castigator de Champions League n-a rupt gura targului.

56'

Nikolic il calca pe Bejan si se alege doar cu cartonasul galben.

48'

Astra a iesit decisa de la cabine sa transeze repede soarta meciului. Majoritatea actiunilor apartin oaspetilor.

47'

Minge pentru Le Tallec in careu, francezul intarzie sutul si trimite peste poarta.

46'

S-a reluat un meci care ar fi trebuit sa fie acum la jumatatea reprizei secunde deja.

19:22
19:21

In cele din urma se aprind reflectoarele si meciul va fi reluat.

19:17

Nocturna a cazut din nou si startul partii secunde este amanat. Cei de la Sepsi n-au revenit inca pe teren.

19:00

Pauza la Brasov cu o intarziere de 15 minute.

41'

Petre acuza o lovitura din partea lui Belu si meciul este oprit pentru a permite intrarea cadrelor medicale pe teren.

27'

S-au aprins intr-un final luminile la Brasov si partida este reluata din acest minut 27.

25'

Probleme cu nocturna arenei din Brasov. Reflectoarele s-au stins complet. Au fost probleme si la partida anterioara cu FCSB inainte de startul meciului.

21'

Fulop respinge in corner o minge trimisa periculos in centrul careului de Mrzljak. Lovitura de la colt pentru Sepsi.

17'

Petre cauta poarta cu un sut din marginea careului. Mingea se duce alaturi.

6'

Oros reia cu capul pe poarta centrarea lui Petre din lovitura libera. Blocheaza portarul Iliev.