2
FCSB
Gnohere 74' Coman 30'

Asa am trait FC Botosani - FCSB

De la 20:30 am transmis live text aici meciul FC Botosani - FCSB din etapa a 16-a in Liga 1.

22:21

74'

Gol Gnohere!

Eroare masiva pe constructia celor de la Botosani si Gnohere marcheaza cu poarta goala.

70'

Pantiru blocheaza o minge aproape de linia portii dupa o repunere din corner.

63'

Cartonas rosu !

Planic vede al doilea galben si este eliminat. Sarbul paraseste terenul facandu-si cruci mari. Vintila ramane inmarmurit pe margine.

62'

Morutan in locul lui Nedelcu la FCSB. Acesta din urma pedala in gol de minute bune pe teren.

51'

Chindris aproape de 1-1 cu o reluare de cap dupa un corner. Mingea se duce alaturi.

46'

S-a reluat meciul. Gnohere in locul lui Hora la oaspeti.

21:18

Pauza la Botosani.

36'

Asediu al celor de la FCSB la poarta adversa. Sutul lui Nedelcu se duce in bara.

35'

Preluare a lui Man in careu, acesta incearca un dribling si este blocat de Chindris.

30'

Gol Coman!

Gol senzational marcat de Coman dintr-o lovitura libera. Minge trimisa in forta pe coltul scurt.

27'

Ongenda trimite in transversala dintr-o lovitura libera. Mare ocazie pentru Botosani.

24'

Coman slalomeaza in careul advers si este blocat in extremis de portarul Pap.

11'

Grecul Chalkiadakis ramane singur cu Balgradean si este blocat de acesta. Fanion ridicat de la margine pentru un offside.

10'

Un inceput de partida echilibrat, cu actiuni de tatonare din partea ambelor echipe.