6
0
Baraganul Ciulnita

Asa am trait CSA Steaua - Baraganul Ciulnita

Echipa CSA Steaua a disputat, marti, ultimul meci din barajul de promovare in Liga 3.

19:20

Final de partida. CSA Steaua Bucuresti obtine promovarea in Liga 3!

76'

Gol Enceanu!

Scorul ajunge la 6-0 dupa reusita lui Enceanu de la 11 metri.

74'

Elek obtine lovitura de la 11 metri pentru Steaua.

62'

Minge in fata portii si Elek incearca o finalizare de efect. Corner pentru Steaua.

50'

Cea mai mare ocazie a celor de la Ciulnita este ratata de Nistor. Respinge in corner portarul stelist.

46'

Start de repriza secunda.

18:17

Pauza la Modelu. Steaua la 45 de minute distanta de promovarea oficiala in Liga 3.

44'

Gol Bajenaru!

Dubla reusita si de Bajenaru. Este un festival de goluri aici la Modelu. Sa arunce prosopul cineva!

41'

Gol direct din lovitura libera marcat de Bajenaru!

38'

Neagoe aproape de hattrick. Mingea loveste bara portii celor de la Ciulnita!

27'

Gol Antohi!

Scorul capata proportii dupa reusita lui Antohi cu capul. Steaua e 99% promovata in Liga 3!

20'

Gol Neagoe!

Steaua se distanteaza pe tabela prin reusita lui Neagoe din lovitura libera.

19'

Ocazie de gol pentru Steaua la sutul lui Rasdan din interiorul careului. Balon respins de langa prima bara.

15'

Gol Neagoe!

Steaua deschide scorul prin Neagoe. Reluare din interiorul careului la o centrare din flancul drept.