Fundasul Gabriel Tamas a fost dat afara de Mirel Radoi in 2015 dupa o noapte petrecuta in Centrul Vechi si un antrenament ratat a doua zi.

Comentează
Steaua27/07/2016 12:17
MM Stoica acuza arbitrajul de la meciul cu Sparta:

Mihai Stoica a reactionat pe retelele de socializare dupa egalul obtinut de Steaua, marti seara, in deplasare cu Sparta Praga in turul 3 preliminar din Liga Campionilor.

Comentează
Pandurii Tg. Jiu27/07/2016 12:11

Recent transferat de Pandurii Tg.Jiu in cea mai spectaculoasa mutare a verii in Liga 1, mijlocasul Lucian Sanmartean a fost trecut pe lista UEFA, dar nu va putea evolua in meciul tur de joi seara.

sparta - steaua 1-1
Comentează
Steaua27/07/2016 00:38
Reghecampf, multumit de egalul cu Sparta:

Laurentiu Reghecampf, antrenorul echipei Steaua, s-a declarat multumit de rezultatul de 1-1 scos de ros-albastri, marti seara, in deplasare cu Sparta Praga si spune ca mai este un meci de jucat pentru a obtine calificarea in playoff-ul Ligii Campionilor.

Comentează
Steaua26/07/2016 23:05

Gigi Becali, patronul Stelei, a comentat egalul scos de ros-albastri in deplasare cu Sparta Praga in prima mansa a turului 3 preliminar din Liga Campionilor.

Comentează
Liga 126/07/2016 19:05
MINUT cu MINUT Sparta Praga-Steaua in turul 3 preliminar din Liga Campionilor 1-1. Stanciu egaleaza din lovitura libera

Ati urmarit live text in aceasta pagina meciul tur din dubla pe care Steaua a disputat-o cu Sparta Praga in turul 3 preliminar din Liga Campionilor.

Comentează
Pandurii Tg. Jiu26/07/2016 16:18
Sanmartean explica de ce a ales Pandurii

Mijlocasul Lucian Sanmartean revine in Liga 1 la Pandurii Tg.Jiu dupa un an si jumatate la Al Ittihad in Arabia Saudita. Jucatorul a explicat de ce a ales gruparea gorjeana pentru a-si continua cariera.

Comentează
Steaua26/07/2016 13:29
Becali socat de gestul lui Hamroun:

Gigi Becali, patronul echipei Steaua, a declarat intr-o emisiune televizata ca n-a mai intalnit pana acum obraznicia afisata de mijlocasul algerian Jugurtha Hamroun.

Comentează
Pandurii Tg. Jiu26/07/2016 00:46
Sanmartean a semnat cu Pandurii

Pandurii Tg. Jiu a anuntat luni seara transferul lui Lucian Sanmartean, un jucator dorit si de Astra Giurgiu.

Comentează
Liga 126/07/2016 15:59

Atacantul Daniel Pancu a decis la cei 39 ani ai sai sa puna capat carierei de jucator profesionist.