Ceahlaul Piatra Neamt
Cupa Romaniei: Tragerea la sorti a semifinalelor. Dinamo-Steaua cap de afis!
Comentează
Cupa Romaniei06/01/2016 18:28

Federatia Romana de Fotbal a organizat pe 12 ianuarie, ora 12:00, tragerea la sorti a semifinalelor Cupei Romaniei.

sferturi de finala
Comentează
Cupa Romaniei17/12/2015 22:44
Steaua completeaza careul de asi in Cupa Romaniei

Steaua s-a calificat, joi seara, in semifinalele Cupei Romaniei dupa ce a invins la limita, cu 1-0 (0-0), pe Viitorul Constanta.

Comentează
Cupa Romaniei15/12/2015 11:43

Onlinesport.ro a transmis live text in aceasta pagina sferturile de finala din Cupa Romaniei. Apasati aici pentru a vedea programul complet al meciurilor.

Comentează
Cupa Romaniei17/12/2015 00:50

Camerunezul Beleck a marcat golul victoriei celor de la CFR Cluj in deplasare cu CSMS Iasi si a eviatat astfel intrarea in prelungiri, miercuri seara, intr-o partida din sferturile de finala din Cupa Romaniei.

Dinamo elimina Astra in sferturile Cupei Romaniei
Comentează
Cupa Romaniei15/12/2015 22:34

Antun Palic este eroul lui Dinamo dupa golul marcat in minutul 94 prin care a calificat formatia din Stefan cel Mare in semifinalele Cupei Romaniei.

dupa loviturile de departajare
Comentează
Cupa Romaniei15/12/2015 20:56

Echipa ASA Tg.Mures s-a calificat, marti seara, in semifinalele Cupei Romaniei dupa 7-6 la loviturile de departajare cu ACS Poli Timisoara pe terenul banatenilor.

Comentează
Cupa Romaniei29/10/2015 23:18

Steaua s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, gratie unei victorii obtinute la penaltyuri, joi seara, pe terenul celor de la Baia Mare. Un gazon oribil a dus la un meci greu. Steaua s-a lovit de o echipa a gazdelor care a tras pana la final, de parca juca ultimul meci din palmares. Cele 90 de minute s-au incheiat 1-1, s-au jucat cele doua reprize de prelungiri in care Baia Mare a avut o bara. Steaua si-a aratat clasa la penaltyuri, acolo unde nu aratat nimic si a castigat cu 4-1, in timp ce gazdele au marcat doar o data din trei executii.

Comentează
Cupa Romaniei27/10/2015 12:59

Apasati aici pentru a revedea meciurile din optimile de finala ale Cupei Romaniei, asa cum au fost live text pe onlinesport.ro.

optimi de finala
Comentează
Cupa Romaniei29/10/2015 20:01

Echipa Viitorul Constanta s-a calificat, joi seara, in sferturile de finala din Cupa Romaniei cu o victorie scurta (1-0) obtinuta pe teren propriu in fata celor de la FC Botosani.

Dinamo evita prelungirile cu Pandurii si se califica in sferturile Cupei Romaniei
Comentează
Cupa Romaniei28/10/2015 22:32

Meci foarte disputat, miercuri seara, intre Pandurii Tg.Jiu si Dinamo in optimile de finala din Cupa Romaniei, partida cu cinci goluri si in care prelungirile au fost evitate in minutul 89.