1
Alkmaar
Karlsson 18'

Asa am trait CFR Cluj - Alkmaar

Urmariti live text in aceasta pagina meciul CFR Cluj - Alkmaar din grupele UEFA Conference League. Partida a inceput la ora 22:00.

23:54

90'

Costache trimite in fata portii pentru Alibec. Acesta cade in duel cu adversarul direct, dar nu se pune problema de penalty.

86'

Petrila trimite pe poarta si mingea musca din transversala. Cea mai mare ocazie pentru CFR Cluj.

85'

Lovitura libera obtinuta de Alibec in duel cu Sugawara. O faza la marginea careului advers.

80'

Alibec incearca o finalizare spectaculoasa din afara careului. Mingea se duce pe langa poarta.

79'

Camora blocat in marginea careului advers de Sugawara.

72'

Alibec intra in locul lui Paun.

54'

Debeljuh reia cu capul pe langa poarta. Cei de la CFR solicita un penalty.

46'

Start de repriza secunda.

22:48

Pauza in Gruia.

45'

Galben incasat de Culio pentru un fault la Midtsjo.

23'

Debeljuh primeste in careu si suteaza pe poarta. Balon retinut in doi timpi de portar.

20'

Sansa buna irosita de CFR dupa un corner. Debeljuh prelungeste cu capul pe spate in fata portii. Nimeni acolo sa reia decisiv.