View Poll Results: Pronostic Rapid - CFR Ecomax Cluj

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    20 51.28%
  • X

    6 15.38%
  • 2

    13 33.33%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 91 of 91

Thread: Etapa 18: Rapid - CFR Ecomax Cluj

  1. #85
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Am dovedit(din nou) ca suntem o echipa mica si ca mergem in deplasari doar la ciupeala. Noi incepem sa atacam cand suntem condusi cu 2-0.

  2. #86
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pancone
    Usurel meci cum era de asteptat... ?
    Pacat insa ca ratat extrem de mult
    Dupa ce revine si Nico o sa devina plictisitor campionatul
    Cred ca ai uitat cat poate sa rateze si nebunu' ala
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #87
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Nu numai eu sunt de parerea ca Rapidul a fost ajutat putin si de arbitri! Daca revedeti meciul veti observa niste semnalizari gresite ale tusierilor si niste cartonase galbene gratuite acordate clujenilor!
    Clar ca Rapidul a fost peste noi, dar asta nu inseamna ca de fiecare data cand clujenii puteau sa plece pe contraatac arbitrul trebuia sa fluiere!
    Sa-i fie rusine (arbitrului)!
    Sa-si dea demisia ca nu merita sa mai fie in A!
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  4. #88
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Eu nu am vazut nimic, dar poate sunt subiectiv! Asa si mie mi s-au parut niste faulturi dure la inceputul meciului asupra lui Ilyes!
    Singurul fault pe care il stiu nesanctionat, facut de Rapid a fost cand a scapat Anca si inca unul spre poarta noastra si M. Constantin l-a tinut rau de tot, p-ala si arbitrul nu a fluierat nimic
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  5. #89
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    O fi dat un 5% gazdelor dar in rest arbitrul a fost corect, cred eu.

  6. #90
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Am dovedit(din nou) ca suntem o echipa mica si ca mergem in deplasari doar la ciupeala. Noi incepem sa atacam cand suntem condusi cu 2-0.
    Pai da, pentru ca sa ataci tre sa si fugi, mai nou nu le avem cu fugitul. Iar sa dam gol se pare ca nu trebe sa fim jenati daca se poate.
    Eu inca tot sper sa ne revenim.

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    Gata... hai sa uitam meciul asta. Au fost mai buni si gata. Mergem mai departe FORTZA CFR.
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •