Page 48 of 148 FirstFirst ... 3846474849505898 ... LastLast
Results 988 to 1,008 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #988
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    eu tot nu-nteleg de ce a fost inchis thd-ul ala cu "Steaua penala"...atatea subiecte erau de discutat...
    are si ols-ul ponta lui, pe hinghi
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  2. #989
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    sase,a aparut Duba!
    asta-i in stare sa ne prosteasca drept in fata si sa ne spuna ca-i facatura si asta...si ca a mancat Hapciu castraveti dis de dimineata,
    granita la Orsova!

  3. #990
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    E absolut normal ce s-a intamplat. Daca incalci legea trebuie sa platesti. N-are importanta daca esti sau nu persoana publica. Numai la fosta echipa a securitatii comuniste, dinamo, era posibil ca jucatori care omorau oameni (vezi cazul Iordache) sa fie achitati.

    Si inca ceva pentru frustrato-complexati. Chipciu a fost print baut la volan pe cand era la Brasov, complexatilor!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #991
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post

    Si inca ceva pentru frustrato-complexati. Chipciu a fost print baut la volan pe cand era la Brasov, complexatilor!
    aha,asa mai merge...
    granita la Orsova!

  5. #992
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    aha,asa mai merge...
    are dreptate, ce mai la deal... Si Chichipres bea de cand a devenit perfid
    Ba mai mult, nici prodanca nu se mai mute, la scarboasa se practica lucrul manual
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  6. #993
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Calandrinon tata, zi-ne ceva de Iordache! Cum l-ati scapat de puscarie dupa ce a omarat un om? Ierati tari pe vremea aia. S-a terminat taticu! De acum sa va vad!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #994
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    nimeni nu-i intelege suferinta lui duba...pacat, candva si el ierea mare si,,,
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  8. #995
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pentru suporterii echipelor care au fost tot timpul un mare ZERO in competitiile europene.

    Quote Originally Posted by Alex Chipciu View Post
    "Nu este normal ca mass-media să dezinformeze suporterii Stelei și să spună ca astăzi am avut proces pentru un eveniment care a avut loc în urmă cu aproape cinci ani. Procesul și recursul au avut loc acum mulți ani și, între timp, a expirat perioada în care nu am avut dreptul să conduc. Mai mult, eu mi-am recăpătat deja permisul de conducere și nu mai am nicio problemă. Am informat conducerea clubului cu privire la acest aspect de foarte mult timp și mi-aș dori ca mass-media să nu mai interpreteze eronat acest subiect".
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #996
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Ce a "uitat" gainarul asta de Pisciu sa precizeze e faptul ca inculpatul a facut recurs. Iar recursul s-a judecat ieri.
    Si gainar, si mincinos, dar ce sa ne mai mire la scarboasa ?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  10. #997
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Bine, mizeria de Iordache, care a omorat un om, nici n-a avut de ce sa faca, pt. ca a fost achitat. Asta se intampla cand erai fotbalist la echipa Ministerului de Interne. Dar a zburat pui cu ata, cum se spune, si acum, de cand MAI-ul nu mai e asa o forta (TRAIASCA UE-ul!!!!) ... Vai de mamitica voastra!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. 30th January 2014, 13:35
    Reason
    2

  12. #998
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Ce a "uitat" gainarul asta de Pisciu sa precizeze e faptul ca inculpatul a facut recurs. Iar recursul s-a judecat ieri.
    Si gainar, si mincinos, dar ce sa ne mai mire la scarboasa ?
    de ce vorbesti prostii? ma oamenilor daca nu aveti habar nu vorbiti aiurea sa dovediti cat de prosti sunteti..
    retired.

  13. #999
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    chiar nu am vorbit prostii, scarboasa e scarboasa, de ce te superi, inteleptule ?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  14. #1000
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    perseverezi in prostioare si copilarii si nu inteleg de ce.
    retired.

  15. #1001
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dinu Vama View Post
    "Și mie, Astra, mi-ar plăcea să primesc milioane de euro de la Primărie. Și noi facem ceva pentru Giurgiu, dar nu primim nici un leu. Dacă vrem capitalism, atunci să facem unul adevărat, nu un capitalism de fațadă".
    Corecta pozitia lui Vama de aceasta data.
    Evident, el s-a referit, in primul rand, la Petrolul, care trebuie va primi in acest an 3 milioane de euro, bani publici.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #1002
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    "Mircea Sandu e bun. Nu ajungi în Comitetul Executiv UEFA dacă nu ești bun. Sandu a înțeles față de alții că există o zi în care trebuie să te dai la o parte, să treci în cabinetul doi, nu doar în unu. El a înțeles, bravo lui. A înțeles și d-aia e respectat"

    Cine a declarat asta? Gheorghe Hagi. Dar dumneata uiți ce mafie colcăie la vârfurile FIFA și UEFA și de câte matrapazlâcuri sunt suspectați șefii de acolo. Iar matale de aia ai devenit antipatic multor microbiști români, pt că te-ai complăcut în mocirla fotbalului românesc și nu faci nimic pt curățarea lui! Rușine!

  17. #1003
    Banned
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    31
    Reputatie
    0
    Steaua acuzata de blat!

    Intrebat la ce se asteapta la meciul Steaua - Chiajna, Niculae a raspuns
    La nimic. Nu cred vor avea aceeași voință cei de la Chiajna cu Steaua, așa cum au avut cu noi. Știm niște lucruri pe care nu este bine să le spunem, de o anumită afinitate între cele două echipe. E mai adâncă treaba, decât prietenia dintre Reghecampf și Chirilă. Stau prin apropiere, se viziteaza...
    Intrebarea zilei pe DolceSport este: Cate blaturi a facut Steaua in ultimii 5 ani?

  18. #1004
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,050
    Reputatie
    1
    Tu esti Tifosi?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #1005
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    niculae? ))
    retired.

  20. #1006
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Acuza de coruptie un individ care a curatat statul roman de peste 100 mil de euro, deoarece lua energie sub pretul pietei... Si are un subaltern care e poreclit 'vama"....oare de ce?

  21. #1007
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,681
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Tu esti Tifosi?
    Iti este dor de el? Lasa omul in pace.

  22. #1008
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Jean Pădureanu a povestit pentru siteul sportulbistritean.ro. cum a decurs colaborarea cu Laurențiu Reghecampf la Bistrița (2010): "El nu era băiat rău. Dar nu-mi pare rău după el. Din cauza ei. Stătea pe bancă cu cracii goi și dicta. Laur, scoate-l pe ăla, bagă-l pe ăla, și Laur era Grivei"
    Pădureanu îi atribuie merite doar lui Gigi Becali pentru performanțele Stelei din ultimul timp. "De departe Gigi e cel mai important. Stoica se duce și ia notițe de la Becali și vine și i le arată lui Reghe și nevestei lui. Ăștia sunt de acord, mai mult încurcă, dar n-au ce face că Gigi conduce acolo. El e și sfătuit de oameni care se pricep și are și bani", a mai spus tata Jean.

    Sclavii băăă!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •