Page 111 of 611 FirstFirst ... 1161101109110111112113121161211 ... LastLast
Results 2,311 to 2,331 of 12821

Thread: Cafeneaua cainilor

  1. #2311
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cimitiru Ghencea View Post
    tori,daca e titular la tska sofia,sigur poate fi titular si la dinamo...
    hai ma cimi, asta e criteriu? sa fim seriosi! alti jucatori n-or mai fi pe mapamond, decat la sofia?
    chinezu a zis bine!
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  2. #2312
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    degeaba va inflamati.a vazut cineva levski sofia-barcelona?bulgarii au pierdut dupa un meci foarte disputat in care au ratat niste ocazii imense si au jucat foarte frumos.asta in timp ce steaua se facea de ras cu real madrid sau olympique lyon...acelasi levski i-a batut chiar pe dinamo...
    anul asta tska a fost mult peste levski...deci ,raman la parerea mea:vujadinovici este oricand o solutie pentru dinamo...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  3. #2313
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    sper sa vina...am mare incredere in cuplul vujadinovici-pekarici PE BUNE !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #2314
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    http://www.youtube.com/watch?v=NIGZ3xRENxQ
    din ciclul...."sa nu uiti Darie"!!!!
    MURITI .......... !!!
    Last edited by leodacin; 4th July 2008 at 21:03.
    Asa si?

  5. #2315
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Mi Nu Nat
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #2316
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  7. #2317
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    bine, aveti o bere de la mine, tu si vladut, daca cei doi vor face jocuri mari!..si daca despre vujadinovici inca nu stiu mare lucru, despre pekarici stim deja ca nu e o valoare!
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  8. #2318
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Bah,incredibil ! Prostanacii aia doi joaca tenis de mama focului iar noi nu putem sa vedem amicalul nostru cu Nantes Deocamdata jumatatea plina a paharului este :min 28 - GOL DINAMO! Torje înscrie cu un șut superb cu exteriorul, cu efect, de la marginea careului! / min 36 - GOL DINAMO! Bratu înscrie cu un șut pe lîngă portar! Din pacate....Blay depășit, Moți nu poate bloca centrarea, "nouarul" lui Nantes, Bekamenga, marchează cu un șut în stînga lui Dolha 2-1 totusi....

    LE. Cica Voika e pe picior de plecare.Ce dracu-o gandi don' profesor e greu de spus....
    Last edited by Dogville; 6th July 2008 at 21:13.
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  9. #2319
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Rednic zice ca mai are nevoie de intariri...borcea zice ca toate posturile-s dublate..sau asa zic ziarele....dreaku sa-i mai inteleaga...
    Incompetenta e in floare.... nu se inteleg si daca iara treburili vor merge la fel ca anu' trecut n-am facut nimica iar adversarii traditionali si mai noi,vor profita de prostiile celor care conduc destinele acestui club mult iubit...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  10. #2320
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    [QUOTE=the_dogville;2110498]Bah,incredibil ! Prostanacii aia doi joaca tenis de mama focului iar noi nu putem sa vedem amicalul nostru cu Nantes
    Da' ce bre nu-ti place tenisu'?
    De-ar juca si ai nostrii la fel cum o facut-o in seara asta Nadal...he he...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  11. #2321
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    nu stam deloc bine.
    thiago, miranda, ad. cristea - absolut nimic. dolha - nesigur. attoukoura - cam micut, nu paseaza. homei si diabate se mai misca. galliquio - nu stiu de ce a aparut in echipa!
    concluzia mea: prima echipa mai arata cate ceva, dar daca nu facem niste transferuri vom avea mari probleme, mai ales in aparare. fara moti si lobont suntem pe dric!
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  12. #2322
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    bah,are dreptate the dogville.kktii astia de la sport.ro mi-au stricat toata seara.bun,inteleg ca a fost finala de la wimbledon,da' ce s-au mai laudat ca transmit meciul lui dinamo?manca-mi-ar hreanul de idioti incompetenti...
    una peste alta,meciul a fost bunisor...prima repriza a demonstrat inca o dat ceaa ce stiam cu totii: de la mijloc in sus,ok,apararea ko.
    blay este la furat (n-am vazut in viata mea fundas sa fie atat de in contratimp...).dolha nesigur (sa-i acordam totusi circumstante atenuante ca-i nou venit)
    sper din suflet sa ramana loby si moti...
    iar borcea si cu ,....... sa faca bine sa-i mai aduca lui rednic niste jucatori,acolo unde zice ca are nevoie...
    Last edited by leodacin; 8th July 2008 at 12:51.
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  13. #2323
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Neeaaaaah,nu-i a bine,va spun eu ! Rednic era mai negru ca niciodata.Echipa e lenta,greoaie,plictisita,neputincioasa si,in plus,fitoasa.Pe de alta parte,vine Borcea si spune ca suntem acoperiti pe toate posturile si obiectivul e titlul de campioni.E clar ca raca va intra destul de repede pentru ca actionarii vor sa vanda din postura de campioni,jucatorii vor sa plece,suporterii nu mai accepta rolul de arbitri la titlu dupa cum vine unu' si altu' cu ploconu'...etc. Da' chiar noi nu luam niciun fotbalist,da-o dracu' de treaba !
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  14. #2324
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    se anunta vremuri gri da cred ca si acum Rednic o sa o scoata la capat...in aparare stam subtire...in poarta nu sestie aca ramane sau nu Lobont...mijlocul nu e constant....FORZA DINAMO!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  15. #2325
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Nici mie nu imi place ce se intampla la echipa..transferuri pauza,acceasi buimaceala intre conducatori,nika nou....si tare ma tem de ce-i mai rau
    Sper sa gresesc totusi...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  16. #2326
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    cel mai grav e ca borcea si ....... (iar ma editeaza leo,da' asta-i adevarul despre turcu) n-au invatat nimic din greselile ultimului an.
    iar au cel mai bun lot,iar n-asculta de rednic si iar vor crea o atmosfera de permanent scandal in jurul echipei...pentru hultanii din mass-media,atat borcea cat si ....... (ma repet ,dar n-am ce face...) sunt mana cereasca...


    :ras-plans::ras-plans::ras-plans:
    chiar m-a editat...
    bine leo,sa-i spunem atunci "preafericitul"
    Last edited by cimitiru' ghencea; 8th July 2008 at 13:35. Reason: fara jigniri , e ultimul avertisment
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  17. #2327
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Cata tristetze si pesimism...
    Stati linistiti, Dinamo va fi CAMPIOANA !
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  18. #2328
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    aici sunt perfect de acord cu tine
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  19. #2329
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Asa e.Avem o echipa de rugby pragmatica si puternica
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  20. #2330
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    the dogville si lordulcapdefalus...va recomand calduros sa megeti la stana ! Acolo-i locul vostru !
    Votati si aparati in dueluri un stelist care jigneste PERMANENT culorile ALB-ROSII ! RUSINE SA VA FIE !
    Mai ales lordulcapdefalus...pai bai pustiulica cu putza mica...de cand iti permiti tu sa jignesti un dinamovist in detrimentul unui carlan ? DOAR datorita faptului ca aparam aceleasi culori...eu,in locul tau m-as fi abtinut !
    PS...sa te uiti mereu in spatele tau,in cazul in care mergi la meciuri in Stefan cel Mare.Intr-o zi voi fi acolo lordulecucapdefalus !
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  21. #2331
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Va certati aiurea...din cauza unor ....... gen domnisoara bumbescu sau a ........... hard.
    Last edited by leodacin; 8th July 2008 at 22:16. Reason: fara jigniri

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •