View Poll Results: pronostic

Voters
48. You may not vote on this poll
  • 1

    20 41.67%
  • x

    14 29.17%
  • 2

    14 29.17%
Page 24 of 26 FirstFirst ... 142223242526 LastLast
Results 484 to 504 of 535

Thread: Etapa a 29-a: CFR Cluj - Rapid

  1. #484
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    da si cfr, mioveniul si vaslui sunt tari rau..... nu? ti-am zis abtine-te sa-ti mai dai cu parerea despre Steaua vezi-ti de pandurii tai

  2. #485
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Tatarusanu vine in Ghencea? sau e decat promisiune?
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  3. #486
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    ce treaba avem noi cu tatarusanu ma penibilule

  4. #487
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Mai lovinule fii si tu macar o data OBIECTIV in viata ta si zi-mi cate meciuri a castigat steaua corect in acest miniretur???E o intrebare simpla la care astept un raspuns sincer.

  5. #488
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    cum asa

    nu cred, pune datele aici
    Uite aici:

    Rapid: http://www.uefa.com/footballeurope/c.../domestic.html
    Dinamo: http://www.uefa.com/footballeurope/c.../domestic.html
    Steaua: http://www.uefa.com/footballeurope/c.../domestic.html

    Calculeaza tu singur ca eu trebuie sa plec

  6. 14th April 2008, 16:30

  7. #489
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    da, asa e

    nu stiam, oricum mai important e ca avem trofee, statistica e mai putin importanta

    de exemplu chiar dak am facut 2 egaluri cu rapid, tot noi am fost semifinalisti
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  8. #490
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    Tatarusanu vine in Ghencea? sau e decat promisiune?
    Mai,pandurule,vezi-ti de echipa ta..m-am lamurit de obiectivitatea ta...cand s-a aplicat regulamentul si ati ramas in A...a fost bine,domne',legea e lege" cand s-a aplicat legea si in cazul rapid-STEAUA,ai dat-o "domne`,ce hotie" ma lasi...get lost!"corectule"..

  9. #491
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    diferenta e ca rapid a jucat 60 meciuri in europa dintre care 8 in CL, dinamo vre-o 60 in CL iar Steaua 107 in CL....si oricum Steaua are raport pozitiv, are mai multe victorii decat infrangeri spre deosebire de dinamo, am facut multe egaluri in schimb.....

  10. #492
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Stii bine ca nu la blaturi m-am referit, ci la modul cum Steaua lua jucatorii de la alte echipe, ajungand intr-o vreme aproape sa se suprapuna cu echipa nationala...
    Iar asupra cupei din '86 planeaza tot felul de suspiciuni, dar nu comentez pentru ca nu stiu...Cand o sa am timp o sa citesc si despre asta...

    Asadar esti un putoi care isi da cu parerea despre lucruri pe care nu le-a trait.
    Copile, corsicanii din galeria voastra ti-au spalat creierasii atat de mult incat nu-ti mai dai seama cat de penibil poti fii. Afla maimutoi mic ca Steaua '86 a fost formata cu jucatori adusi din diviziile inferioare. Nu mai putin de 9 (NOUA) dintre titularii acelei formatii au fost transferati din 'B' si chiar 'C' (Belodedici). Ca ulterior acesti jucatori au ajuns la echipa nationala este doar meritul antrenorilor de la Steaua si a conducerii in frunte cu raposatul Ion Alexandrescu.
    Ceea ce tu n-ai inteles, sau poate ca nu vrei sa intelegi, este faptul ca Steaua a realizat performante europene - semifinala, sferturi de finala, 5 participari in Liga Campionilor, de 4 ori in primavara europeana, eliminarea unor formatii de valoare din Europa gen Valencia, Betis, Gijon, Salzbourg, Fererbahce, Bastia, Bruges, Standard (de doua ori), Besiktas si altele - si dupa 1989. Performante pe care voi, complexatii si frustratii de la Dinamo si Rapid, nu le veti obtine nici peste 20 de ani.
    Last edited by Duba; 14th April 2008 at 16:42.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #493
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    Mai lovinule fii si tu macar o data OBIECTIV in viata ta si zi-mi cate meciuri a castigat steaua corect in acest miniretur???E o intrebare simpla la care astept un raspuns sincer.
    cam tot atatea cate a castigat si cfr.... diferenta e ca cfr le-a castigat astfel si in tur....

  12. #494
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Totusi, exista moderatori pe intern? Yoyo, vad ca esti pe topicul asta, totusi ce naiba faci? De 3 pagini incoace se posteaza doar offtopic, daca nu esti in stare sa ti lucrurile sub control, inchide-l

  13. #495
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    nightwish: comentatorule,che faci? Auzi,meciul de aseara l-ai comentat bilingv?Sa inteleaga si idolul vostru: arpi
    Apoi,esti multumit ca ati invins niste prostituate masculine ?

  14. #496
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    nightwish: comentatorule,che faci? Auzi,meciul de aseara l-ai comentat bilingv?Sa inteleaga si idolul vostru: arpi
    Apoi,esti multumit ca ati invins niste prostituate masculine ?
    Chiar l-am vazut de la fata locului... Am jucat ceva mai bine decat Rapidul...
    Tu ce faci, te pregatesti de meci? Postezi din Bucuresti?
    Last edited by Nightwish; 14th April 2008 at 17:33.

  15. #497
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Chiar l-am vazut de la fata locului... Am jucat ceva mai bine decat Rapidul...
    Tu ce faci, te pregatesti de meci? Postezi din Bucuresti?
    Pai la ce-a "jucat" rapid..e clar cat de bine ati jucat...
    Nu.Am sa merg cand vom castiga "24" adica pe 7 mai!

  16. #498
    sport legend Incubus's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,077
    Reputatie
    1
    crezand ca e vremea colindelor, rapidistii s-au dus la Cluj cu Capra, desi traditia lor din tata-n fiu este sa mearga cu ursul.

  17. #499
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Pai la ce-a "jucat" rapid..
    Pai atunci rapidistii cred ca au facut blat si in ultimele deplasari, cu Buzaul si cu Farul. Cred ca sunt infratiti si cu ei, si i-au ajutat sa scape de la retrogradare. Asta ca sa nu mai pomenesc de meciul cu U Cluj.

  18. #500
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0
    si mioveniul si vasluiul dupa cum au jucat in alte meciuri trebuiau sa ia vre-o 12 goluri de la Steaua.

  19. #501
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    A fost blat clar!"
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  20. #502
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,144
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    si asa cartierul giulesti e plin de prostituate.......
    Cate cunosti tu mai maramuresene...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #503
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Mai,pandurule,vezi-ti de echipa ta..m-am lamurit de obiectivitatea ta...cand s-a aplicat regulamentul si ati ramas in A...a fost bine,domne',legea e lege" cand s-a aplicat legea si in cazul rapid-STEAUA,ai dat-o "domne`,ce hotie" ma lasi...get lost!"corectule"..
    beeeeee, beeeeeee
    ce vorbesti mai morosan care te stergi la f... cu pietris ! tot atat de inapoiati ati ramas ?
    bravo rapidistilor pt blat ! sa inebuneasca milogii lui gigi!

  22. #504
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob View Post
    beeeeee, beeeeeee
    ce vorbesti mai morosan care te stergi la f... cu pietris ! tot atat de inapoiati ati ramas ?
    bravo rapidistilor pt blat ! sa inebuneasca milogii lui gigi!
    uite inca un cocotat. da-te jos maimutza!
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  23. 14th April 2008, 21:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •