Page 11 of 326 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 211 to 231 of 6846

Thread: Discutii off-topic

  1. #211
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Eu imi amintesc de acele gale pentru ca cea de la Oradea a fost transmisa la tv. Eram asa de bucuroasa ca a fost asa ceva la noi!!!! Imi amintesc si fetele cum evoluau cu acele saltele pe colturile solului, ca la antrenamente si cu pantalonasi scurti, tot ca la anrenamente.. . Nu am inteles niciodata de ce nu s-a organizat ceva in genul acesta si dupa Atena 2004, ca rezultate au fost si oameni sa vina sa ii vada in mod sigur se gaseau, mai ales ca la Atena s-au obtinut rezultate frumoase si la fete si la baieti...ce gala frumoasa ar fi fost!!!!

  2. #212
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    La capitolul amintiri ar intra si doua filmulete ce le-am gasit pe youtube despre Olimpiada din 1936:
    http://www.youtube.com/watch?v=mzZYpYLjURI
    http://www.youtube.com/watch?v=IW4VTuAdsjA&NR=1

  3. #213
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    ce interesant!! multumesc mult tess

  4. #214
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Wow. Tes, multumim, chiar imi scapasera aceste montaje...ce se putea face pe vremea aceea la bara fixa (si desprindere, si dublu inapoi la iesire, si Endo!!)...daca la fete lucrurile s-au precipitat in evolutia lor, la baieti deja calul cu manere parca seamana cu ce se intampla in 2008, la "doar" 72 de ani distanta!!!! Wow, intr-adevar

  5. #215
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Nu mi-am inchipuit niciodata ca intrecerile de gimnastica s-au tinut si in aer liber.Stie cineva detalii din istorie despre acest subiect?

  6. #216
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Din cate stiu eu..pana prin anii 50 cam toate intrecerile sportive se tineau in aer liber...nu prea se tineau in sali. Tot pe youtube am vazut
    www.fangymnastics.com

  7. #217
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Scria Ioana la Diverse de carcotit si eu propuneam sa mutam carcotelile aici, la off topic.... Si sa dau tonul cu o carcoteala fara rea intentie, din contra... Azi m-am logat aici pe forum dupa o pauza de 4-6 zile Si am observat o schimbare. Undeva intre 20 februarie (as zice mai precis undeva intre 22 februarie) si 26 februarie, la posturile scrise de Mikeyy s-a schimbat age:20 cu age:21. Indraznesc sa ii spun lui Mihai, La multi ani! sanatate si multe impliniri! Sper ca spiritul de observatie sa nu imi fi jucat vreo festa si sa gresesc in cele afirmate mai sus.

  8. #218
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Scria Ioana la Diverse de carcotit si eu propuneam sa mutam carcotelile aici, la off topic.... Si sa dau tonul cu o carcoteala fara rea intentie, din contra... Azi m-am logat aici pe forum dupa o pauza de 4-6 zile Si am observat o schimbare. Undeva intre 20 februarie (as zice mai precis undeva intre 22 februarie) si 26 februarie, la posturile scrise de Mikeyy s-a schimbat age:20 cu age:21. Indraznesc sa ii spun lui Mihai, La multi ani! sanatate si multe impliniri! Sper ca spiritul de observatie sa nu imi fi jucat vreo festa si sa gresesc in cele afirmate mai sus.
    Tess, ai un spirit de observatie fantastic!!!!! Dap, zilele astea a fost ziua lui Mihai (eu as zice chiar 26 februarie), din cate stiu eu asa ca LA MULTI ANI si din partea mea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Mihai, sa ai parte numai de lucruri bune in viata si sa ajungi exact acolo unde iti propui

    Si, pentru ca m-am molipsit de la Mia cu floricelele...

  9. #219
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Scria Ioana la Diverse de carcotit si eu propuneam sa mutam carcotelile aici, la off topic.... Si sa dau tonul cu o carcoteala fara rea intentie, din contra... Azi m-am logat aici pe forum dupa o pauza de 4-6 zile Si am observat o schimbare. Undeva intre 20 februarie (as zice mai precis undeva intre 22 februarie) si 26 februarie, la posturile scrise de Mikeyy s-a schimbat age:20 cu age:21. Indraznesc sa ii spun lui Mihai, La multi ani! sanatate si multe impliniri! Sper ca spiritul de observatie sa nu imi fi jucat vreo festa si sa gresesc in cele afirmate mai sus.
    referitor la carcotitul despre "camionul" lui Shawn, s-ar putea ca sponsorul sa plateasca acele rate (probabil un fel de leasing), iar in contract sa se stipuleze ca, odata achitate toate ratele, masina va trece in posesia ei. Oricum, mie mi-a placut descrierea de "camion" facuta de Ioana, cred ca Shawn merita o masina mai "bombonica"

  10. #220
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da, azi este ziua mea....multumesc mult pentru urari, chiar a fost o surpriza sa intru aici si sa vad c amesajele imi sunt adresate. Multumesc
    Tess, felictari pt spiritul de observatie nici eu nu mi-am dat seama ca s-a schimbat varsta..super tare
    www.fangymnastics.com

  11. #221
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    LA MULTI ANI, Mihai!! eu o aveam in agenda dar, abia acum m-am adunat de pe drumuri...scuze pt intarziere.

  12. #222
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    si-am uitat pupicul
    Attached Images Attached Images

  13. #223
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multumesc si tie Ioana!!!
    Chiar nu ma asteptam ...o surpriza placuta si va multumesc pentru asta
    http://www.nearlygood.com/smilies/group.gif
    www.fangymnastics.com

  14. #224
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    La multi ani Mihai si din partea mea! Ani buni fericiti si multa, multa sanatate si implinire! Sa ne traiesti!

  15. #225
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Nu putea lipsi floricica mea din buchet!
    La multi ani,Mihai,si multa sanatate!

  16. #226
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multumesc Alex!!!!!
    Ma bucur sa te revad pe forum.

    Multumesc si tie Mia! Sunteti niste persoane extraordinare cu totii!!!!!!
    Fac cinste la Ploiesti
    www.fangymnastics.com

  17. #227
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    haha, faci cinste...pai aia era stabilita demult, tu cu berea, mia cu prajitura....ma gandesc ce aduc si eu...poate niste dropsuri olandeze, nu va mai trebuie nimic dupa aia (!)
    hahaha

  18. #228
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Nu am uitat Ioana ce am promis atunci
    Dar acum am un motiv in plus
    www.fangymnastics.com

  19. #229
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    pai pana atunci o sa fie si ziua mea si a lui cris....asa ca impartim costurile

  20. #230
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    N-am uitat,ramine valabil.
    Da' ce dropsuri au olandezii,o sa ne iasa pe urechi?

  21. #231
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Inseamna va iesi o petrecere pe cinste
    www.fangymnastics.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •