View Poll Results: pronostic

Voters
75. You may not vote on this poll
  • 1

    14 18.67%
  • x

    13 17.33%
  • 2

    48 64.00%
Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast
Results 463 to 483 of 501

Thread: Etapa 31: Dinamo - CFR Cluj

  1. #463
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by celso View Post
    ...sunteti si veti fi la mana noastra! ..sa pupati mana pt victoria de aseara! asa frumusel...sa`rnaaa
    bah nu conteaza...aseara ati demonstrat k ati fost niste S C L A V I!oieru v-a dresat!

  2. #464
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    ... vorbe din astea`n vant vad pe aici.. de prin august 2006!!! ....parca se dadea infraction pt cuvantul SCLAV!!?!

  3. #465
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by celso View Post
    ... vorbe din astea`n vant vad pe aici.. de prin august 2006!!! ....parca se dadea infraction pt cuvantul SCLAV!!?!
    U cunosti sensul cuvantului sclav???

  4. #466
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    lasa`me vere ca nu am chef sa intru in polemici cu nimeni acum! fa`ne sclavi sau cum vrei ..nu ma intereseaza ..ce e mai important o arata clasamnetul!

  5. #467
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by celso View Post
    lasa`me vere ca nu am chef sa intru in polemici cu nimeni acum!
    aha...bn cum vrei u...

  6. #468
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Posts
    14
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by DSNT View Post
    Poi nu asta e problema...jucatorii impreuna q rednic au demonstrat k sunt niste mercenari...si k ciobanu i-a dresat...de aseara pot sa spun k sunteti sclavii nostrii! SCLAVII NOSTII VOI SUNTETI SCLAVII NOSTRII!
    prietene vad ca de dimineata esti mahmur!sclavi sunteti voi ca ati ajuns la "LA PICIOARELE CAINILOR"(vezi titlu in prosport) si ca SEFUL vostru poarta fularul Dinamovist sau ca voi ne-ati tinut pumnii noua!!! noi cu ce suntem sclavi?ca am jucat corect?????stiu ca nu sunteti obisnuiti cu a juca corect,vezi si ultimul meci al vostru unde a batut VANTUL si ati primit penalty! deci cine e SCLAV????

  7. #469
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Glenn View Post
    prietene vad ca de dimineata esti mahmur!sclavi sunteti voi ca ati ajuns la "LA PICIOARELE CAINILOR"(vezi titlu in prosport) si ca SEFUL vostru poarta fularul Dinamovist sau ca voi ne-ati tinut pumnii noua!!! noi cu ce suntem sclavi?ca am jucat corect?????stiu ca nu sunteti obisnuiti cu a juca corect,vezi si ultimul meci al vostru unde a batut VANTUL si ati primit penalty! deci cine e SCLAV????
    Yo unu nu am tinut pumnii echipei dinamo...in al doilea rand...ciobanu nu conteaza pt noi...la meciu q rapid a purtat si fularul rapidistilor...cat despre meciul q urziceni...am fost dezavantajati de n ori in acest campionat...pe mine sincer nu ma interesa dak batea cefere...pt k orikum cefere nu o sa bata la iasi!

  8. #470
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    [QUOTE=DSNT;1286156..in al doilea rand...ciobanu nu conteaza pt noi..[/QUOTE]

    daca nu era " ciobanul" acum poate erati in B. nu uita cat a facut " ciobanul " pt. steaua. daca nu va prelua el praful se alegea de voi.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  9. #471
    The Hurricane gheorghe's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Viola City
    Posts
    578
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Glenn View Post
    sunteti cea mai FRUSTRATA echipa din Romania!!!sunteti mai mult decat penibili! ce vreati ca Dinamo sa dea meciul?????asta e mentalitate comunista mai "vesticule" , nu ca-si apara corect sansele!cat despre steaua desi nu-s deacord cu manevrele lui gigi,ce sa faca doar premiaza echipele sa JOACE CORECT , NU SA PIARDA!
    fulgeru bragadiru rusinea tarii!!!
    sunteti...sunteti...sunteti...ai grija la tastatura, poate e noua si o uzi
    Doua meciuri in preliminarii, ambele in deplasare, asta va fi marea voastra realizare in LC. Dupa aceea, inapoi in cenusiul campionat al Romaniei.
    [B]"Orice arbitru ar trebui sa faca minim cinci ani de inchisoare dupa ce isi incheie cariera. Stie el de ce!" [/B]- Antonio Matarrese

  10. #472
    junior LeBronJames's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Deci chiar m-au suprins cei de la Dinami, si in minutul 70 eram sigur ca Cfr-ul o sa intoarca scorul, dar nu au dat inapoi cainii, bravo lor...desi asi fi vrut sa fie asta cazul

  11. #473
    sport legend bobycox's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    871
    Reputatie
    1
    De ieri seara strigatul de lupta al dinamovistilor s-a schimbat . Mai nou nu mai este Aigh, Augh, ci ....BEHEhe, Behehe , Behehe...beeeeeeeee
    [COLOR="DarkOrchid"]Nascuti pentru a fi Invingatori[/COLOR].

  12. #474
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1

    Thanx

    Quote Originally Posted by Glenn View Post
    Eu is cel mai mare antistelist dar nu pot sa nu apreciez un stelist care e corect nu ca toti stelistii heirupisti!ma bucur ca Dinamo a castigat ,is printre ptinii dinamovistii care au tinut cu Dinamo,chiar daca v-am avantajat!nu as putea sa tin cu adversara lui Dinamo NICIODATA!!!!ar insemna ca in acel meci sa fiu impotriva lui Dinamo,ceea ce nu se poate! sper ca daca vom ajunge vreodata la mana voastra sa fiti si voi FAIR PLAY!
    MULTUMESC

  13. #475
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DSNT View Post
    Yo unu nu am tinut pumnii echipei dinamo...in al doilea rand...ciobanu nu conteaza pt noi...la meciu q rapid a purtat si fularul rapidistilor...cat despre meciul q urziceni...am fost dezavantajati de n ori in acest campionat...pe mine sincer nu ma interesa dak batea cefere...pt k orikum cefere nu o sa bata la iasi!
    te dezici de liderul vostru spiritual? :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
    cat timp ciobanul e patronul echipei, in mod inevitabil steaua se va asocia cu numele lui becali si cu faptele lui...am zis-o, in ritmul asta, steaua va ajunge echipa satelit a dinamovistilor..rusine maxima oierului
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  14. #476
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1

    Dinamo e campioana,noi unde sintem ?

    Am mai spus,cind vine vorba de Dinamo fac parte din cei care iubesc idea de a dispretui/critica pe Dinamo .Cu asta spuse,parerea mea este ca fiecare fan ar trebui sa se uite in gradina lui ce are si pe ce loc este clubul lor favorit.Ca sint dubii asupra unor rezultate se prea poate,dar oare cite cluburi din Ro pot spune ca nu au fost amestecate in blaturi ....probabil ca nu exista un club in Liga I.
    La urma urmei va conta cum ne vor reprezenta cind ajung in CL!
    Pina atunci,ridicati palaria in fata campionilor !
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

  15. #477
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius DG View Post
    La urma urmei va conta cum ne vor reprezenta cind ajung in CL!
    Pina atunci,ridicati palaria in fata campionilor !
    Pai cam asta e problema... unele echipe defileaza prin campionat, iar in Europa nu a auzit nimeni de ei. Acolo se vede valoarea, sau lipsa ei.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #478
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pai cam asta e problema... unele echipe defileaza prin campionat, iar in Europa nu a auzit nimeni de ei. Acolo se vede valoarea, sau lipsa ei.
    hai ca exagerezi...

    se vede valoarea si in campionat....cand nu poti bate Bistrita, Ceahlaul sau alte echipe de pluton!

  17. #479
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by celso View Post
    hai ca exagerezi...

    se vede valoarea si in campionat....cand nu poti bate Bistrita, Ceahlaul sau alte echipe de pluton!
    Nu exagerez deloc. Intr-un campionat ca al nostru, nu-ti recunoaste nimeni valoarea pt ca se pun la indoiala arbitrajele, corectitudinea jucatorilor, corectitudinea unor echipe s.a.m.d. Voi de cate ori o sa va laudati cu Titlul asta, o sa se gaseasca vreun stelist sa pomeneasca de Corpodean, asa cum de cate ori pomeneam noi de sezonul trecut, se gasea vreun rapidist sau dinamovist sa acuze de blat meciul cu Vaslui... asta e situatia, nu poti sa-ti dovedesti valoarea in campionatul Romaniei, pt ca nu o sa recunoasca nimeni!
    Asa ca valoarea se dovedeste in Europa, dar pana si acolo se mai gasesc niste baieti extrem de inteligenti care sa spuna ca a cumparat Becali arbitrii la meciul cu Dinamo Kiev.

    Cat despre Bistrita si Ceahlaul, ce faci? Enumeri echipele care au scos cel putin un egal cu Steaua?
    Hai sa-ti spun ceva. Intr-un campionat, in zeci de etape apar si surprize... pana si Mancester a facut un egal cu amaratii de la Reading, au luat bataie de la West Ham si Portsmouth si totusi e campioana in Premier League. asa ca un egal cu Jiul, Gloria, sau mai stiu eu ce alta echipa, nu este relevant.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  18. #480
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    amo Kiev.

    Cat despre Bistrita si Ceahlaul, ce faci? Enumeri echipele care au scos cel putin un egal cu Steaua?
    Hai sa-ti spun ceva. Intr-un campionat, in zeci de etape apar si surprize... pana si Mancester a facut un egal cu amaratii de la Reading, au luat bataie de la West Ham si Portsmouth si totusi e campioana in Premier League. asa ca un egal cu Jiul, Gloria, sau mai stiu eu ce alta echipa, nu este relevant.
    daca ar putea sa inteleaga astea si sustinatorii acestor echipe ...vezi Iasi-Dinamo!

  19. #481
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    daca nu era " ciobanul" acum poate erati in B. nu uita cat a facut " ciobanul " pt. steaua. daca nu va prelua el praful se alegea de voi.
    asta e parerea ta...crezi k in ROMANIA nu mai exista nici un investitor care sa vina la STEAUA???

  20. #482
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    sevilla si samm sunt personaje ce nu merita luate in seama .

    Campioniii suntem noi!!!!!!!!!!!!!!!


    Voi ?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  21. #483
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    sevilla si samm sunt personaje ce nu merita luate in seama .

    Campioniii suntem noi!!!!!!!!!!!!!!!


    Voi ?
    lasa mah...am fost si noi akum 2 ani anu trecut...akum v-a venit voua randu...poate k la anu o sa ne vina noua iara randu...asa k nu mai fi asa entuziasmat!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •