View Poll Results: pronostic

Voters
166. You may not vote on this poll
  • 1

    76 45.78%
  • x

    28 16.87%
  • 2

    62 37.35%
Page 4 of 76 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1589

Thread: Etapa 25: Steaua - Dinamo

  1. #64
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    ....

    Asta este... Coman a fost aseara Carlos 2... insa pentru Rapid......

    In meciul cu voi o sa ne distram...... Fara 3 nu scapati...

  2. #65
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Pe Dinamo n-as vrea sa-i vad decat pe locul 17 cu 6 puncte (ghici cine e pe 18 cu 0 puncte)
    RAPID BUCURESTI ?
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  3. #66
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    ....

    Asta este... Coman a fost aseara Carlos 2... insa pentru Rapid......

    In meciul cu voi o sa ne distram...... Fara 3 nu scapati...
    N-as fi asa de sigur. Chiar daca victoria din giulesti a ridicat moralul la steaua, totusi, principalul facotr al victoriei a fost portarul rapidist. steaua are si ea meritul ei, a jucat cu determinare, pana la capat, a luptat si a profitat de greselile adversarului.
    Totusi, daca e sa fim obiectivi, ar trebui sa recunoastem ca fara Coman, Oli antrena acum porumbei.
    Asta e fotbalul, insa totusi, nu cred ca lui lobont i se va face mila de postul antrenorului stelist.

  4. #67
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Cred ca o sa ii se faca mila de borcea si o sa ii zica la pauza sa mearga spre manastire sa tina loc la Inviere...

  5. #68
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Cred ca o sa ii se faca mila de borcea si o sa ii zica la pauza sa mearga spre manastire sa tina loc la Inviere...
    Eu cred ca deja MM e dispus sa puna totul la bataie ca sa ii dea borcea meciul. Ciobanului nu i-ar strica sa petreaca linstit, stiind ca locul doi e asigurat.
    Insa mai mult ca sigur ca borcea il va refuza.

  6. #69
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Sa ii dea meciul?...:ras-plans:... A trecut unu aprilie......

    Cred ca Borcea ar face bine sa isi dubleze doza de distonocalm ca nu prea il vad bine...

  7. #70
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Sa ii dea meciul?...:ras-plans:... A trecut unu aprilie......

    Cred ca Borcea ar face bine sa isi dubleze doza de distonocalm ca nu prea il vad bine...
    Ce intai aprilie, GG sigur va incerca sa se puna la adapost. Si cum la el intre a plati arbitri, adversari, a cumpara meciuri sau a castiga pe bune va incerca orice metoda.

    Ce treaba am eu cu borcea. Din partea mea poate sa manance un kg de distonocalm. N-are decat sa se ia de manuta cu MMlucul si sa se arunce amandoi in dambovita

  8. #71
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post

    Ce treaba am eu cu borcea. Din partea mea poate sa manance un kg de distonocalm. N-are decat sa se ia de manuta cu MMlucul si sa se arunce amandoi in dambovita
    Aici ai dreptate si cu borcica al vostru si cu MEMe.....

    Atat Thereau cat si Badea e in forma si o sa va aduca niste sarbatori fericite....

  9. #72
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Thereau nu e in forma deloc

  10. #73
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Aici ai dreptate si cu borcica al vostru si cu MEMe.....

    Atat Thereau cat si Badea e in forma si o sa va aduca niste sarbatori fericite....
    Pream multa vorbarie pentru un meci intre doua echipe care au aratat foarte putin fotbal de calitate in aceasta primavara.
    Ca si la meciul din giulesti, se pare ca stam mult mai bine la declaratii premergatoare decat la fotbalul propriu-zis.
    Poate ca antrenorii si presedintii ar trebui sa se ocupe mai mult de prorpii jucatori si de propriul joc decat de declaratii senzationale pe la TV.

  11. #74
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Pream multa vorbarie pentru un meci intre doua echipe care au aratat foarte putin fotbal de calitate in aceasta primavara.
    Ca si la meciul din giulesti, se pare ca stam mult mai bine la declaratii premergatoare decat la fotbalul propriu-zis.
    Poate ca antrenorii si presedintii ar trebui sa se ocupe mai mult de prorpii jucatori si de propriul joc decat de declaratii senzationale pe la TV.
    imi place ca esti corect ..chiar daca esti dinamovist

  12. #75
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    275
    Reputatie
    0

    Wink

    LOBONT >>> andrey(unde la mai gasit memelusu si pe asta?)
    St Radu>>radoi karate kid 4
    Moti=ghionea
    Pulhac>>>>marin(zis negru de fum)
    Blay > nesu(oita)
    Ropotan>paraschiv
    Ferenandes>>>eltonitul(pigmeul din patagonia)
    C.Munteanu>bostina(de putina)
    Cristea=nicolita(FAUREI CITY)
    Niculescu>>badea(gheorghe)
    Ganea>>>>thereau(parnaie)
    REDNIC>>>>>>>>ZEROLI

    deci rezultatul....0-3! NICULESCU(3,56,90)!

  13. #76
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Eu cred ca deja MM e dispus sa puna totul la bataie ca sa ii dea borcea meciul. Ciobanului nu i-ar strica sa petreaca linstit, stiind ca locul doi e asigurat.
    Insa mai mult ca sigur ca borcea il va refuza.
    E clar! Marmota si-a facut cuib in capul tau si asta te influenteaza intr-un mod negativ
    Ai mai spus tu si altele, dar asta le intrece pe toate. Ai gasit o scuza pt o eventuala infrangere a lui Dinamo: ne-a dat meciul Borcea la rugamintea fierbinte a lui MM
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  14. #77
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    E clar! Marmota si-a facut cuib in capul tau si asta te influenteaza intr-un mod negativ
    Ai mai spus tu si altele, dar asta le intrece pe toate. Ai gasit o scuza pt o eventuala infrangere a lui Dinamo: ne-a dat meciul Borcea la rugamintea fierbinte a lui MM
    Sevilla ma mai distrez si eu un pic. Cand vad ce enormitati le ies pe gura oficialilor echipelor, de ce sa nu am si eu dreptul la ale mele. Pana la urma sunt doar un amarat de suporter.
    Si asa de fotbal in sine nu se mai ocupa nimeni (oficiali, antrenori, jucatori, suporteri si presa). Toata lumea e mai interesata de declaratii de senzatie si de ironii ieftine decat de fotbal in sine.TU nu vezi ca cu greu mai gasesti un articol legat de fotbal sau de joc in pres, sau un post de natura asta pem forum. Marea maa a ceea ce se scrie e legat de ce a decarat unul ce a zis altul, ce a mai facut MM ce a zis borcea sau ce aberatii a mai socs becali. Ce au mancat jucatorii sau ce a visat Oli.
    Jocul in sine nu mai intereseaza pe nimeni.

  15. #78
    Registered User magica_steaua's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,286
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by RAIKKONEN View Post
    LOBONT >>> andrey(unde la mai gasit memelusu si pe asta?)
    St Radu>>radoi karate kid 4
    Moti=ghionea
    Pulhac>>>>marin(zis negru de fum)
    Blay > nesu(oita)
    Ropotan>paraschiv
    Ferenandes>>>eltonitul(pigmeul din patagonia)
    C.Munteanu>bostina(de putina)
    Cristea=nicolita(FAUREI CITY)
    Niculescu>>badea(gheorghe)
    Ganea>>>>thereau(parnaie)
    REDNIC>>>>>>>>ZEROLI

    deci rezultatul....0-3! NICULESCU(3,56,90)!
    mai erau niste baieti tot de o inteligenta sclipitoare si de aseara nu i-am mai vazut pe forum.......tu realizezi ca bati campii?>???? cum sa bata dinamo in ghencea??voi nu mai jucati nmic de cand borcik nu le-a mai dat prime adversarilor........daca nu intervine borcea sa cumpere meciurile dupa meciul pierdut cu STEAUA nu luati campionatul........

    si inca ceva vezi ca sunt arbitrii straini asa ca n-are cine sa ne elimine jucatorii pana cand marcati.......

  16. #79
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Un meci care ne va asigura titlul de campioni !

    p.s. joaca goian ?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  17. #80
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Nu prea vreau să mă pronunț față de acest meci ... mai bine vorbesc după victoria lui Dinamo ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  18. #81
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    lupta pentru banii ligii campionilor,continua la dinamo ,intre cele doua gasti:
    borcea cu turcu si rednic impotriva lui badea ,cohn,netoiu ( din umbra) si andone!
    generalii stau in expectativa si asteapta rezultatul confruntarii!
    dinamo trebuie sa supravietuiasca chiar daca se fabrica noi indivizi de tipul borcea (apropos,ce mai face roxin?),turcu sau netoiu!

    meci echilibrat,steaua avand prima sansa!

  19. #82
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    Nu prea vreau să mă pronunț față de acest meci ... mai bine vorbesc după victoria lui Dinamo ...
    S-ar putea sa ai parte de o tacere indelungata cred ca acest meci va fi al Stelei .
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  20. #83
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Sper ca in acest joc toti jucatorii sa arate ca merita sa poarte tricoul Stelei, in meciul cu Rapid chiar daca am castigat am avut cateva maini moarte. Cine nu isi da sufletul in derby-ul fotbalului romanesc inseamna ca nu merita sa joace in acest meci.
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Sevilla ma mai distrez si eu un pic. Cand vad ce enormitati le ies pe gura oficialilor echipelor, de ce sa nu am si eu dreptul la ale mele. Pana la urma sunt doar un amarat de suporter......
    Reciteste postarile tale sa vezi ce enormitati spui, "amarat de suporter" e chiar putin in cazul tau. Si inca ceva.....a cui suporter? Esti un suporter de conjunctura precum bate vantul sau doar un anti?
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    Un meci care ne va asigura titlul de campioni !

    p.s. joaca goian ?
    Mai corect ar fi ca e un meci care poate pune la indoiala castigarea titlului....ar ramane numai 7 puncte intre voi si Cluj dupa care meciurile cu Rapid si cu Cluj in deplasare ar anula si acest avantaj. Asta ar fi o supriza de aceleasi proportii precum partida care a uns la inima toti stelistii Dinamo - Foresta 4-5!
    P.S. Nu joaca Goian, Stancu, Dica, Nesu....sigur mai sunt si altii dar deja ne-am obisnuit cu absente numeroase. La meciul cu Rapid au lipsit parca 6 jucatori asa ca ce mai conteaza....va putem inrosi ochii si cu Ochirosii!

    FORTZA STEAUA No.1 in Romania
    http://i60.photobucket.com/albums/h10/Don-JJ/2.gifhttp://i60.photobucket.com/albums/h10/Don-JJ/4.gifhttp://i60.photobucket.com/albums/h10/Don-JJ/1.gifhttp://i60.photobucket.com/albums/h10/Don-JJ/5.gifhttp://i60.photobucket.com/albums/h10/Don-JJ/2.gifhttp://i60.photobucket.com/albums/h10/Don-JJ/4.gifhttp://i60.photobucket.com/albums/h10/Don-JJ/1.gifhttp://i60.photobucket.com/albums/h10/Don-JJ/5.gif
    Last edited by starsteel; 2nd April 2007 at 20:56.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  21. #84
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    894
    Reputatie
    1
    Steaua 3-1 dinamo (Thereau, Badea, Elton - Niculescu din offside)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •