View Poll Results: pronostic

Voters
166. You may not vote on this poll
  • 1

    76 45.78%
  • x

    28 16.87%
  • 2

    62 37.35%
Page 3 of 76 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1589

Thread: Etapa 25: Steaua - Dinamo

  1. #43
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    dak erau arbitrii straini la toate meciurile Stelei si ale lui dinamo acum Steaua era la 20 de puncte pe primul loc, s-a vazut si aseara

    sambata nu va arbitra nici corpodean nici altul care are butelii multe, va fi un strain deci Steaua se va impune fara probleme la cel putin doua goluri diferenta zic eu
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  2. #44
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    ii dresam !
    bah diablo, mai termina odata cu tzaranii de la avatar .. vad ca tu ai ceva cu oltenii . ieri rada era taran, acu motzi ...

  3. #45
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    dak erau arbitrii straini la toate meciurile Stelei si ale lui dinamo acum Steaua era la 20 de puncte pe primul loc, s-a vazut si aseara
    aoleu, ce gandire de copil mic mai are si asta

  4. #46
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    bah diablo, mai termina odata cu tzaranii de la avatar .. vad ca tu ai ceva cu oltenii . ieri rada era taran, acu motzi ...
    Muica,se lua asta de olteni?

  5. #47
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    Castigam lejer meciul
    Forzza Steaua!
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o īntreaga nažiune-o singurć iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie sć continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

  6. #48
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    aoleu, ce gandire de copil mic mai are si asta
    mda,

    dak gresesc poti sa ai contra-argumente nu sa jignesti
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  7. #49
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    bah diablo, mai termina odata cu tzaranii de la avatar .. vad ca tu ai ceva cu oltenii . ieri rada era taran, acu motzi ...
    pura coincidenta ai vazut ca aveam avatar cu Rada - Baiat Bun dupa meci daca se comporta bine si moti o sa pun si cu el un astfel de avatar

  8. #50
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    isi revine dinamo 3-1 pt ei

  9. #51
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    pura coincidenta ai vazut ca aveam avatar cu Rada - Baiat Bun dupa meci daca se comporta bine si moti o sa pun si cu el un astfel de avatar
    pregatesc si eu unul cu GOIAN!!! asta chiar e taran ...glumesc

    e o mandrie sa fii taran
    Last edited by Celso; 2nd April 2007 at 11:58.

  10. #52
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    E clar ca habar n-ai daca era un meci in deplasare, se putea spune asa ceva, dar in Ghencea nu am pierdut nici un punct. Lasa frustrarea deoparte si gandeste si tu cat de cat logic, sau macar rational.
    Da' cu Rapid in tur ce-o fi fost? Te pomenesti ca ati castigat voi
    Si chiar daca n-ati fi pierdut, acu jucati cu liderul detasat al campionatului, deci nu vad ce ar fi asa neobisnuit sa pierdeti...

    P.S. Vad ca vocabularul stelistilor ramane la fel de limitat: gasiti fratilor un sinonim pt frustrare ca prea il folositi tot timpul pe asta

  11. #53
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    dak erau arbitrii straini la toate meciurile Stelei si ale lui dinamo acum Steaua era la 20 de puncte pe primul loc, s-a vazut si aseara
    Ai dreptate...asa sunt doar 12
    Desi eu zic sa Steaua a castigat mai mult de 8 puncte cu arbitrii, dar fie cum zici tu...

    P.S. Aseara s-a vazut doar proverbialul noroc al Stelei si cum ne-am dat noi cu stangul in dreptul...tu ai vazut altceva?

  12. #54
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Da' cu Rapid in tur ce-o fi fost? Te pomenesti ca ati castigat voi
    Invata sa citesti! Am spus in Ghencea, meciul din tur s-a jucat pe Lia Manoliu!
    In Ghencea nu am pierdut nici un punct sezonul asta.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  13. #55
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Invata sa citesti! Am spus in Ghencea, meciul din tur s-a jucat pe Lia Manoliu!
    In Ghencea nu am pierdut nici un punct sezonul asta.
    Mda, uitasem ca s-a jucat pe Lia Manoliu.
    Nu-i nimic, o sa pierdeti sambata si pe Ghencea

  14. #56
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Nu prea cred.......

    Dinamo o sa plece cu coada intre picioare...

  15. #57
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Mda, uitasem ca s-a jucat pe Lia Manoliu.
    Nu-i nimic, o sa pierdeti sambata si pe Ghencea
    Citat clasic al noului tip de suporter din zonele Stefan cel Mare-Giulesti : dinapidistul. Tine alternativ, ba cu Rapid, ba cu Dinamo ... doar-doar o pierde Steaua.

  16. #58
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Citat clasic al noului tip de suporter din zonele Stefan cel Mare-Giulesti : dinapidistul. Tine alternativ, ba cu Rapid, ba cu Dinamo ... doar-doar o pierde Steaua.
    Parca voi nu tineti cu oricare echipa in functie de conjunctura din clasament...
    Si daca tot esti asa curios, afla ca eu nu tin decat cu Rapid si "simpatizez" cu Craiova . Faptul ca vreau sa bata Dinamo sambata n-are nici o legatura.
    Pe Dinamo n-as vrea sa-i vad decat pe locul 17 cu 6 puncte (ghici cine e pe 18 cu 0 puncte)

  17. #59
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Asta da verticalitate.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  18. #60
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Mda, uitasem ca s-a jucat pe Lia Manoliu.
    Nu-i nimic, o sa pierdeti sambata si pe Ghencea
    Nu va mai puneti sperante in alte echipe... sunteti patiti cu Vaslui si Panathinaikos. Ati ajuns rau de tot daca va rugati si de Dinamo sa ne bata... mai bine concentrati-va pe meciurile voastre, ca iar pierdeti cu alde Farul sau mai stiu eu ce echipe, asa cum ati facut sezonul trecut. Asa-i cand te uiti mai mult in ograda vecinului.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. 2nd April 2007, 14:18
    Reason
    ...

  20. #61
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    E de asteptat ca lobont sa nu se traansforme in cel mai bun om al vostru, si atunci probabil va fi mult mai greu.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Lobont si-a luat gol de la UTA si de la juniorii Timisoarei... daca a luat de la astia, nu o sa fie mare rusine pt el daca isi ia si de la Badea, Thereau sau Ochirosii
    De ce ma faci sa repet? E a doua oara cand imi spui de Lobont...

    O sa fie mai greu, dar cu Rapid a trebuit sa dam 3 goluri ca sa castigam pt ca si ei au dat doua. Dinamo pe de alta parte anul asta marcheaza o data la doua meciuri, asa ca nu mai trebuie sa dam 3. Unul va fi de ajuns
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  21. #62
    senior Unirea_Dej's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    177
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu mai visati. Steaua in Ghencea nu a pierdut nici un punct si are o medie de vreo 3 goluri marcate pe meci. Dinamo joaca prost, iar Steaua e in crestere fata de inceputul sezonului.
    Castigam sigur! Suntem mai buni decat Campina
    Nici Rapid n-a pierdut in Giulesti! pana la meciul cuy steaua! Acu se-ntoarce roata
    [COLOR="Blue"][COLOR="Blue"][B]MERCENARILOR!DE LA DEJ CU TOTII SA PLECATI[/B][/COLOR]![/COLOR] [SIZE="5"][/SIZE]

  22. #63
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu va mai puneti sperante in alte echipe... sunteti patiti cu Vaslui si Panathinaikos. Ati ajuns rau de tot daca va rugati si de Dinamo sa ne bata... mai bine concentrati-va pe meciurile voastre, ca iar pierdeti cu alde Farul sau mai stiu eu ce echipe, asa cum ati facut sezonul trecut. Asa-i cand te uiti mai mult in ograda vecinului.
    Da mah Sevilla, lasa ca nici voi nu sunteti mai bine. Ati castigat datorita rugilor fierbinti ca portarul advers sa uite echipa pentru care joaca.
    E de asteptat ca lobont sa nu se trabsforme in cel mai bun om al vostru, si atunci probabil va fi mult mai greu.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •