Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 49 of 49

Thread: umor de microbist

  1. #43
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Un smecher discuta cu Dumnezeu.
    - Doamne, cât înseamnă pentru tine 1 milion de ani?
    - 1 secundă.
    - Doamne, cât înseamnă pentru tine 1 milion de dolari?
    - 1 cent.
    - Dă-mi, te rog, si mie 1 cent.
    - Asteaptă 1 secundă...

  2. #44
    junior Sisk's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Iasi- Vaslui
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    ce comici sunteti

  3. #45
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Suntem, de ce nu ? Viata e frumoasa !

  4. #46
    junior sk8t3rool's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    tomis nord
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    viata e scurta si frumoasa asa ca sa luam o pauza shi sa mirosim patrunjelu'
    tu farul pt mine esti unica iubire te voi sustine oriunde vei juca!! [FONT="Impact"][SIZE="5"][COLOR="Blue"][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  5. #47
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    O femeie foarte frumoasa are un accident destul de grav: masina ei se ciocneste cu a unui barbat. Masinile lor nu mai sunt decat niste epave. Se tarasc, deci, afara din gramezile de fiare respective si femeia intra in vorba:
    - Dumneavoastra sunteti un barbat iar eu o femeie. Uitati-va putin la masinile noastre. N-a ramas nimic din ele si totusi noi nu avem nici o zgarietura. E un semn ca Dumnezeu a vrut sa ne intalnim in felul asta si sa devenim prieteni.
    - Sunt de acord cu dumneavoastra, raspunde barbatul flatat. Trebuie sa fie un semn.
    Dupa un moment de tacere, femeia continua:
    Si inca un semn. Toata masina mea e facuta praf, dar sticla de vin din interior e intacta. Dumnezeu a vrut cu siguranta sa bem in cinstea acestei sanse unice de-a fi ramas in viata si de a ne fi intalnit.
    Ia sticla si o intinde omului. Barbatul o deschide suspicios... si, pana la urma, bea jumatate si o intinde femeii inapoi. Ea o ia si ii pune dopul la loc.
    - Dumneavoastra nu vreti? intreaba acesta mirat.
    - Nu... Eu cred ca o sa astept Politia.

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    -
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Ala cu rapid e vechi dar varianta noua e cu Steaua......l-am citit intr-un ziar local de la mine din oras....

  7. #49
    junior addicted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Bucharest
    Posts
    54
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    O femeie foarte frumoasa are un accident destul de grav: masina ei se ciocneste cu a unui barbat. Masinile lor nu mai sunt decat niste epave. Se tarasc, deci, afara din gramezile de fiare respective si femeia intra in vorba:
    - Dumneavoastra sunteti un barbat iar eu o femeie. Uitati-va putin la masinile noastre. N-a ramas nimic din ele si totusi noi nu avem nici o zgarietura. E un semn ca Dumnezeu a vrut sa ne intalnim in felul asta si sa devenim prieteni.
    - Sunt de acord cu dumneavoastra, raspunde barbatul flatat. Trebuie sa fie un semn.
    Dupa un moment de tacere, femeia continua:
    Si inca un semn. Toata masina mea e facuta praf, dar sticla de vin din interior e intacta. Dumnezeu a vrut cu siguranta sa bem in cinstea acestei sanse unice de-a fi ramas in viata si de a ne fi intalnit.
    Ia sticla si o intinde omului. Barbatul o deschide suspicios... si, pana la urma, bea jumatate si o intinde femeii inapoi. Ea o ia si ii pune dopul la loc.
    - Dumneavoastra nu vreti? intreaba acesta mirat.
    - Nu... Eu cred ca o sa astept Politia.
    tare

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •