Page 165 of 191 FirstFirst ... 65115155163164165166167175 ... LastLast
Results 3,445 to 3,465 of 3998

Thread: Challenger Series & ITF

  1. #3445
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Jucand atatea turnee pe zgura Copil se autodistruge .

  2. #3446
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    N-are cine sa-i dea una in cap.

  3. #3447
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Eu nu stiu multi hard-isti care sa joace constant bine pe zgura . In schimb sunt n zguristi care sunt buni pe rapid . Copil nu intelege nimic .

  4. #3448
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,966
    Reputatie
    0
    Eu am zis treaba asta inca de acu vreo 2 ani, daca nu ma insel chiar i-am zis c-a intrat pe forum de cateva ori, dar ma rog, treaba lui.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #3449
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    2 puncte a jucat Volandri pana a inceput ploaia .
    Ploua de rupe de vreo 40 de minute...
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  6. #3450
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,966
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cipri View Post
    Eu nu stiu multi hard-isti care sa joace constant bine pe zgura . In schimb sunt n zguristi care sunt buni pe rapid . Copil nu intelege nimic .
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu am zis treaba asta inca de acu vreo 2 ani, daca nu ma insel chiar i-am zis c-a intrat pe forum de cateva ori, dar ma rog, treaba lui.
    Apropo de asta, multi destepti si atunci au comentat, ca cine esti tu sa-ti permiti sa dai sfaturi, exact ca si luna trecuta la Halep!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #3451
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Hanesinho si-a facut Harakiri!
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  8. #3452
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    ce entry misto.

    sa stai cu ochii pe Kubler si Basilashvili
    hai ca pe Kubler l-am nimerit. e in semifinale si joaca cu starace. dincolo albot vs. riba.

    sunt curios daca l-ai vazut, sannicola.

  9. #3453
    sport legend raulmad's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,049
    Reputatie
    1
    @Cipri & Johnny

    Cu scuzele de rigoare dar ce naiba vedeti voi la Marius Copil incat sa spuneti ca se "autodistruge" daca mai joaca pe zgura? Ce mari rezultate a avut pe hard? Asta-i nivelul lui si cu asta basta. Mai mult nu poate (cel putin in momentul asta).

  10. #3454
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    sa stai cu ochii pe Kubler si Basilashvili
    L-ai nimerit pe Kubler

    Adi s-ar putea apuca serios de dublu. Se intelege bine cu Starace.

  11. #3455
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Kozlov l-a batut la Sacramento pe Harrison. E o mare dezamagire Ryan. Sper ca Stefan sa nu invete de la el.

  12. #3456
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,966
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by raulmad View Post
    @Cipri & Johnny

    Cu scuzele de rigoare dar ce naiba vedeti voi la Marius Copil incat sa spuneti ca se "autodistruge" daca mai joaca pe zgura? Ce mari rezultate a avut pe hard? Asta-i nivelul lui si cu asta basta. Mai mult nu poate (cel putin in momentul asta).
    Serva e de top 10! Ti se pare intamplator ca serviorii sunt jucatori de hard si nu de zgura?!
    Inainte era mult mai evident, acum cu marirea mingilor si lentoarea tot mai crescuta a suprafetelor s-a mai shimbat treaba intru catva.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #3457
    sport legend raulmad's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,049
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Serva e de top 10! Ti se pare intamplator ca serviorii sunt jucatori de hard si nu de zgura?!
    Inainte era mult mai evident, acum cu marirea mingilor si lentoarea tot mai crescuta a suprafetelor s-a mai shimbat treaba intru catva.
    O fi serva de top 10 (sincer ma cam indoiesc dar fie cum vrei tu ) dar jocul lui e de top 200 (exact unde e acum).

    Mie sincer imi pare rau de Copil dar atat poate. Nu-ti mai fa iluzii. Nu poate mai mult(nici pe hard, nici pe zgura, nici pe iarba......)

    PS. Am vazut si tenisul din anii 90 asa ca.....sorry.....nici macar conditiile de atunci nu cred ca l-ar fi ajutat pe Marius. Pur si simplu n-are cu ce.....
    Last edited by raulmad; 1st October 2014 at 23:30.

  14. #3458
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Kozlov e aproape de 3 victorii la rand cu 2-1: Harrison, Smith si acum Williams. Suna bine

  15. #3459
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Kozlov a trecut si de Smyczek, tot in 3, revenind in decisiv de la break in spate si castigand in TB. Pentru un pusti de 16 ani, as spune ca e mental GOAT Nici cu fitness-ul nu sta rau la varsta asta. Prima lui finala de CH. Adversarul va fi Querrey sau Millman.

  16. #3460
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,966
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by raulmad View Post
    O fi serva de top 10 (sincer ma cam indoiesc dar fie cum vrei tu )
    Nu e cum vreau eu, e cum vor statisticile si asta o spun!
    Nu-mi fac iluzii, acum s-a terminat pentru el, avea sanse inainte de era zguristilor asa mici cum erau, azi are cam zero.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #3461
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Kozlov a pierdut la Querrey, 6-3 6-4, dupa 3-2 cu break in primul set.

    Vestea buna e ca a primit WC la turneul de la Valencia, de peste 2 saptamani.

  18. #3462
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca saptamana trecuta l-am avut pe Kozlov, saptamana asta Coric iese in fata. La nici 18 ani parca, e in semifinale la Tashkent, dupa ce acum cateva saptamani a castigat la Izmir. Daca va castiga turneul, ar fi la cateva locuri de intrarea in top 100.

  19. #3463
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,966
    Reputatie
    0
    Cerrege face regea p-aici!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #3464
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Challenger Geneva 27.10-2.11.Participa si Hanescu,e in sferturi,cu polonezul Prysiezny.Conduce polonezul cu 7-6.Insa jocul lui Victor este bun.Au mai jucat si Copil,Ungur,dar au fost eliminati.

    alte dueluri: albot-dzhumhur darcis-bolelli vesely-baghdatis.

  21. #3465
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Cum vad ca toata lumea are ochii atintiti asupra Londrei, e de datoria mea sa evidentiez calificarea lui Hanesinho in sferturi la Helsinki, unde l-a batut pe Bachinger indoor, dupa ce neamtul era intr-o forma buna. Are o parte de tablou accesibila pentru o finala.
    La dublu, Paval&Grigoriu i-au batut pe niste bielorusi de-s aproape de prima suta, dar si pe unii cu invitatie. In SF dau peste Marray/Petzschner. Greut...
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •