Page 39 of 45 FirstFirst ... 293738394041 ... LastLast
Results 799 to 819 of 929

Thread: Off topic

  1. #799
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,989
    Reputatie
    0
    Maturizarea in postare e un proces lung si dureros, give him time!
    Quote Originally Posted by Julio_Zane View Post
    Cat poate fi de greu

    Quote Originally Posted by Julio_Zane View Post
    oameni rationali fiind
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #800
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu mai dureaza.
    Deci ce doresti? Halepova banat pe forum OLS? .
    exact asta.
    Dupa cum vezi el recunoaste si mai jos ca halepova e clona lui Fanta...
    Dupa cum spuneam nu mai stiu unde, va servi de avertisment pt altii in aceeasi forma.
    Dupa cum de asemenea vezi omul continua cu impunitate sa arunce cu insulte, pervers samd.

  3. #801
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Ok, e cazul sa ne laudam, noi astia de pe Tenis!
    Uite si motivul :
    http://i61.tinypic.com/11tqtky.png

    In ultima luna, sectiunea Tenis a fost sectiunea cu cel mai mare trafic zilnic de pe tot forumul.
    Dupa cum se observa si in screenul de mai sus, traficul de pe Tenis in orice moment al zilei este cel mai mare de pe tot forumul.

    Felicitari, mai fani ai tenisului!

  4. #802
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Jhonny, pai motivele tehnice le-ar avea. Ca si in justitie, are si sesizarea scrisa, ?
    Aha, simti funia la git acum.

  5. #803
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Da dascalescule, simt funia. Esti multumit?
    Dupa ce ma baneaza parizianul, o sa te simti mai bine cu un user activ mai putin ? Asta e interesul tau?
    Nu vrei si tu o sectiune Tenis care sa tina capul de afis pe OLS?

  6. #804
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Da dascalescule, simt funia. Esti multumit?
    Dupa ce ma baneaza parizianul, o sa te simti mai bine cu un user activ mai putin ? Asta e interesul tau?
    Nu vrei si tu o sectiune Tenis care sa tina capul de afis pe OLS?
    n-ai inteles nimic inca. n-am nimic cu sectiunea sau cu userul atita timp cit forumul e curat cu oameni de diferite pareri, fara monotonizare, care la urma urmei e spam, fara insulte si care respecta regulile. Tu nu le-ai respectat, ba mai mult stateai si te hlizeai la lipsa de actiune, bye.

  7. #805
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Ti-a mai spus Edy de milioane de ori si iti repet si eu: daca vreun post de-al meu nu respecta regulamentul, ma taxeaza.
    De cand postez pe aici, o singura data l-am incalcat si am fost taxat. Mi-am asumat avertismentul, nu era un atac la vreun forumist, era un atac la o jucatoare de tenis pe care nu o suport.

    Ca sa intelegi si tu ceva din ce se intampla in viata asta, iti explic babeste:

    Aria de Tenis are mai multe filtre.

    Filtrul 1.Primul si cel mai prompt este moderatorul Edy, care daca vede ceva neregulamentar sare cu avertismentul/banul. Pana acum nu a vazut nimic neregulamentar la mine ( exceptie de ce am zis o singura data asumata de mine si nimic grav ).

    Crede-ma, daca incalc regulamentul, el e primul care ma sanctioneaza.

    Filtrul 2. Apoi vine filtrul ''ceilalti useri'', filtru care actioneaza si el prompt. M-au taxat fanii tenisului cand mi-am schimbat semnatura si am spus ca Halep a dezamagit. Ok, mi-am schimbat inapoi semnatura, fiindca m-a interesat opinia fanilor tenisului.

    Filtrul 3. Si ultimul filtru este insusi delaparis, care intervine dupa cele 2 filtre spun ca nu sunt in regula.

    Ai inteles cum functioneaza treaba?

    Filtrul 1 si filtrul 2 spun ca sunt ok.

    Deocamdata.

  8. #806
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Pe ce va certati ?

  9. #807
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Pe fleacuri.

    Vrea unul sa il scoata afara de pe forum pe altul si s-a apucat sa trimita pm-uri pe la toti supermozii si mozii.

    Treaba de antipatii si anti-magnetism.

    Premiul special este una bucata funie

  10. #808
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Cine pe cine vrea sa scoata de pe forum ?

  11. #809
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    dascalescu din clanul dascalestilor vrea sa ma scoata pe mine, nu-i place de fatza mea
    Eu ma simt cu funia la gat.

  12. #810
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,989
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Aha, simti funia la git acum.
    Credeam ca perioada executorilor s-a incheiat o data cu epoca medievala, dar se pare ca m-am inselat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #811
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    dascalescule, cat mai stau ashea cu funia asta dupe gat?
    ce se mai aude cu executia?
    ca nu mai bine ma dau eu jos dupe catastalp pana decizi matale ce sa faci cu funia asta?

  14. #812
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu mai dureaza.
    Deci ce doresti? Halepova banat pe forum OLS?
    Stiu cine e si stiu ce doreste pt forum. Stiu de asemenea ca nu a respectat regulamentul in trecut.
    Deci vad ca întârzii sa aplici regulamentul. Dacă tot ne batem joc de reguli, a se vedea postul de mai sus în care individul nestingherit profita de inactivitate, ce sa ne mai miram de ce se întâmpla în romanica?
    Spune-mi te rog cine alt supermoderator mai exista. Situația asta trebuie concluzionata.

  15. #813
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    dascalescule, ia scrie matale o instiintare de revolta lui SorinBlaj, el e al doilea supermoderator.
    Sau scrie o epistola lui Vadim insusi, el e tata lor pe aici, e seful tuturor. Am auzit ca Vadim controleaza OLS, el e acest Putin al forumurilor... sau ceva.

    Vadim e si cel care ne da noua tricouri. Trimite un pm lui Vadim si cere-i tricouri, e posibil sa iti dea vreunu.

    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    ce sa ne mai miram de ce se întâmpla în romanica?
    Asa e, astia vor sa-l suspende iar pe Base, poti sa crezi asa ceva barbarie?
    E jungla romanica asta.

    PS: Daca nu-ti raspunde nici SorinBlaj si nici Vadim, o sa ma gandesc cum sa facem sa vedem cum o rezolvam.
    Last edited by Halepova; 8th September 2014 at 14:03.

  16. #814
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    hai sa revenim la offtopic despre tenis totusi , suntem pe tenis btw:

    Simona s-a apucat de pescuit. Da-l in pana mea de tenis, hai sa pescuim!

    Iata ce scrie pe facebook:

    http://i57.tinypic.com/33de7vt.png

    In loc sa-si toarne cenusa in cap, sa stranga din dinti si sa se antreneze pana cade lata ca sa nu mai iasa inca din turul 2 in competitiile WTA, Simonica noastra se tine de selfie-uri si pescuit...

  17. #815
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,989
    Reputatie
    0
    Iarasi reclama aia imbecila pe Diji 1 cu Tecau si Cirstea, imi explica cineva de ce Tecau suna ca Nadal cand serveste si intre serve rupe o racheta de zgura la un meci de dublu mixt, ceea ce nu se-ntampla niciodata si inca si cand conduce 5-2 pe tabela si joaca cu nimeni!?
    Chiar atat de prosti sa fim oare!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #816
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Bine ai venit parizian ule. Ar fi bine să îți faci treaba odată și sa faci eliminarea.
    Sau dacă nu măcar sa ai bun simt și sa spui ce concluzie ai.
    Dacă tot ești pe forum.

  19. #817
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Iarasi reclama aia imbecila pe Diji 1 cu Tecau si Cirstea, imi explica cineva de ce Tecau suna ca Nadal cand serveste si intre serve rupe o racheta de zgura la un meci de dublu mixt, ceea ce nu se-ntampla niciodata si inca si cand conduce 5-2 pe tabela si joaca cu nimeni!?
    Chiar atat de prosti sa fim oare!?
    Mie sa imi explice cineva de ce comenteaza Ruzici meciurile de tenis la Eurosport, desi toti telespectatorii dau pe mute tocmai din cauza ei.

  20. #818
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Deci gesepeu' o critica pe Halep :

    http://www.gsp.ro/sporturi/tenis/sim...en-433996.html

    "Simona Halep, în topul rușinii! Românca a fost una dintre dezamăgirile turneului de la US Open
    Halep a primit calificativul "C-", al doilea cel mai slab după poloneza Agnieszka Radwanska, iar Maria Șarapova, jucătoarea în fața căreia românca n-a cîștigat niciodată, este considerată tot una dintre dezamăgirile turneului, fiind notată cu "B-"."

    Trebuie sa scrie si ei ceva.

    http://assets.sport.ro/assets/sport/...to_2_size6.jpg

    Intre timp Simonica o arde pe la nunta lu' fra'su.

  21. #819
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,039
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Bine ai venit parizian ule. Ar fi bine să îți faci treaba odată și sa faci eliminarea.
    Sau dacă nu măcar sa ai bun simt și sa spui ce concluzie ai.
    Dacă tot ești pe forum.
    Am mai rasouns dar hai sa nu zici ca nu tin cont de nelamurirea ta.
    Scopul moderatorilor pe forum nu este sa baneze useri orbeste sau sa se arate mari dictatori ci sa intretina un dialog civilizat. Daca un user nu respecta regulamentul atunci este sanctionat. Dca o face des, are suspendari temporare iar daca insista pana la urma e suspendat definitiv.
    Pana aici e clar.
    Problema intervine daca un user suspendat in trecut decide sa revina pe forum cu intentii mai bune si sa participe din nou la dialog. Daca o face pe ascuns cu clone iar nu e in regula deoarece este riscul sa destabilizeze userii care nu stiu cu cine discuta. Halepova nu a facut pe ascuns. A spus public cine este si ce doreste.
    Exista posibilitatea sa ceara unirea conturilor, s-a facut asta in trecut pe ols, deci sa devina user cu o noua sansa in comunitate. Deocamdata este in perioada de test deci nu se pune problema.

    Sa nu confunzi cu useri banati care si-au facut clone doar in scopul de a continua sa injure in public. Si aia au avut mai multe sanse dar au dovedit ca nu se poate baza pe atitudinea lor.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •