Page 36 of 45 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast
Results 736 to 756 of 929

Thread: Off topic

  1. #736
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    O sa postez despre pasiunea mea pentru Halepul muncitor si despre tenisul feminin ( Doamne cat o urasc pe urlatoarea rusoiaca! ) indiferent cu ce nick.
    Nu conteaza nickul, conteaza opinia.
    Fie si cate un nick pentru un post, daca astia nu inteleg ca tenisul feminin este sexul meu virtual.

    PS: Asta cu sexul virtual ... nu-s vreun obsedat sau ceva, e doar o expresie.
    Si de cand te uiti la tenis?
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  2. #737
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Daca e clona unei persoane care a fost banata definitiv inainte, e clar ca trebuie sa primeasca an...definitiv.

    PS: Mut astea pe offtopic.
    Ok

    fantasting a fost banat si gagiul si-a facut alt cont halepova. te rog sa-l banezi definitiv.

  3. #738
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Nu-i asa de simplu.
    Subiectul s-a discutat si decizia s-a luat la nivel mai inalt.

    Si eu vreau sa il demita pe Baselu' , insa nu e dupa ce vrem noi

  4. #739
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    esti tolerat doar pentru ca aduci trafic.

    in rest, cred ca ne putem bate joc de tine.

  5. #740
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Crezi ca daca te uiti in oglinda, vorbesti in numele altuia?

    Daca tu mai cristinel iti dai singur palme, nu inseamna ca iti bati joc de altul, desi tu asa crezi

    Si ca sa iti dai seama cat esti de degeba, toate posturile tale de pe topicurile de tenis sunt sterse fiindca postezi doar ca sa jignesti pe ceilalti.

    Nu ai un singur post necenzurat sau sters pe threadurile de profil pe tenis. Asta spune multe despre tine, mai cristinel.

    Iti bati joc singur tu de tine, cristinelule. Insa esti prea fraged ca sa iti dai seama
    Last edited by Halepova; 26th August 2014 at 16:22.

  6. #741
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    ce moderatori se ocupa de tenis?

  7. #742
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Halepova, serios acum, ești un user mediocru, genul care scrie mult si nu spune nimic. Totuși nu faci nimic neregulamentar. Un sfat prietenesc ar fi să-ți cizelezi mai mult părerile astfel încât sa nu mai para ca sunt scrise de un preșcolar.

  8. #743
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Ok, sunt de parere ca nu sunt perfect.

    dar asta :
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    in rest, cred ca ne putem bate joc de tine.
    nu e regulamentar.

    Intelegi?

    Recunosc ca ma ia valul din cand in cand, stiu ca uneori nu am dreptate si exagerez.

    Insa parerea lui cristinel de mai sus " cred ca ne putem bate joc de tine'' poate sa si-o bage de unde a scos-o.
    Ca si moderator ar trebui sa ii spui si lui sa-si vada de treaba lui.

    cristinel asta nu respecta regulamentul OLS de nicio culoare si trebuie sa i se spuna asta.

  9. #744
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Nu e cazul sa recurgem la sanctiuni aici, cat timp nu-mi faceți scandal. Daca o sa activezi aici ca un user cu pareri pertinente si fara copilării gen "urlatoare", " mangusta" sau altele, nimeni nu o sa mai fie pe capul tau.

  10. #745
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Nu imi poate nimeni interzice sa o numesc pe trisatoarea de Sharapova urlatoare si enervanta. Fiindca asa e. Urla ca o cocota in calduri si enerveaza pe 99% din publicul privitor care nu e rusofon sau surd.
    Apoi Simona Halep e jucatoarea mea preferata si e mangusta cea luptatoare. Insusi domnul CTP a numit-o mangusta, de acolo m-am si inspirat. Mangusta luptatoare ramane si nu poate nimeni sa schimbe asta. ''Halepul'' e o forma de alint suprem.

    Poate sa vina si mama lu tata retractorilor si sa nu ii placa cum ma exprim. Cat timp nu jignesc alti forumisti, pretind sa nu fiu si eu jignit.

    Stiu ca nu iti sunt simpatic si ca amicii tai alde cristi rvd te sfatuiesc sa faci treburi incorecte, insa pana la urma trebuie sa vrei si tu ca Tenis sa fie o sectiune activa si atractiva.

    Eu si Jhonny suntem cei mai activi si infocati comentatori de tenis de pe forumul asta. Undeva trebuie sa existe o intelegere si din partea ta, nu conteaza amicitiile pe care le ai si faptul ca ma antipatizezi.
    Last edited by Halepova; 26th August 2014 at 18:43.

  11. #746
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Mama, asta e bolnav de paranoia.

    Da, il sfatuiesc pe Edi sa te dea afara de pe forum. Adica omul e pe treaba lui in America, iar eu il sun pe la ora 5 dimineata pentru el ca sa-l anunt ca un anume user care nu are treaba cu tenisul spameaza la greu.

    Boss, sa-ti explic ceva. Degeaba esti cel mai activ daca nu spui nimic. Johnny, de bine de rau, mai stie cateva lucruri despre tenis, dar tu esti pamant, zero, nimic. Asta cu infocat....tu esti doar o victima a HalepMania. Probabil nu vei mai posta pe forum cand va veni declicul pentru ea. Ca sa intelegi, sectiunea tenis e una in care discutiile au fost, cel putin dpmdv, intotdeauna la un nivel inalt. Tu, de cand ai venit aici, bati campii cu tot felul de prostii si intretii discutii inutile. Cei putini care-ti raspund o fac probabil din plictiseala.

    In rest, daca ai scrie ca un om normal 4-5-6 posturi pe zi, toate la obiect, si nu ai repeta ineptii....well, n-ar avea nimeni nimic cu tine.

  12. #747
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Taci ma cu vantul, ti-am zis si pe pagina de profil. Opinia ta este egala cu zero.

  13. #748
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Vezi, tu nu vrei sa intelegi. Daca ai citi cu atentie, ti-ai da seama ca am dreptate.

    Din pacate pentru tine, opinia mea e impartasita de mai toti oamenii vechi de pe sectiune.

  14. #749
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    In ultima luna tu ai postat pe sectiunea de Tenis maxim 5 posturi si din alea 3 sterse sau editate, fiindca au fost atacuri la persoana.
    Esti o nulitate pentru sectiunea de Tenis.

    Eu, pe de alta parte, am creat trafic urias pentru aceasta parte de forum si (si) datorita mie aria de Tenis este cea mai calda parte a forumului ca si trafic.

    Ca mai in orice parte din Romania asta de *****, po****ritatea atrage hiene, asa se intampla si aici. Vii tu cu 5 posturi/luna si te iei de unul din cei mai activi oameni de pe acest forum.

    Stii ce fac eu cu propunerea ta de o valoare egala cu nulitatea? Nu cred ca vrei sa iti arat.

    Eu daca maine nu mai postez pe aici,scade traficul pe Tenis cu 90%. Tu, daca nu mai postezi cele 5 posturi/luna, nu simte nici dreq. Acum ai inteles?

  15. #750
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    esti tolerat doar pentru ca aduci trafic.
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Eu, pe de alta parte, am creat trafic urias pentru aceasta parte de forum si (si) datorita mie aria de Tenis este cea mai calda parte a forumului ca si trafic.

    Eu daca maine nu mai postez pe aici,scade traficul pe Tenis cu 90%. Tu, daca nu mai postezi cele 5 posturi/luna, nu simte nici dreq. Acum ai inteles?
    Well, toleratule, e bine ca-mi dai dreptate.

    Sa-ti spun ceva: posturile tale sunt egale cu 0, la fel ca si cunostintele tale despre tenis. Pe Vadim poate-l incalzeste ca tu behai zilnic acolo, pe mine ma deranjeaza spam-ul tau de clona exlusa de pe forum. Intelegi?

    Daca tot vrei sa aduci trafic forumului, de ce nu-ti faci un topic separat, asa cum are Paul? Chiar si pe tenis. "Ineptiile lui Halepova" sau ceva de genul. Poti delira acolo in voie.

  16. #751
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Inutil cu 5 posturi/luna. Asta esti tu.
    Parerea ta este parerea unui degeaba.

  17. #752
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Fie cum zici tu, clona tolerata si demna de mila.

  18. #753
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    In ultima luna tu ai postat pe sectiunea de Tenis maxim 5 posturi si din alea 3 sterse sau editate, fiindca au fost atacuri la persoana.
    o fi fost omu in concediu ?

    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Esti o nulitate pentru sectiunea de Tenis.
    cu afirmatia asta cred ca 99% din useri ar obiecta. E greu sa ai mai putin de o luna pe forum si sa il faci nulitate pe un user care are ani grei in spate.

    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Eu, pe de alta parte, am creat trafic urias pentru aceasta parte de forum si (si) datorita mie aria de Tenis este cea mai calda parte a forumului ca si trafic.
    aha, deci tu esti responsabil(u), nu faptul ca avem un GS in progres si o jucatoare pe locul 2 mondial ...

    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Ca mai in orice parte din Romania asta de *****, po****ritatea atrage hiene, asa se intampla si aici. Vii tu cu 5 posturi/luna si te iei de unul din cei mai activi oameni de pe acest forum.
    e o diferenta intre a fi activ si a avea calitate. Cum zicea si Cristy, tu ai aceleasi idei pe care le repeti mereu si 50% din postari is procrastinari la adresa Simonei. Ce faci tu e borderline trolling.

    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Eu daca maine nu mai postez pe aici,scade traficul pe Tenis cu 90%. Tu, daca nu mai postezi cele 5 posturi/luna, nu simte nici dreq. Acum ai inteles?
    Daca maine tu nu mai postezi vor fi mai putine posturi intr-adevar, dar cu siguranta mai bune.

  19. #754
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    In ultima luna tu ai postat pe sectiunea de Tenis maxim 5 posturi si din alea 3 sterse sau editate, fiindca au fost atacuri la persoana.
    Esti o nulitate pentru sectiunea de Tenis.

    Eu, pe de alta parte, am creat trafic urias pentru aceasta parte de forum si (si) datorita mie aria de Tenis este cea mai calda parte a forumului ca si trafic.

    Ca mai in orice parte din Romania asta de *****, po****ritatea atrage hiene, asa se intampla si aici. Vii tu cu 5 posturi/luna si te iei de unul din cei mai activi oameni de pe acest forum.

    Stii ce fac eu cu propunerea ta de o valoare egala cu nulitatea? Nu cred ca vrei sa iti arat.

    Eu daca maine nu mai postez pe aici,scade traficul pe Tenis cu 90%. Tu, daca nu mai postezi cele 5 posturi/luna, nu simte nici dreq. Acum ai inteles?
    Mai taci in plm ca ai devenit obositor. Ai impresia ca secriunea tenis sta in tine? A fost foarte frumos pana sa apari tu. Btw, Tu postezi doar pe WTA, asa ca nu inteleg de ce spui ca aduci trafic pe teniscu 90%. Auzi la el, cica trafic urias. Asta e nimic. Cica unul dintre cei mai activi useri cand el posteaza doar pe WTA.

  20. #755
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Da, aici ai dreptate. Doar WTA, fiindca doar tenisul feminin este ceea ce ma pasioneaza.

  21. #756
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Halepova View Post

    Eu, pe de alta parte, am creat trafic urias pentru aceasta parte de forum si (si) datorita mie aria de Tenis este cea mai calda parte a forumului ca si trafic.

    Aha, ca postezi la fel de des si pe ATP, Lod, Draw, etc. Majoritatea userilor nu te suporta, de multe ori au loc discutii retardate pe WTA din cauza ta, etc.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •