Page 35 of 45 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast
Results 715 to 735 of 929

Thread: Off topic

  1. #715
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    409
    Reputatie
    0
    Apropo Johnny, azi avem meci la Stanford. Stiu ca esti fanul sarboaicei, deci ia de aici! :

    http://i62.tinypic.com/24bszyo.png



    PUNETI BANII PE IVANOVIC!!! 100% castig garantat!!
    Last edited by FanTasting; 1st August 2014 at 09:31.

  2. #716
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Nup, nu sunt fanul ei, am fost obiectiv doar cand ti-am zis ca are prima sansa pe hard cu Halep, nu subiectiv.
    Eu chiar nu sunt obsedat de Ivanovic ca si altii chiar daca arata f bine, dar tenisul ei e prea oscilant sa te poti baza pe ea iar Serena e cea mai buna jucatoare de hard din istoria tenisului chiar daca se mai drogheaza inainte de-a intra pe teren din cand in cand!
    Maine dimineata bate Serena, nici nu pot sa-mi imaginez altfel mai ales dupa ce-am pus pe zgura parca pe Ivanovic H+6.5 cu Serena si-a luat set dar a pierdut fix la 7 game-uri, sa mori de ciuda nu altceva, mi-a venit s-o impusc in cap!
    A avut 1-1 in primu set si s-a facut 1-6, a avut 4-0 si serva in setul 2, daca si-o tinea normal batea 6-1 si putea pierde 0-6 setul 3, dar nu, a batut doar 6-3 in setul 2 iar decisivul normal ca l-a pierdut iar 1-6! Mama ei de Ivanovic! Serena all the way!


    Dar vezi ca suntem offtopic pe o sectiune offtopic, ceea ce e f greu de reusit!
    Rog pe Eddy sau Sannicola sau Lucian_Iasi sau cine-ti vrea voi sa mute posturile la topicul de resort! Multumesc!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #717
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    409
    Reputatie
    0
    Asa e, Serena in zi buna ( deci zi normala fara sa se drogheze si sa rada sor'sa de ea ) iti bate la fundul gol pe cine are chef.
    Este si va ramane cea mai buna jucatoare de tenis ever.

    Ivanovic e buna de uns pe paine, dar mai bine se retrage de la Stanford, pana mai poate.

  4. #718
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    409
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dar vezi ca suntem offtopic pe o sectiune offtopic, ceea ce e f greu de reusit!
    Rog pe Eddy sau Sannicola sau Lucian_Iasi sau cine-ti vrea voi sa mute posturile la topicul de resort! Multumesc!
    Am postat si pe resort.
    Oricum meciul asta e de urmarit. Ivanoviceasca e in forma buna, pacat de ea saracutza ca da de uraganul asta de Serena in conditie buna si neametita.

  5. #719
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    FanTasting ii pe rosu for ever .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  6. #720
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by sannicola View Post
    FanTasting ii pe rosu for ever .
    Regulile lu peste prajit, scuza pentru cei care sunt moderatori activi dar slabi cu judecata sa dea-n cap! Scarbos.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #721
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Era clona

  8. #722
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    N-ai inteles, clona e ala banat definitiv dinainte!
    Nu poti bana un om care dispare dintr-o zona banat definitiv pe drept dar care activeaza corect si far-play in alta zona timp de mai multa vreme dovedind fara urma de dubiu ca e un om schimbat. Iti recomand Mizerabilii, e caz clasic de Jean Valeajn aici. Dar Leodacin e Javert si cu mentalitati din astea ramanem legati de secolu 18-19, dar nu de marile opere literare ale vremii ci de cealata parte a societatii...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #723
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca e clona unei persoane care a fost banata definitiv inainte, e clar ca trebuie sa primeasca an...definitiv.

    PS: Mut astea pe offtopic.

  10. #724
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Gandire mediocra, poti s-o muti pe offtipic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #725
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Esti clona?

    Anyway, nu era oricum tipul de user ca era "bine-venit" aici. Si nu ma mira ca era clona. Se simtea prea in largul lui...

  12. #726
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Da, sunt clona, poftim! Numa prostii pot sa se gandeasca, ca io merit sa fiu banat definitiv ca sunt clona pentru ca am uitat ca mi-am mai facut un cont in urma cu ani de zile si am uitat de acest forum, deoarece am dat din gresala peste forum si nici nu m-a prea interesat subiectele de sport p-atunci! Habar n-aveti ba fratilor, habar n-aveti de lumea asta, tineti-o p-a voastra si pace!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #727
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Da, sunt clona, poftim! Numa prostii pot sa se gandeasca, ca io merit sa fiu banat definitiv ca sunt clona pentru ca am uitat ca mi-am mai facut un cont in urma cu ani de zile si am uitat de acest forum, deoarece am dat din gresala peste forum si nici nu m-a prea interesat subiectele de sport p-atunci! Habar n-aveti ba fratilor, habar n-aveti de lumea asta, tineti-o p-a voastra si pace!
    E clona cuiva care a mai fost pe forum si a fost banat din motive de comportament neadecvat

    Ceea ce zici tu e aiurea. Daca iti faci inconstient doua conturi aici, pe unul sigur nu-l utilizezi si nimeni nu te poate prinde.

    Tu nu intelegi ce ti se spune Sau nu vrei...

  14. #728
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Pai m-a prins Xaviesta atunci ca postam fara sa-mi dau seama si de pe JohnnyD si de pe Johnny D, dar a avut creier si nu m-a banat!
    Oricum, daca omul e reformat n-ai dreptul sa-l judeci dupa trecutul sau mai mult decat dupa prezent, nu le-ai tu p-astea cu gandirile moderne!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #729
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Reformat? Omul nu se schimba niciodata, chiar daca ai tu impresia asta. Asta ar trebui sa o stii, ca doar esti mai in varsta ca mine.

  16. #730
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Pai tocmai ca doar infantilii si mediocrii cred asta, omul e o fiinta in perpetua schimbare! Extraordinar!


    Daca nu ma crezi, intreaba orice psiholog sau o persoana cu diploma sau macar studii de psihologie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #731
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai tocmai ca doar infantilii si mediocrii cred asta, omul e o fiinta in perpetua schimbare! Extraordinar!


    Daca nu ma crezi, intreaba orice psiholog sau o persoana cu diploma sau macar studii de psihologie!
    Poti sa crezi cum vrei. Nu inseamna ca si e adevarat.

  18. #732
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Bine inspectorilor Javert, Eddy si Leodacin, treaba voastra! Ponoasele va revin!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #733
    incepator
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Miami, Florida
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    acest lucru este mare. Vă mulțumim! De tenis este iubire. Place uitam la ea

  20. #734
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    ._.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #735
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-ai inteles, clona e ala banat definitiv dinainte!
    Nu poti bana un om care dispare dintr-o zona banat definitiv pe drept dar care activeaza corect si far-play in alta zona timp de mai multa vreme dovedind fara urma de dubiu ca e un om schimbat.
    O sa postez despre pasiunea mea pentru Halepul muncitor si despre tenisul feminin ( Doamne cat o urasc pe urlatoarea rusoiaca! ) indiferent cu ce nick.
    Nu conteaza nickul, conteaza opinia.
    Fie si cate un nick pentru un post, daca astia nu inteleg ca tenisul feminin este sexul meu virtual.

    PS: Asta cu sexul virtual ... nu-s vreun obsedat sau ceva, e doar o expresie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •